"Хромтау-Алтынсарин" темір жолы бойындағы "Аққұдық" станциясының атауын "Көктау" деп өзгерту туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 180 шешімі мен Ақтөбе облыстық әкімиятының 2005 жылғы 4 тамыздағы N 295 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2005 жылдың 25 тамызында N 3157 тіркелді
"Қазақстан Республикасының аумағындағы әуежайларға, порттарға, теміржол вокзалдарына, теміржол стансаларына, метрополитен стансаларына, автовокзалдарға, автостансаларға, физикалық-географиялық және мемлекет меншігіндегі басқа да объектілерге атау беру, сондай-ақ оларды қайта атау, олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту және мемлекеттік заңды тұлғаларға, мемлекет қатысатын заңды тұлғаларға жеке адамдардың есімін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ және облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Хромтау аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының Хромтау ауданындағы "Хромтау-Алтынсарин" темір жолы бойындағы "Аққұдық" станциясының атауын "Көктау" станциясы деп өзгерту туралы ұсыныстары қабылдансын.
2. Осы шешім Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік ономастика комиссиясының қарауына ұсынылсын.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкімі

О переменовании станции "Аккудук" на железнодорожной линии "Хромтау-Алтынсарино" станцией "Коктау"
Совместное решение Актюбинского областного маслихата от 4 августа 2005 года № 180 и постановление Акимата Актюбинской области от 4 августа 2005 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области от 25 августа 2005 года N 3157
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Правил присвоения наименования аэропортам, портам, железнодорожным вокзалам, железнодорожным станциям, станциям метрополитена, автовокзалам, автостанциям, физико-географическим и другим объектам государственной собственности на территории Республики Казахстан, а также переименования, уточнения и изменения транскрипции их наименований и присвоения собственных имен лиц государственным юридическим лицам, юридическим лицам с участием государства" областной маслихат РЕШАЕТ и акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Принять предложение Хромтауского районного маслихата и акимата, областной ономастической комиссии о переименовании станции "Аккудук" на железнодорожной линии "Хромтау-Алтынсарино" станцией "Коктау".
2. Настоящее решение внести на рассмотрение Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан.
Председатель сессии
областного маслихата
Аким области