Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 438 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 5 маусымдағы N 51 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 маусымда тіркелді. Тіркеу N 4269. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 (ҚР ӘМ тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таралады) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне лицензиялау және шоғырландырылған қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2003 жылғы 6 желтоқсандағы N 438  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2636 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" ресми басылымдарында 2004 жылғы 1 - 18 қаңтарда жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3688 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 13 мамырдағы N 59  қаулысымен бекітілген өзгерістерімен және толықтыруларымен қоса) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы ", кредиттік серіктестіктердің" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтағы "кредиттік серіктестіктерге және" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықта:
жоғарғы оң жақ бұрышындағы "Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" деген сөздер алынып тасталсын;
тақырыбындағы ", кредиттік серіктестіктердің" деген сөздер алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года № 438 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления отчетности банками второго уровня, кредитными товариществами и ипотечными компаниями в Национальный Банк Республики Казахстан для составления денежно-кредитного и финансового обзора"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 5 июня 2006 года № 51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2006 года № 4269. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 105
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.12.2010 № 105 (вводится в действие со дня его гос. регистрации в МЮ РК и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2011).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования и консолидированного надзора" Правление Национального Банка Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года N 438 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления отчетности банками второго уровня, кредитными товариществами и ипотечными компаниями в Национальный Банк Республики Казахстан для составления денежно-кредитного и финансового обзора" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2636, опубликованное 1-18 января 2004 года в официальных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана"; с изменениями и дополнениями, утвержденными  постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 мая 2005 года N 59, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3688) внести следующие изменения и дополнения:
в заголовке и пункте 1 слова ", кредитными товариществами" исключить;
в пункте 5 слова "кредитных товариществ и" исключить;
в  Инструкции о перечне, формах и сроках представления отчетности банками второго уровня, кредитными товариществами и ипотечными компаниями в Национальный Банк Республики Казахстан для составления денежно-кредитного и финансового обзора, утвержденной указанным постановлением:
в правом верхнем углу слова "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления отчетности банками второго уровня, кредитными товариществами и ипотечными компаниями в Национальный Банк Республики Казахстан для составления денежно-кредитного и финансового обзора" исключить;

1, 3 және 4-тармақтардағы ", кредиттік серіктестіктердің" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақтағы ", кредиттік серіктестіктердің" деген сөздер алынып тасталсын;
6-тармақтағы "Кредиттік серіктестіктер және ипотекалық" деген сөздер "Ипотекалық" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-тармақтағы ", кредиттік серіктестіктер" деген сөздер алынып тасталсын;
10-тармақтағы ", кредиттік серіктестік" деген сөздер алынып тасталсын;
14 және 16-тармақтардағы ", кредиттік серіктестік", ", кредиттік серіктестіктің" деген сөздер алынып тасталсын;
15 және 17-тармақтардағы ", кредиттік серіктестіктің", ", кредиттік серіктестіктен" деген сөздер алынып тасталсын;
19-тармақтағы ", кредиттік серіктестіктердегі" деген сөздер алынып тасталсын;
1-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышындағы ", кредиттік серіктестіктердің" деген сөздер алынып тасталсын;
атауындағы және бұдан әрі мәтін бойынша ", кредиттік серіктестіктің", ", кредиттік серіктестіктердің", ", кредиттік серіктестіктердегі", ", кредиттік серіктестіктер" деген сөздер алынып тасталсын;
1003 233 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1004 0 0 0 Кешкі кассадағы қол-қол ақша
1004 1 3 1   Кешкі кассадағы теңгедегі қолма-қол ақша
1004 2 3 2   Кешкі кассадағы ЕАВ-ғы қолма-қол ақша
1004 2 3 3   Кешкі кассадағы ВБТ-гі қолма-қол ақша";
1054 000, 1204 000, 1259 000, 1319 000, 1329 000, 1428 000, 1876 000, 1877 000, 1878 000 және 2875 000 шоттардың атындағы "арнайы резервтер" деген сөздер "резервтер" деген сөзбен ауыстырылсын;
1264 143 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1264 1 5 1  Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған теңгедегі салым
1264 1 5 2   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-ғы салым
1264 1 5 3   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
қаржылық ұйымдарда орналастырылған ВБТ-гі салым";
1264 243 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1264 2 5 1  Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
емес қаржылық ұйымдарда орналастырылған теңгедегі салым
1264 2 5 2   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
емес қаржылық ұйымдарда орналастырылған ЕАВ-ғы салым
1264 2 5 3   Банктің және ипотекалық компанияның міндеттемелерін
қамтамасыз ету болып табылатын және басқа резидент
емес қаржылық ұйымдарда орналастырылған ВБТ-гі салым";
мынадай шоттар тобы мен шоттардың нөмірлері және аттары алынып тасталсын:
"1460      Жалпы резервтер (провизиялар)

