"2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 27 мамырдағы N 16/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 13 маусымда N 1587 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi N 548-П Бюджеттiк кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 (2004 жыл 24 желтоқсан Т/н N 1436, 2005 жылғы 10 қаңтардағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың шешiмiне облыстық мәслихаттың "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жыл 10 ақпан Т/н N 1476, 2005 жылғы 21 ақпан "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) 2004 жылғы 21 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 13/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жыл 8 сәуiр Т/н N 1572, 2005 жылғы 13 сәуiр "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 29 наурыздағы N 14/1, "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2005 жыл 25 сәуiр Т/н N 1579, 2005 жылғы 1 мамыр "Солтүстiк Қазақстан", 2005 жылғы 2 мамыр "Северный Казахстан" газеттерi) 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 15/1 шешiмдерiмен нақтыланулары ескерiле отырып, келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1-тармақта:
бөлімі
"20 764 632" саны "22 517 308" санымен ауыстырылсын;
бөлімі
"21 028 282" саны "22 780 958" санымен ауыстырылсын.
2. 11 тармақта:
"5 784 300" саны "6 826 214" санымен ауыстырылсын;
"512 189" саны "588 790" санымен ауыстырылсын;
"386 539" саны "436 769" санымен ауыстырылсын;
"361 907" саны "418 308" санымен ауыстырылсын;
"483 608" саны "550 670" санымен ауыстырылсын;
"506 124" саны "570 364" санымен ауыстырылсын;
"529 476" саны "604 641" санымен ауыстырылсын;
"419 302" саны "489 005" санымен ауыстырылсын;
"409 213" саны "455 113" санымен ауыстырылсын;
"435 069" саны "602 115" санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 27 мая 2005 года N 16/1. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 13 июня 2005 года за N 1587. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/2 "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1436 от 24 декабря 2004 года, 10 января 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 13/1 от 24 января 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1476 от 10 февраля 2005 года, 21 февраля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 14/1 от 29 марта 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1572 от 8 апреля 2005 года, 13 апреля 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"), N 15/2 от 12 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 12/2 от 21 декабря 2004 года "Об областном бюджете на 2005 год" (Р/г N 1579 от 25 апреля 2005 года, 1 мая 2005 года газеты "Солтүстік Қазақстан", 2 мая 2005 года "Северный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел
цифру "20 764 632" заменить цифрой " 22 517 308";
раздел
цифру "21 028 282" заменить цифрой "22 780 958 ";
2. В пункте 11:
цифру "5 784 300" заменить цифрой "6 826 214";
цифру "512 189" заменить цифрой "588 790";
цифру "386 539" заменить цифрой "436 769";
цифру "361 907" заменить цифрой "418 308";
цифру "483 608" заменить цифрой "550 670";
цифру "506 124" заменить цифрой "570 364";
цифру "529 476" заменить цифрой "604 641";
цифру "419 302" заменить цифрой "489 005";
цифру "409 213" заменить цифрой "455 113";
цифру "435 069" заменить цифрой "602 115";

631 939
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
631 939
016
Білім беру объектілерін дамыту
631 939
соның ішінде:
жергілікті бюджет есебінен
241 439
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласында Мамлют санаторлық-мектеп интернатына 150 орын жатын корпусы 32 орын оқу корпусымен салу
53 426
Петропавл қаласындағы Ә. Досмұғамбетов атындағы дарынды балаларға арналған қазақ мектеп интернатының монша құрылысын салу
11 233
Тимирязов ауданы Мичурино селосында 180 орындық орта мектеп құрылысы
111 780
Уәлиханов ауданындағы Жасқайра селосында 90 орындық қазақ тілінде оқытылатын орта мектеп құрылысы
65 000
республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен
390 500
соның ішінде:
Петропавл қаласындағы 19 шағын ауданында сауықтыру комплексімен мемлекеттік тілде оқыту 1100 орындық орта мектеп құрылысына
150 000
Қызылжар ауданы, Бескөл селосында 360 орындық орта мектептің құрылысын аяқтау
70 500
