Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерiнiң есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 329 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 16 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 27 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4044. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 3 қыркүйекте N 128 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 128 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерiнiң есеп беру тәртiбiн реттейтiн нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерiнiң есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 329  қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3348 тiркелген), Агенттiк Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысымен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен бiрге (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3868 тiркелген) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерiнiң есеп беру ережесiнде:
5-қосымшадағы реттiк нөмiрi 1.12-жол алынып тасталсын;
7, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 18, 23, 24, 27 және 28-қосымшалар осы қаулының қосымшасына сай редакцияда жазылсын;
26-қосымшаның атауындағы "200____ жылғы 1_________жағдай бойынша" деген сөздер "200____ жылғы_________ тоқсан үшiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгiзiледi.
3. Стратегия және талдау департаментi (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына және сақтандыру брокерлерiне, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне, "Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы" заңды тұлғалар бiрлестiгiне жiберсiн.

О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года N 329 "Об утверждении Правил представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 9 января 2006 года N 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2006 года N 4044. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 3 сентября 2010 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 № 128 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих порядок представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правления Агентства от 27 ноября 2004 года N 329 "Об утверждении Правил представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N№3348), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 27 августа 2005 года N№310 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N№3868), следующие изменения:
в Правилах представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами, утвержденных указанным постановлением:
в приложении 5 строку, порядковый номер 1.12, исключить;
приложения 7, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 18, 23, 24, 27 и 28 изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в наименовании Приложения 26 слова "по состоянию на 1________ 200_года" заменить словами "за ____ квартал 200__года".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2006 года.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, страховых (перестраховочных) организаций и страховых брокеров, Национального Банка Республики Казахстан, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".

4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлiмi (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Қ.М.Досмұқаметовке жүктелсiн.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2006 жылғы 9 қаңтардағы N 16
қаулысының қосымшасы
"Сақтандыру (қайта сақтандыру)
ұйымдарының және сақтандыру
брокерлерінің есеп беру
ережесінің 7-қосымшасы
Басқа заңды тұлғалардың капиталына инвестициялар
туралы есеп Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы
200__ жылғы 1 __________ жағдай бойынша
N№
Заңды
тұлғаның
атауы
Сатып
алу
құны
(мың
тең-
гемен)
Баланстық
құны (мың
теңгемен)
Акция-
лар
саны
(дана-
мен)
Сақтан-
дыру
(қайта
сақтан-
дыру)
ұйымына
тиесілі
акция-
лар
саны-
ның
эмитен-
ттің
дауыс
беретін
акция-
ларының
жалпы
санына
қатына-
сы немесе
заңды
тұлға-
ның
жарғы-
лық
капита-
лындағы
қатысу
үлесі
(про-
цент-
пен)
Эми-
тент
акция-
лары-
ның
балан-
стық
құны-
ның
сақ-
тан-
дыру
(қайта
сақ-
тан-
дыру)
ұйы-
мының
мен-
шікті
капи-
талына
қаты-
насы
немесе
заңды
тұл-
ғаның
жарғы-
лық
капи-
талын-
дағы
қатысу
үлес-
тері-
нің
сақ-
танды-
ру
(қайта
сақ-
тан-
дыру)
ұйы-
мының
мен-
шікті
капи-
талына
қаты-
насы
(про-
цент-
пен)
Са-
тып
алын
-ған
күні
Бар-
лығы
оның
ішінде
жиынтық
есеп-
телген
сыйақы
сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Қазақстан
Республикасы-
ның резидент-
тері-қаржы
ұйымдары
1.1
Екінші дең-
гейдегі
банктер

4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Досмукаметова К.М.
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 9 января 2006 года N 16
"Приложение 7
к Правилам представления отчетности
страховыми (перестраховочными)
организациями и страховыми брокерами
Отчет
об инвестициях в капитал других юридических лиц
Страховая (перестраховочная) организация_________
по состоянию на 1 ______200__года
N
Наименование
юридического
лица
Покуп-
ная стои-
мость
(в ты-
сячах тенге)
Балансовая
стоимость
(в тысячах тенге)
Коли-
чест-
во
акций
(штук)
Cоотношение
количества
акций, при-
надлежащих страховой
(перестра-
ховочной)
организа-
ции, к об-
щему коли-
честву
голосующих акций эми-
тента или
доля учас-
тия в
уставном
капитале юридичес-
кого лица
(в про-
центах)
Отношение балан-
совой
стоимости акций
эмитента
к собст-
венному капиталу
страховой (перест-
раховоч-
ной) ор-
ганиза-
ции или
доли
участия
в устав-
ном капи-
тале юри-
дического
лица к
собствен-
ному ка-
питалу страховой (перест-
раховоч-
ной) ор-
ганизации
(в про-
центах)
Дата при-
об-
ре-
те-
ния
В
с
е
г
о
в том
числе
суммар-
ное на-
числен-
ное воз-
награж-
дение
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Финансовые организации-
резиденты Республики Казахстан
1.1
Банки второго уровня