в пунктах 1, 3 и 4 слова ", кредитных товариществ" исключить;
в пункте 2 слова ", кредитными товариществами" исключить;
в пункте 6 слова "Кредитные товарищества и ипотечные" заменить словом "Ипотечные";
в пункте 7 слова ", кредитные товарищества" исключить;
в пункте 10 слова ", кредитное товарищество" исключить;
в пунктах 14 и 16 слова ", кредитным товариществом" исключить;
в пунктах 15 и 17 слова ", кредитного товарищества" исключить;
в абзаце пятом пункта 19 слова ", кредитных товариществ" исключить;
в приложении 1:
в правом верхнем углу слова ", кредитными товариществами" исключить;
в наименовании и далее по тексту слова ", кредитного товарищества" исключить;
после счета 1003 233 дополнить следующими счетами:
"1004 0 0 0 Наличность в вечерней кассе
1004 1 3 1  Наличность в вечерней кассе в тенге
1004 2 3 2  Наличность в вечерней  кассе в СКВ
1004 2 3 3  Наличность в вечерней кассе в ДВВ";
в названии счетов 1054 000, 1204 000, 1259 000, 1319 000, 1329 000, 1428 000, 1876 000, 1877 000, 1878 000 и 2875 000 слова "Специальные резервы (провизии)" заменить словом "Резервы";
после счета 1264 143 дополнить следующими счетами:
"1264 1 5 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах
1264 1 5 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах
1264 1 5 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-резидентах";
после счета 1264 243 дополнить следующими счетами:
"1264 2 5 1  Вклад в тенге, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах
1264 2 5 2  Вклад в СКВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах
1264 2 5 3  Вклад в ДВВ, являющийся обеспечением обязательств
банка и ипотечной компании, размещенный в других
финансовых организациях-нерезидентах";
номера и названия следующих группы счетов и счетов исключить:
"1460       Общие резервы (провизии)

1462 0 0 0  Банк қызметіне байланысты дебиторлық берешек бойынша
шығындарды жабуға арналған жалпы резервтер (провизиялар)
1463 0 0 0  Банктік емес қызметке байланысты дебиторлық берешек
бойынша шығындарды жабуға арналған жалпы резервтер
(провизиялар)
1464 0 0 0  Бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған
жалпы резервтер (провизиялар)
1465 0 0 0  Кредиттік қызметтен шығындарды жабуға арналған жалпы
резервтер (провизиялар)
1467 0 0 0  Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша
шығындарды жабуға арналған жалпы резервтер (провизиялар)
1469 0 0 0  Басқа да банк қызметінен шығындарды жабуға арналған
жалпы резервтер (провизиялар)";
1660 000 шоттың аты мынадай редакцияда жазылсын:
"Құрылатын (әзірленетін) материалдық емес активтер";
1879 111 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 1 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (Қазақстан Республикасының Үкіметі)
1879 1 1 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (Қазақстан Республикасының Үкіметі)";
1879 1 3 1  шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 3 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1879 1 3 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)";
1879 141 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 4 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(резидент банктер)
1879 1 4 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (резидент банктер)";
1879 151 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 5 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар)
1879 1 5 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдар);
1879 161 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 6 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 6 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)";
1879 171 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 7 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдар)
1879 1 7 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдар)";
1879 181 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 8 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
(үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдар)

