"Бюджеттiк саланың бiлiктi қызметкерлерi мен мамандарына сұранысты болжау жөнiнде комиссия құру туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 16 ақпандағы N 31 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 05 ақпандағы N 31 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 3 наурызда N 1517 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 19 наурыздағы N 60 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007.03.19 N 60 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148  Заңы 27-бабы 1 тармағы 21) тармақшасы мен "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213  Заңы 28-бабы негiзiнде облыс әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Бюджеттiк саланың бiлiктi қызметкерлер мен мамандарға сұранысын болжау жөнiнде комиссия құру туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 16 ақпандағы  N 31 қаулысына (тiркеу N 1160 2004 жыл 25 ақпан, "Солтүстiк Қазақстан" 2004 жыл 1 наурыз, "Северный Казахстан" 2004 жыл 1 наурыз) мына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1 тармақта:
"қосымшаға сәйкес құрамда" деген сөздер алып тасталсын;
облыс әкiмдiгiнiң жоғарыда аталған қаулысымен бекiтiлген Бюджеттiк саланың бiлiктi қызметкерлер мен мамандарға сұранысын болжау жөнiндегi комиссия туралы ереженiң 1.5. тармағында "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк қорғау департаментi" деген сөздер "Солтүстiк Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi" деген сөздермен ауыстырылсын.
Облыс әкiмi

О внесении изменений в постановление акимата области от 16 февраля 2004 года N 31 "О создании комиссии по прогнозированию потребности бюджетной сферы в квалифицированных рабочих и специалистах"
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области N 31 от 5 февраля 2005 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 марта 2005 года N 1517. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2007 года N 60
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19.03.2007 N 60
На основании подпункта 21) пункта 1 статьи 37  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьи 28  Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 16 февраля 2004 года N 31 "О создании комиссии по прогнозированию потребности бюджетной сферы в квалифицированных рабочих и специалистах" (регистрационный N 1160 от 25 февраля 2004 года , 1 марта 2004 года газета "Солтустік Казакстан", 1 марта 2004 года газета "Северный Казахстан") следующие изменения:
в пункте 1
слова "в составе согласно приложению" исключить;
в пункте 1.5.
Положения о комиссии по прогнозированию потребности бюджетной сферы в квалифицированных рабочих и специалистах, утвержденного указанным постановлением акимата области, слова "департамент труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словами "департамент координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области".
Аким области