Өскемен қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 11 қыркүйектегі N 2072 "Зейнеткерлерге арналған "Үлбі" медициналық-әлеуметтік орталығына жолдама беру тәртібі жөніндегі Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы (тіркеу N 1403)
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 қыркүйектегі N 660 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2005 жылғы 29 қыркүйекте N 5-1-5 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 12 мамырдағы № 820 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2009.05.12 № 820 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтік және саяси жедел жаңару жолында" Қазақстан Республикасының Президентінің Қазақстан халқына Жолдауын орындау барысында, сондай-ақ жалғыз басты немесе жалғыз тұратын зейнеткерлерді, аз қамтылған және көп балалы отбасыларының мүмкіндіктері шектеулі балаларын және мүгедектерді әлеуметтік қолдау мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің 2003 жылғы 11 қыркүйектегі N 2072 "Зейнеткерлерге арналған "Үлбі" медициналық-әлеуметтік орталығына жолдама беру тәртібі жөніндегі Ережесін бекіту туралы" қаулысына ("Рудный Алтай" газетінде 2003 жылы 4 қазанда N 150-151, "Дидар" газетінде 2003 жылы 4 қазанда N 94 жарияланған, 2003 жылғы 26 қыркүйектегі тіркеу N 1403) келесі өзгертулер енгізілсін:
7 тараудың II бөлімінде "10" саны "15" санына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Е.А. Байбатчинге жүктелсін.
Өскемен қаласының әкімі

О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 11 сентября 2003 года N 2072 "Об утверждении Положения о порядке предоставления путевок в медико-социальный центр для пенсионеров "Ульба" (регистрационный N 1403)
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2005 года N 660. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 12.05.2009 № 820 Восточно-Казахстанской области 29 сентября 2005 года за N 5-1-5
Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 12.05.2009 № 820.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", во исполнение Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации", а также в целях социальной поддержки одиноких или одиноко проживающих пенсионеров, инвалидов и детей с ограниченными возможностями из малообеспеченных и многодетных семей, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 11 сентября 2003 года N 2072 "Об утверждении Положения о порядке предоставления путевок в медико-социальный центр для пенсионеров "Ульба" (регистрационный N 1403 от 26 сентября 2003 года, опубликованных в газетах "Рудный Алтай" от 4 октября 2003 года N 150-151, "Дидар" от 4 октября 2003 года N 94) следующие изменения:
в пункте 7, раздела II цифру "10" заменить цифрой "15".
2. Контроль за Исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Байбатчина Е.А.
Аким города Усть-Каменогорска