Ойын бизнесінің акциз ставкасын бекіту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 24-166 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 13 қаңтарда N 1957 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 16-105 шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 16-105 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық Кодексі) 258 бабының 4 тармағына, "2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137  Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 қазандағы N 1001 Қаулысына сәйкес, Алматы облыстық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойын бизнесінің акциз ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2002 жылғы 26 шілдедегі N 764 нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, Алматы облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 24 маусымдағы "Ойын бизнесінің акциз ставкасын бекіту туралы" N 22-144 және 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 982 нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, Алматы облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 26 желтоқсандағы "Алматы облыстық Мәслихатының 2002 жылғы 24 маусымдағы N 22-144 "Ойын бизнесінің акциз ставкасын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" N 31-166 шешімдерінің күші жойылды деп есептелсін.

Об утверждении ставок акциза на игорный бизнес
Решение маслихата Алматинской области от 6 декабря 2005 года N 24-166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 января 2006 года N 1957. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 29 декабря 2008 года N 16-105
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 29 декабря 2008 года N 16-105
В соответствии с пунктом 4, статьи 258 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Постановлением Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137" от 5 октября 2005 года N 1001 Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки акциза на игорный бизнес, согласно приложения.
2. Решение Алматинского областного маслихата от 24 июня 2002 года N 22-144 "Об утверждении ставок акциза на игорный бизнес" зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 76 от 26 июля 2002 года и решение Алматинского областного маслихата от 26 декабря 2002 года N 31-166 "О внесении дополнений в решение Алматинского областного маслихата N 22-144 от 24 июня 2002 года "Об утверждении ставок акциза на игорный бизнес" зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 982 от 17 января 2003 года, считать утратившими силу.