Тимирязев ауданы, Тимирязево селосында қазақ тілінде оқыту 400 орындық мектеп - интернатының құрылысына
170 000
05
Денсаулық
557 014
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
557 014
018
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
6 400
соның ішінде:
Есіл ауданында санэпидемқызмет үй-жайының құрылысы
6 400
019
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
550 614
Ақжар ауданындағы Ленинград селосында аудандық туберкулез ауруханасының аумағында қазанды, 5 орындық монша, кір жуатын орын, хлораториялық орын құрылысы
21 500
Ақжар ауданы Талшық селосындағы 200 келім-кетім емханасымен 100 койкалық орталық аудандық аурухана
100 000
Есіл ауданы Ильинка селосында селолық дәрігерлік амбулатория
36 300
Жамбыл ауданы Благовещенка селосындағы 350 койкалық (АЕПМ) арнайы емдеу-профилакториялық мекеме етіп аудандық аурухана ғимаратын қайта құру
54 500
М.Жұмабаев ауданы Булаево қаласындағы 90 келім-кетім емханасымен 50 койкалық туберкулезге қарсы диспансер
100 000
Қызылжар ауданы Знамен селосында селолық дәрігерлік амбулатория
31 663
Мамлют ауданындағы Новомихайловка селосының селолық дәрігерлік амбулаториясы
34 703
Сельская врачебная амбулатория п.Новоишимский района Г.Мусрепова
31 714
Уәлиханов ауданы Бидайық селолық дәрігерлік амбулатория
16 820
Петропавл қаласындағы облтубдиспансердің 100 койкалық емдеу корпусы
123 414
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
43 500
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)

631 939
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
631 939
016
Развитие объектов образования
631 939
в том числе:
за счет средств местного бюджета
241 439
Строительство спального корпуса на 150 мест с учебными мастерскими на 32 места для Мамлютской санаторной школы-интерната в г.Мамлютка Мамлютского района
53 426
Строительство банно-прачечного комплекса для казахской школы-интерната для одаренных детей им. А.Досмухамбетова в г.Петропавловске
11 233
Строительство средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
111 780
Строительство средней школы на 90 мест с казахским языком обучения в с.Жаскайрат Уалихановского района
65 000
за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
390 500
в том числе:
строительство средней школы на 1100 мест с государственным языком обучения с оздоровительным комплексом в 19-ом мкр-не г.Петропавловска
150 000
завершение строительства средней школы на 360 мест в с. Бишкуль Кызылжарского района
70 500
строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест в с. Тимирязево Тимирязевского района
170 000
05
Здравоохранение
557 014
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
557 014
018
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
6 400
в том числе:
Строительство здания санэпидслужбы в Есильском районе
6 400
019
Развитие  объектов здравоохранения
550 614
Строительство котельной, бани на 5 мест, прачечной, хлораторной на территории районной туберкулезной больницы села Ленинградское Акжарского района
21 500
Строительство центральной райбольницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в с.Талшик Акжарского района
100 000
Строительство сельской врачебной амбулатории с.Ильинка Есильского района
36 300
Реконструкция здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с.Благовещенка Жамбылского района
54 500
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в г.Булаево района М.Жумабаева
100 000
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Знаменское Кызылжарского района
31 663
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Новомихайловка Мамлютского района
34 703
Строительство сельской врачебной амбулатории в п.Новоишимский района Г.Мусрепова
31 714
Строительство сельской врачебной амбулатории в с.Бидаик Уалихановского района
16 820
Строительство лечебного корпуса на 100 коек облтубдиспансера в г.Петропавловске
123 414
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
43 500
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области

43 500
020
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
43 500
соның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласындағы әкімшілік үйін 81 орындық қарттар мен мүгедектерге арналған үй-интернатына қайта құрылысын салу
43 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
632 561
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
