"Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 15 мамырдағы N 260 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 18 мамырда тіркелді. Тіркеу N 4233. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 161 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008.04.01  N 161  (қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан  қараңыз) Бұйрығымен.
Аспирантураға қабылдаудың тәртібін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізбесінде N 3005 тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2005 жылы 12 тамызда N 147-148 жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізбесінде 2005 жылы 31 мамырда N 3656 тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2005 жылы 23 қарашада N 217 жарияланған 2005 жылғы 13 мамырдағы N 299 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің  бұйрығына  сәйкес енгізілген өзгерістерімен қоса) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесінде:
16, 17-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Жоғары оқу орындары және ғылыми ұйымдардың аспирантурасы мен докторантурасына түсушілерден өтініштерді қабылдау 1-20 шілде аралығында жүргізіледі.
17. Аспирантура мен докторантураға түсу емтихандары 5-20 тамыз аралығында өткізіледі, оқуға қабылдау - 31 тамызға дейін.".
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (М.Нұрғожин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Министр

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 645 "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру и докторантуру"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 мая 2006 года N 260. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2006 года N 4233. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 1 апреля 2008 года N 161.
Сноска. Приказ Министра образования и науки РК от 15.05.2006 N 260 утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 01.04.2008  N 161  (порядок введения в действие см.  п. 5 ).
В целях совершенствования порядка приема в аспирантуру  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 645 "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру, докторантуру" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3005, опубликованный в "Юридической газете" 12 августа 2005 года N 147-148, с изменениями, внесенными в соответствии с  приказом  Министра образования и науки от 13 мая 2005 года N 299, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3656 от 31 мая 2005 года, опубликованным в "Юридической газете" 23 ноября 2005 года N 217) следующие изменения:
в  Типовых правилах  приема в аспирантуру и докторантуру, утвержденных указанным приказом:
пункты 16, 17 изложить в следующей редакции:
"16. Прием заявлений поступающих в аспирантуру и докторантуру высших учебных заведений и научных организаций проводится с 1 по 20 июля.
17. Вступительные экзамены в аспирантуру и докторантуру проводятся с 5 до 20 августа, зачисление - до 31 августа.".
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (М. Нургужин) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
Министр