Тараз қалалық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы N 4-6 "Тараз қаласы аумағында тәртіп бұзғаны үшін әкімшілік жауапкершілікке тарту жөніндегі, қолданылатын міндетті Ережелерді бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Тараз қаласының мәслихатының 2005 жылғы 26 қазандағы N 16-3 шешімі. Тараз қаласының әділет басқармасында 2005 жылғы 27 қазанда 14 нөмірімен тіркелді. Жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 30-8 Шешімімен
Ескерту: Жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010.06.25 № 30-8 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Тараз қалалық мәслихатының 2004 жылғы 6 мамырдағы N 4-6 "Тараз қаласы аумағында тәртіп бұзғаны үшін әкімшілік жауапкершілікке тарту жөніндегі, қолданылатын міндетті Ережелерді бекіту туралы" (N 1372 тіркелген, 2004 жылғы 24 маусымда N 26 "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
N 1 қосымшасының 14 тармағы келесі тармақшалармен толықтырылсын:
6) Көшенің жүру және жүргінші жолдарын, құрылыстан тыс аймақтарды және жасыл желекті аймақтарды басқа да көпшілік орындарды қоқыстың кез келген түрімен (қағазбен, бөтелкелермен, шылым ұштығымен), тұрмыстық қалдықтармен ыластау.
7) Жарнамаларды, афишаларды, хабарламаларды, жарнамалық плакаттарды, үндеу хаттарды және сол сияқтыларды белгіленбеген жерлерде орналастыру.
Қалалық мәслихаттың                  Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                     хатшысы
Ж. Мышбаева                           Ө. Байшығашев

О внесении дополнений в решение Таразского городского маслихата N 4-6 от 6 мая 2004 года "Об утверждении Обязательных правил, действующих на территории города Тараза, за нарушение которых предусматривается административная ответственность"
Решение Таразского городского маслихата от 26 октября 2005 года N 16-3. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Тараза 27 октября 2005 года за N 14. Отменено решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 25 июня 2010 года № 30-8
Сноска. Отменено решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 25.06.2010 № 30-8.
На основании подпункта 8) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Таразского городского маслихата N 4-6 от 6 мая 2004 года "Об утверждении Обязательных правил, действующих на территории города Тараза, за нарушение которых предусматривается административная ответственность" (зарегистрированное под N 1372, опубликованное в N 26 газеты "Жамбыл-Тараз" от 24 июня 2004 года), следующие дополнения:
пункт 14 приложения N 1 дополнить следующими подпунктами:
6) засорять проезжую и пешеходную части улиц, свободные от застройки территории и территории зеленых насаждений, а также другие места общего пользования любыми видами мусора (окурками, бутылками, бумагой), бытовыми отходами;
7) размещать объявления, афиши, извещения, рекламные плакаты, листовки и тому подобное в неустановленных местах.
Председатель сессии                Секретарь
городского маслихата               городского  маслихата
Ж. Мышбаева                        У. Байшигашев