Шығыс Қазақстан облысы азаматтарының жеке меншігінде болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 30 мамырдағы № 206 қаулысы мен бірлескен Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 31 мамырдағы № 11/166-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 13 маусымда № 2381 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 мамырдағы № 100 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/23-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.05.2023 № 100 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 31.05.2023 № 3/23-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 50-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности граждан Восточно-Казахстанской области
Совместное постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 мая 2005 года № 206 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2005 года № 11/166-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июня 2005 года за № 2381. Утратило силу совместным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 мая 2023 года № 100 и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 июня 2023 года № 3/23-VIII
Сноска. Утратило силу совместным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12.05.2023 № 100 и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31.05.2023 № 3/23-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШАЕТ:

1. Шығыс Қазақстан облысы азаматтарының жеке меншігінде болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғарғы) мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2005 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Сессияның төрағасы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

1. Установить предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут находиться в частной собственности граждан Восточно-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области и вводится в действие с 1 июня 2005 года.
Аким Восточно-Казахстанской области
Председатель сессии
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата
Приложение к совместному постановлению
Восточно-Казахстанского областного акимата