1462 0 0 0  Общие резервы (провизии) на покрытие убытков по
дебиторской задолженности, связанной с банковской
деятельностью
1463 0 0 0  Общие резервы (провизии) на покрытие убытков по
дебиторской задолженности, связанной с небанковской
деятельностью
1464 0 0 0  Общие резервы (провизии) на покрытие убытков по
ценным бумагам
1465 0 0 0  Общие резервы (провизии) на покрытие убытков от
кредитной деятельности
1467 0 0 0  Общие резервы (провизии) на покрытие убытков по
вкладам, размещенным в других банках
1469 0 0 0  Общие резервы (провизии) на покрытие убытков от
прочей банковской деятельности";
название счета 1660 000 изложить в следующей редакции:
"Создаваемые (разрабатываемые) нематериальные активы";
после счета 1879 111 дополнить следующими счетами:
"1879 1 1 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в СКВ
1879 1 1 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Правительство
Республики Казахстан) в ДВВ";
после счета 1879 131 дополнить следующими счетами:
"1879 1 3 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(Национальный Банк Республики Казахстан) в СКВ
1879 1 3 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (Национальный
Банк Республики Казахстан) в ДВВ";
после счета 1879 141 дополнить следующими счетами:
"1879 1 4 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (банки-резиденты)
в СКВ
1879 1 4 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (банки-резиденты)
в ДВВ";
после счета 1879 151 дополнить следующими счетами:
"1879 1 5 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(организации-резиденты, осуществляющие
отдельные виды банковских операций) в СКВ
1879 1 5 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(организации-резиденты, осуществляющие отдельные
виды банковских операций) в ДВВ";
после счета 1879 161 дополнить следующими счетами:
"1879 1 6 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в СКВ
1879  1 6 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (государственные
нефинансовые организации-резиденты) в ДВВ";
после счета 1879 171 дополнить следующими счетами:
"1879 1 7 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(негосударственные нефинансовые организации-
резиденты) в СКВ
1879 1 7 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня)
(негосударственные нефинансовые
организации-резиденты) в ДВВ";
после счета 1879 181 дополнить следующими счетами:
"1879 1 8 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в СКВ

1879 1 8 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (үй шаруашылығына қызмет көрсететін
коммерциялық емес резидент ұйымдар)";
1879 191 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"1879 1 9 2  ЕАВ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (резидент үй шаруашылықтары)
1879 1 9 3   ВБТ-мен есептелген тұрақсыздық айыбы (айыппұл,
өсімпұл) (резидент үй шаруашылықтары)";
2125 243 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2126 0 0 0  Басқа банктердің тазартылған қымбат металдардағы
мерзімді салымдары
2126 1 3 0   Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің тазартылған
қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2126 1 4 0   Резидент банктердің тазартылған қымбат металдардағы
мерзімді салымдары
2126 2 4 0   Резидент емес банктердің тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары";
2215 293 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2216 0 0 0  Клиенттердің тазартылған қымбат металдардағы мерзімді
салымдары
2216 1 1 0   Қазақстан Республикасы Үкіметінің тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 1 8 0   Үй шаруашылығына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардың тазартылған қымбат металдардағы
мерзімді салымдары
2216 1 9 0   Резидент үй шаруашылықтарының тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 1 0   Шет мемлекеттер Үкіметтерінің тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 2 0   Шет мемлекеттердің жергілікті органдарының тазартылған
қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 5 0   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 6 0   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардың
тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 7 0   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардың тазартылған қымбат металдардағы мерзімді
салымдары
2216 2 8 0   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардың тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары
2216 2 9 0   Резидент емес үй шаруашылықтарының тазартылған қымбат
металдардағы мерзімді салымдары";
2237 193 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2237 2 5 1  Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың
теңгедегі шоттары