632 561
006
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
393 750
007
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
238 811
соның ішінде:
Уәлиханов және Ақжар аудандары елдімекендерін сумен жабдықтау (2 кезекте);
81 613
Жамбыл ауданында жүйелі скважиналық су дуалдары құрылысы (2 кезекте);
80 000
Тайынша поселкесіне су тарту (1 және 2 қабат) (Қиялы поселкесі, Чермошнянка поселкесі, Тайынша поселкесі)
77 198
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
34 600
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
34 600
022
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
34 600
соның ішінде:
БЖСМ "Боск" спорт залының құрылысына ЖСҚ дайындау
131
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында Ж.Жабаев көшесі, 175
балалар бассейіні мен спорт залына арналған "Дельфин" жүзу бассейіні ғимаратына қосымша құрылыс салу
34 469
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
895 954
266
Облыс сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
895 954
026
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
895 954
Қызылжар ауданында Бескөл селосындағы тазарту құрылысын қайта құруға арналған жобалық сметалық құжаттарды әзірлеу
1 900
Айыртау ауданы Саумал көл селосындағы тазарту құрылысын қайта құру
35 452
Солтүстік Қазақстан облысының аумағында улы қалдықтар және ядохимикаттарды қоймаларға қою және көму полигондарының құрылысына жобалық-іздену жұмыстары
5 000
Шал ақын ауданы Сергеевка қаласындағы арын коллекторын қайта салу
245
Есіл өзенінен тазарту арналары құрылғыларына дейін қысымдық коллекторларды қайта жөндеу
101 252
Петропавл қаласында жауын суы арналарының тазарту құрылғыларының құрылысы
518 216
Петропавл қаласы МК-5 солтүстік бөлігінде жүйелік суағарларды жинау және тасымалдау
182 515
Петропавл қаласының тазарту арналары құрылғыларын техникалық қайта қаруландыру
51 374
Инвестициялық жобалар
1 381 520
04
Білім беру
288 520
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)

43 500
020
Развитие объектов социального обеспечения
43 500
в том числе:
Реконструкция административного здания под дом-интернат на 81 место для престарелых и инвалидов в г.Тайынша Тайыншинского района
43 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
632 561
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
632 561
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения)  на строительство жилья государственного  коммунального жилищного фонда
393 750
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
238 811
в том числе:
водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь);
81 613
строительство кустовых скваженных водозаборов в Жамбылском районе (2 очередь);
80 000
водовод в п. Тайынша (1 и 2 этаж) (п. Киялы, п. Чермошнянка, п. Тайынша)
77 198
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
34 600
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
34 600
022
Развитие объектов физической культуры и спорта
34 600
в том числе:
Разработка ПСД на строительство спортивного зала ДЮСШ "Бокс"
131
Строительство пристроек к зданию плавательного бассейна "Дельфин" для детского бассейна и спортивного зала по ул.Ж.Жабаева, 175 в г.Петропавловске
34 469
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
895 954
266
Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
895 954
026
Развитие объектов охраны окружающей среды
895 954
разработка  проектно-сметной документации  на реконструкцию очистных сооружений п.Бишкуль Кызылжарского района
1 900
реконструкция очистных сооружений с.Саумалколь Айыртауского района
35 452
реконструкция напорного коллектора в г.Сергеевка района Шал акына
245
проектно-изыскательские работы на строительство полигона по складированию и захоронению токсичных отходов и ядохимикатов на территории Северо-Казахстанской области
5 000
реконструкция напорного коллектора от р. Ишим до канализационных очистных сооружений
101 252
строительство очистных сооружений дождевой канализации в г. Петропавловске
518 216
сбор и транспортировка ливневых стоков с северной части г. Петропавловска в МК-5
182 515
проведение технического перевооружения на очистных сооружениях канализации г. Петропавловска с производством пуско-наладочных работ
51 374
Инвестиционные программы
1 381 520
04
Образование
288 520
253
Департамент (Управление) здравоохранения области