Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылы 15 сәуірдегі N 2/328 “Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылы 17 наурыздағы N 322 “Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы” қаулысын жүзеге асыру туралы” қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2005 жылғы 07 қаңтардағы N 1/09 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2005 жылғы 24 қаңтарда N 639 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 5/838 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.31 №   5/838 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 2001 жылы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының 37-ші бабына сәйкес, Алматы қаласының Әкімшілігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылы 15 сәуірдегі N 2/328 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылы 17 наурыздағы N 322 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы N 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" қаулысын жүзеге асыру туралы"  қаулысына (Алматы қаласының Әділет басқармасында 2004 жылы 29 сәуірде N 594 тіркелген, 2004 жылы 20 мамырда N 56 "Алматы Ақшамы" газетінде және 2004 жылы 27 мамырда N 100-102 "Вечерний Алматы" газетінде жарыққа шыққан) өзгерту мен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Алматы қаласына шетел жұмыс күшін тартуға рұқсат беру жөніндегі Комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті 2 Басқармасы бастығының орынбасары - Ирменов Марат Гатауллаұлы енгізілсін (келісімі бойынша),
Алматы қаласының ішкі істер Бас басқармасы миграциялық полиция Басқармасы бастығының орынбасары - Бутунчинов Асхат Келісханұлы енгізілсін (келісімі бойынша);
Комиссия құрамынан:
А.С. Асанов шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары Қ.А. Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі
Әкімшілік хатшысы

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года N 2/328 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836"
Постановление Акимата города Алматы от 7 января 2005 года N 1/09. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 января 2005 года за N 639. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 31 декабря 2009 года N 5/838
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 31.12.2009 N 5/838.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года N 2/328 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года  N836" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 594 от 29 апреля 2004 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 27 мая N 100-102 и "Алматы акшамы" от 20 мая N 56), следующие изменение и дополнение:
ввести в состав Комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Алматы, утвержденный указанным постановлением:
Ирменова Марата Гатаулловича - заместителя начальника 2 Управления Департамента Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан по городу Алматы (по согласованию),
Бутунчинова Асхата Келисхановича - заместителя начальника Управления миграционной полиции Главного управления внутренних дел города Алматы (по согласованию);
вывести из состава:
Асанова А.С.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы                     И.Тасмагамбетов
Секретарь акимата                      К.Тажиева