1879 1 8 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (некоммерческие
организации-резиденты, обслуживающие домашние
хозяйства) в ДВВ";
после счета 1879 191 дополнить следующими счетами:
"1879 1 9 2  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-резиденты) в СКВ
1879 1 9 3  Начисленная неустойка (штраф, пеня) (домашние
хозяйства-резиденты) в ДВВ";
после счета 2125 243 дополнить следующими счетами:
"2126 0 0 0 Срочные вклады других банков в аффинированных
драгоценных металлах
2126 1 3 0  Срочные вклады Национального Банка Республики
Казахстан в аффинированных драгоценных металлах
2126 1 4 0  Срочные вклады банков-резидентов в аффинированных
драгоценных металлах
2126 2 4 0  Срочные вклады банков-нерезидентов в аффинированных
драгоценных металлах";
после счета 2215 293 дополнить следующими счетами:
"2216 0 0 0 Срочные вклады клиентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 1 0  Срочные вклады Правительства Республики Казахстан в
аффинированных драгоценных металлах
2216 1 5 0  Срочные вклады организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 1 6 0  Срочные вклады государственных нефинансовых
организаций-резидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 7 0  Срочные вклады негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 1 8 0  Срочные вклады некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства, в аффинированных
драгоценных металлах
2216 1 9 0  Срочные вклады домашних хозяйств-резидентов в
аффинированных драгоценных металлах
2216 2 1 0  Срочные вклады Правительства иностранного государства
в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 2 0  Срочные вклады местных органов власти иностранного
государства в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 5 0  Срочные вклады организаций-нерезидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, в
аффинированных драгоценных металлах
2216 2 6 0  Срочные вклады государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 2 7 0  Срочные вклады негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов в аффинированных драгоценных
металлах
2216 2 8 0  Срочные вклады некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства, в аффинированных драгоценных металлах
2216 2 9 0  Срочные вклады домашних хозяйств-нерезидентов в
аффинированных драгоценных металлах";
после счета 2237 193 дополнить следующими счетами:
"2237 2 5 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов

2237 2 5 2   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың
ЕАВ-ғы шоттары
2237 2 5 3   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа қаржылық резидент емес
ұйымдардың пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың
ВБТ-гі шоттары
2237 2 7 1   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келіп түскен
нұсқауларын сақтаудың теңгедегі шоттары
2237 2 7 2   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келіп түскен
нұсқауларын сақтаудың ЕАВ-ғы шоттары
2237 2 7 3   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес басқа мемлекеттік емес қаржылық емес
резидент емес ұйымдардың пайдасына келіп түскен
нұсқауларын сақтаудың ВБТ-гі шоттары
2237 2 8 1   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың теңгедегі
шоттары
2237 2 8 2   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың ЕАВ-ғы
шоттары
2237 2 8 3   Жіберушінің Қазақстан Республикасының валюталық
заңнамасына сәйкес үй шаруашылықтарына қызмет
көрсететін коммерциялық емес резидент емес ұйымдардың
пайдасына келіп түскен нұсқауларын сақтаудың ВБТ-гі
шоттары";
2405 141 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2405 1 4 2  Резидент банктерден сатып алынған ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2405 1 4 3   Резидент банктерден сатып алынған ВБТ-гі реттелген
облигациялар";
2405 151 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2405 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сатып алынған ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2405 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардан сатып алынған ВБТ-гі
реттелген облигациялар";
2405 161 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2405 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан сатып
алынған ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2405 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардан сатып
алынған ВБТ-гі реттелген облигациялар";
2405 171 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2405 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сатып алынған ЕАВ-ғы реттелген облигациялар

2237 2 5 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 5 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу других финансовых
организаций-нерезидентов
2237 2 7 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов
2237 2 7 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов
2237 2 7 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу негосударственных
нефинансовых организаций-нерезидентов
2237 2 8 1  Счет хранения указаний отправителя в тенге в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2237 2 8 2  Счет хранения указаний отправителя в СКВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2237 2 8 3  Счет хранения указаний отправителя в ДВВ в
соответствии с валютным законодательством Республики
Казахстан, поступивших в пользу некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства";
после счета 2405 141 дополнить следующими счетами:
"2405 1 4 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
банков-резидентов
2405 1 4 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
банков-резидентов";
после счета 2405 151 дополнить следующими счетами:
"2405 1 5 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2405 1 5 3    Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций";
после счета 2405 161 дополнить следующими счетами:
"2405 1 6 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2405 1 6 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов";
после счета 2405 171 дополнить следующими счетами:
"2405 1 7 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов

