Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Сақтандыру төлемдерiне кепiлдiк беру қорына қатысудың үлгi шартын бекiту туралы" 2003 жылғы 24 қыркүйектегi N 345 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 47 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 31 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4161
Сақтандыру төлемдерiне кепiлдiк беру мәселелерiн реттейтiн нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Сақтандыру төлемдерiне кепiлдiк беру қорына қатысудың үлгi шартын бекiту туралы" 2003 жылғы 24 қыркүйектегi N 345  қаулысына  (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2548 тiркелген), Агенттiк Басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 74  қаулысымен  (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2797 тiркелген), Агенттiк Басқармасының 2005 жылғы 28 мамырдағы N 159  қаулысымен  енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен бiрге (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3699 тiркелген) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сақтандыру төлемдерiне кепiлдiк беру қорына қатысудың үлгi шартында:
27-тармақта:
2) тармақшадағы "." деген тыныс белгiсi ";" деген тыныс белгiсiмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) сақтандыру ұйымдарының тек жазбаша келiсiмiмен ғана олардың қызметi туралы ақпаратты жария етуге құқылы.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Стратегия және талдау департаментi (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне, "Сақтандыру төлемдерiне кепiлдiк беру қоры" акционерлiк қоғамына, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне, "Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы" заңды тұлғалар бiрлестiгiне жiберсiн.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 сентября 2003 года N 345 "Об утверждении Типового договора участия в Фонде гарантирования страховых выплат"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 47. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2006 года N 4161
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей вопросы гарантирования страховых выплат, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 сентября 2003 года N 345 "Об утверждении Типового договора участия в Фонде гарантирования страховых выплат" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2548), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 15 марта 2004 года  N 74  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2797), постановлением Правления Агентства от 28 мая 2005 года  N 159  (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3699), следующие изменение и дополнение:
в Типовом договоре участия в Фонде гарантирования страховых выплат, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 27:
в подпункте 2) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) разглашать информацию о деятельности страховых организаций только при их письменном согласии.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Акционерного общества "Фонд гарантирования страховых выплат", страховых (перестраховочных) организаций, Национального Банка Республики Казахстан, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".

4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлiмi (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Қ.М. Досмұқаметовке жүктелсiн.
Төраға

4. Отделу международных отношений и связей с общественностью (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Досмукаметова К.М.
Председатель