2405 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардан
сатып алынған ВБТ-гі реттелген облигациялар";
2405 181 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2405 1 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сатып алынған ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2405 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардан сатып алынған ВБТ-гі реттелген
облигациялар";
2405 191 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2405 1 9 2  Резидент үй шаруашылықтарынан сатып алынған ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2405 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарынан сатып алынған ВБТ-гі
реттелген облигациялар";
2406 141 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2406 1 4 2  Резидент банктердегі ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-гі реттелген облигациялар";
2406 151 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2406 1 5 2  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2406 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар";
2406 161 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2406 1 6 2  Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар
2406 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
реттелген облигациялар";
2406 171 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2406 1 7 2  Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гі реттелген облигациялар";
2406 181 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2406 1 8 2  Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
2406 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар";
2406 191 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2406 1 9 2  Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар
2406 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар";
2406 293 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2451 0 0 0  Мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 4 1   Резидент банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары

2405 1 7 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов";
после счета 2405 181 дополнить следующими счетами:
"2405 1 8 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2405 1 8 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ
у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства";
после счета 2405 191 дополнить следующими счетами:
"2405 1 9 2  Выкупленные субординированные облигации в СКВ у
домашних хозяйств-резидентов
2405 1 9 3  Выкупленные субординированные облигации в ДВВ у
домашних хозяйств-резидентов";
после счета 2406 141 дополнить следующими счетами:
"2406 1 4 2  Субординированные облигации в СКВ у
банков-резидентов
2406 1 4 3  Субординированные облигации в ДВВ у
банков-резидентов";
после счета 2406 151 дополнить следующими счетами:
"2406 1 5 2  Субординированные облигации в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2406 1 5 3  Субординированные облигации в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций";
после счета 2406 161 дополнить следующими счетами:
"2406 1 6 2  Субординированные облигации в СКВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 6 3  Субординированные облигации в ДВВ у государственных
нефинансовых организаций-резидентов";
после счета 2406 171 дополнить следующими счетами:
"2406 1 7 2  Субординированные облигации в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2406 1 7 3  Субординированные облигации в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-
резидентов";
после счета 2406 181 дополнить следующими счетами:
"2406 1 8 2  Субординированные облигации в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2406 1 8 3  Субординированные облигации в ДВВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства";
после счета 2406 191 дополнить следующими счетами:
"2406 1 9 2  Субординированные облигации в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2406 1 9 3  Субординированные облигации в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов";
после счета 2406 293 дополнить следующими счетами:
"2451 0 0 0 Бессрочные финансовые инструменты
2451 1 4 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
банков-резидентов
2451 1 4 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
банков-резидентов
2451 1 4 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
банков-резидентов
2451 1 5 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные виды
банковских операций

2451 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарындағы теңгедегі мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 3 1   Шетелдік орталық банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 3 2   Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 3 3   Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 4 1   Резидент емес банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 4 2   Резидент емес банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 4 3   Резидент емес банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары

2451 1 5 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 1 5 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
организаций-резидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 1 6 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 6 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 6 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 7 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
негосударственных нефинансовых организаций-резидентов
2451 1 8 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 8 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 8 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
некоммерческих организаций-резидентов, обслуживающих
домашние хозяйства
2451 1 9 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у домашних
хозяйств-резидентов
2451 1 9 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у домашних
хозяйств-резидентов
2451 1 9 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у домашних
хозяйств-резидентов
2451 2 3 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
иностранных центральных банков
2451 2 3 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у иностранных
центральных банков
2451 2 3 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у иностранных
центральных банков
2451 2 4 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
банков-нерезидентов
2451 2 4 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
банков-нерезидентов
2451 2 4 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
банков-нерезидентов
2451 2 5 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 2 5 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 2 5 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
организаций-нерезидентов, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2451 2 6 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 6 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов

2451 2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары
2451 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы теңгедегі
мерзімсіз қаржы құралдары
2451 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзімсіз
қаржы құралдары
2451 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі мерзімсіз
қаржы құралдары";
2755 293 шоттан кейін мынадай шоттармен толықтырылсын:
"2756 0 0 0 Реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 4 1   Резидент банктердегі теңгедегі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-гі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар

2451 2 6 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
государственных нефинансовых организаций-нерезидентов
2451 2 7 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2451 2 7 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2451 2 7 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2451 2 8 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2451 2 8 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2451 2 8 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у
некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2451 2 9 1  Бессрочные финансовые инструменты в тенге
у домашних хозяйств-нерезидентов
2451 2 9 2  Бессрочные финансовые инструменты в СКВ у домашних
хозяйств-нерезидентов
2451 2 9 3  Бессрочные финансовые инструменты в ДВВ у домашних
хозяйств-нерезидентов";
после счета 2755 293 дополнить следующими счетами:
"2756 0 0 0 Начисленные расходы по субординированным облигациям
2756 1 4 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у банков-резидентов
2756 1 4 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у банков-резидентов
2756 1 4 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у банков-резидентов
2756 1 5 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 1 5 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям
в СКВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 1 5 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям
в ДВВ у организаций-резидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 1 6 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 6 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям
в СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 6 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям
в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 7 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 7 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов
2756 1 7 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-резидентов

2756 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 1 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 1 9 1   Резидент үй шаруашылықтарындағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 9 2   Резидент үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 1 9 3   Резидент үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 3 1   Шетелдік орталық банктердегі теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 3 2   Шетелдік орталық банктердегі ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 3 3   Шетелдік орталық банктердегі ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 4 1   Резидент емес банктердегі теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 4 2   Резидент емес банктердегі ЕАВ-ғы реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 2 4 3   Резидент емес банктердегі ВБТ-гі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 2 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген облигациялар
бойынша есептелген шығыстар
2756 2 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
теңгедегі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 2 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ЕАВ-ғы реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 2 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент емес ұйымдардағы
ВБТ-гі реттелген облигациялар бойынша есептелген
шығыстар
2756 2 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы теңгедегі реттелген облигациялар бойынша
есептелген шығыстар
2756 2 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген облигациялар бойынша
есептелген шығыстар
2756 2 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент емес
ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген облигациялар бойынша
есептелген шығыстар

2756 1 8 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 1 8 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 1 8 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у некоммерческих организаций-резидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 1 9 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у домашних хозяйств-резидентов
2756 1 9 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у домашних хозяйств-резидентов
2756 1 9 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у домашних хозяйств-резидентов
2756 2 3 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у иностранных центральных банков
2756 2 3 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у иностранных центральных банков
2756 2 3 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у иностранных центральных банков
2756 2 4 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у банков-нерезидентов
2756 2 4 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у банков-нерезидентов
2756 2 4 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у банков-нерезидентов
2756 2 5 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 2 5 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 2 5 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у организаций-нерезидентов, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2756 2 6 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 6 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 6 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 7 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 7 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов
2756 2 7 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у негосударственных нефинансовых
организаций-нерезидентов

2756 2 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы теңгедегі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық
емес резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы теңгедегі
реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2756 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі реттелген
облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2757 0 0 0  Мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 4 1   Резидент банктердегі теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 4 2   Резидент банктердегі ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары
бойынша есептелген шығыстар
2757 1 4 3   Резидент банктердегі ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
бойынша есептелген шығыстар
2757 1 5 1   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 5 2   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 5 3   Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
резидент ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары
бойынша есептелген шығыстар
2757 1 6 1   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген
шығыстар
2757 1 6 2   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ЕАВ-ғы
мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 6 3   Мемлекеттік қаржылық емес резидент ұйымдардағы ВБТ-гі
мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 7 1   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
теңгедегі мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген
шығыстар
2757 1 7 2   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген
шығыстар
2757 1 7 3   Мемлекеттік емес қаржылық емес резидент ұйымдардағы
ВБТ-гі мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген
шығыстар
2757 1 8 1   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы теңгедегі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 1 8 2   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы ЕАВ-ғы мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар

2756 2 8 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
тенге у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 2 8 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 2 8 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у некоммерческих организаций-нерезидентов,
обслуживающих домашние хозяйства
2756 2 9 1 Начисленные расходы по субординированным облигациям
в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2756 2 9 2 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2756 2 9 3 Начисленные расходы по субординированным облигациям в
ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2757 0 0 0 Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам
2757 1 4 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у банков-резидентов
2757 1 4 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у банков-резидентов
2757 1 4 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у банков-резидентов
2757 1 5 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2757 1 5 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2757 1 5 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у организаций-резидентов,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2757 1 6 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2757 1 6 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2757 1 6 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у государственных нефинансовых
организаций-резидентов
2757 1 7 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2757 1 7 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2757 1 7 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у негосударственных
нефинансовых организаций-резидентов
2757 1 8 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2757 1 8 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у некоммерческих
организаций-резидентов, обслуживающих домашние
хозяйства

2757 2 8 3   Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес
резидент емес ұйымдардағы ВБТ-гі мерзімсіз қаржы
құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 9 1   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы теңгедегі
мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 9 2   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ЕАВ-ғы мерзімсіз
қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2757 2 9 3   Резидент емес үй шаруашылықтарындағы ВБТ-гі мерзімсіз
қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар";
2770 000 шоттан кейін мынадай шотпен толықтырылсын:
"2770 1 5 1  Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын резидент ұйымдармен теңгедегі
әкімшілік-шаруашылық қызмет бойынша есептелген
шығыстар";
2874 000 "Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған жалпы резервтер (провизиялар)" шоттың нөмірі және аты алынып тасталсын;
3120 000 "Кредиттік серіктестікке қатысушылардың қосымша жарналары" шоттың нөмірі және аты алынып тасталсын;
3120 000 шоттан кейін мынадай шоттар тобымен және шотпен толықтырылсын:
"3200 Жалпы банктік тәуекелдерге арналған резервтер (провизиялар)
3200 0 0 0   Жалпы банктік тәуекелдерге арналған резервтер
(провизиялар)";
2-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышындағы ", кредиттік серіктестіктердің" деген сөздер алынып тасталсын;
атауындағы ", кредиттік серіктестіктің" деген сөздер алынып тасталсын.
2.  Осы қаулы 2006 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Зерттеу және статистика департаменті (Ақышев Д.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына және екінші деңгейдегі банктерге жіберсін.
4. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдары осы қаулыны алған күннен бастап үш күндік мерзімде оны кредиттік серіктестіктерге және ипотекалық компанияларға жіберсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Г.З.Айманбетоваға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы

2757 2 8 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у некоммерческих
организаций-нерезидентов, обслуживающих домашние
хозяйства
2757 2 9 1  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в тенге у домашних хозяйств-нерезидентов
2757 2 9 2  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в СКВ у домашних хозяйств-нерезидентов
2757 2 9 3  Начисленные расходы по бессрочным финансовым
инструментам в ДВВ у домашних хозяйств-нерезидентов";
после счета 2770 000 дополнить следующим счетом:
"2770 1 5 1 Начисленные расходы по административно-хозяйственной
деятельности в тенге с организациями-резидентами,
осуществляющими отдельные виды банковских операций";
номер и название счета 2874 000 "Общие резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам" исключить;
номер и название счета 3120 000 "Дополнительные взносы участников кредитного товарищества" исключить;
после счета 3101 000 дополнить следующей группой счетов и счетом:
"3200 Резервы (провизии) на общебанковские риски
3200 0 0 0  Резервы (провизии) на общебанковские риски";
в приложении 2:
в правом верхнем углу слова ", кредитными товариществами" исключить;
в наименовании слова ", кредитного товарищества" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2006 года.
3. Департаменту исследований и статистики (Акишев Д.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка
Республики Казахстан и банков второго уровня.
4. Территориальным филиалам Национального Банка Республики Казахстан в трехдневный срок со дня получения настоящего постановления довести его до сведения кредитных товариществ и ипотечных компаний.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Айманбетову Г.3.
Председатель
Национального Банка