"Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы N 80-НҚ бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 4366. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 42 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 22.05.2020 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы N 80-НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2237 нөмірмен тіркелген, "Ресми газет" газетінің 2003 жылғы 17 мамырдағы N 20 жарияланған, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының "Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы N 80-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3517 нөмірмен тіркелген), мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыпта және 1-тармақта "(бағаларды, алым ставкаларын)" деген сөздерден кейін""және тарифтік сметаларды" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен тіркелген Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) оңайлатылған тәртіппен бекіту ережесінде:
тақырыпта және барлық мәтін бойынша "(бағаларды, алым ставкаларын)", "(бағаны, алым ставкасын)", "(бағалардың, алым ставкаларының)", "(бағаның, алым ставкасының)" және "(баға, алым ставкалары)" деген сөздерден кейін тиісінше "және тарифтік сметаларды", "тарифтік сметаны", "тарифтік сметаның" және "тарифтік смета" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) егер табиғи монополия субъектісінің реттелетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) қолданыстағы тарифтері объектілер және (немесе) учаскелер бойынша жеке бекітілсе, жаңа объектілерге және (немесе) учаскелерге жүргізіледі.";
7-тармақта:
4) тармақшада "нормативтiк ысыраптың" деген сөздер алынып тасталсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) салалық техникалық және технологиялық нормалардың, сондай-ақ нормативтік техникалық ысыраптардың есебi";
мынадай мазмұндағы бөліммен толықтырылсын:
"Осы тармақта көзделген талаптар осы Ереженің 7-1-тармағында көрсетілген табиғи монополиялар субъектілеріне қолданылмайды.";
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1.Реттелетін қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсынуға арналған шығындардың пайдаланылуы есептерде көзделмейтін телекоммуникацияның реттелетін қызметтеріне тарифтерді (бағаларды, алымдар ставкаларын) және тарифтік сметаларды есептеудің салалық әдістерін қолдана отырып, реттелетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды есептеген жағдайда, телекоммуникацияның әмбебап қызметтерін қоспағанда, қызметтiң осы түрлерiн көрсетудiң технологиялық жағынан мүмкiн болмауы не экономикалық тиiмсiздiгi себебiнен бәсекелес байланыс операторы болмаған кезде телекоммуникация саласындағы табиғи монополиялар субъектілерінің реттелетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтер (бағалар, алымдар ставкаларын) және тарифтік сметаларды бекітуге арналған өтінімге:

О внесении дополнений и изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке"
Приказ И.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2006 года N 4366. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 мая 2020 года № 42.
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 22.05.2020 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2237, опубликованный в газете "Официальная газета" 17 мая 2003 года N 20, внесены изменения и дополнения приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 80-ОД "Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3517), следующие дополнения и изменения:
в заголовке и в пункте 1 после слов "(цен, ставок сборов)" дополнить словами "и тарифных смет";
в Правилах утверждения тарифов (цен, ставок сборов) в упрощенном порядке, утвержденных указанным приказом:
в заголовке и по всему тексту после слов "(цен, ставок сборов)", "(цены, ставки сбора)" и "(ценам ставкам сборов)" дополнить соответственно словами "и тарифных смет", "и тарифной сметы" и "тарифным сметам";
пункт 3 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) новые объекты и (или) участки, если действующие тарифы на регулируемые услуги (товары, работы) субъекта естественной монополии утверждены раздельно по объектам и (или) участкам.";
в пункте 7:
в подпункте 4) слова "нормативных потерь" исключить;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) расчет отраслевых технических и технологических норм, а также нормативных технических потерь;";
дополнить частью следующего содержания:
"Требования, предусмотренные настоящим пунктом не распространяются на субъектов естественных монополий, указанных в пункте 7-1 настоящих Правил."
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. К заявке на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий в сфере телекоммуникаций при условии отсутствия конкурентного оператора связи по причине технологической невозможности либо экономической нецелесообразности предоставления данных видов услуг, за исключением универсальных услуг телекоммуникаций, в случаях расчета тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) с применением отраслевых методик расчета тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги телекоммуникаций, не предусматривающих в расчетах использование затрат на предоставление регулируемых услуг (товаров, работ), прилагаются:

1) уәкілетті органның тарифтерді (бағаларды, алымдар ставкаларын) және тарифтік сметаларды есептеудің жаңа әдіснамасын қабылдаумен немесе есептерде табиғи монополия субъектісі шығындарының пайдаланылуын көздемейтін қолданыстағы әдістемелерге өзгерістер енгізумен байланысты тарифтерді (бағаларды, алымдар ставкаларын) және тарифтік сметаларды бекіту қажеттілігі туралы түсіндірме жазба;
2) реттелетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған тарифтердің (бағалардың, алым ставкаларының) және тарифтік сметалардың жобалары;
3) телефон желілерінің саны;
4) пайдаланушылардың санаттары бойынша абоненттердің саны;
5) абоненттер санаттары бойынша және қосылыстар бағыттары бойынша телекоммуникацияның негізгі қызметтеріне арналған қолданыстағы тарифтер;
6) желіаралық трафиктерді өткізу үшін қолданыстағы есептік ставкалар;
7) халықаралық байланыс операторларының қолданыстағы есептік ставкалар;
8) кіретін халықаралық трафикті өткізу үшін қолданыстағы есептік ставкалар;
9) ұялы телефон байланысының қолданыстағы есептік ставкалары;
10) желіаралық трафик түрлері бойынша заңды тұлғалар және байланыс операторлары үшін жергілікті, аймақішілік, қалааралық және халықаралық деңгейлерде қосқаны үшін қолданыстағы тариф;
11) абоненттер санаттары бойынша және қосылыстар бағыттары бойынша қолданыстағы жеңілдіктер;
12) телекоммуникацияның негізгі қызметтеріне арналған қолданыстағы шегерімдер;
13) телекоммуникацияның негізгі қызметтеріне арналған орташа өлшемді тарифтер;
14) реттелетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған тарифтердің (бағалардың, алым ставкаларының) есебі;
15) реттелетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған тарифтердің (бағалардың, алымдар ставкаларының) және тарифтік сметалардың есебін растайтын және негіздейтін басқа да мәліметтер мен материалдары қоса беріледі.";
1-қосымшаның тақырыбындағы "Магистральдық труба құбырлары арқылы мұнайды немесе мұнай өнімдерін тасымалдау жөніндегі қызметтерге _____ жылға" деген сөздер "Магистральдық труба құбырының жүйесі арқылы мұнайды айдау жөніндегі қызметтерге" деген сөздермен ауыстырылсын;
3, 4, 5 және 11-қосымшалардың тақырыбындағы "____жылға" деген сөз алынып тасталсын;
6-қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Магистральдық труба құбырлары арқылы табиғи газды тасымалдау жөніндегі қызметтерге арналған тарифтік смета";
7-қосымшаның тақырыбындағы "Газды сақтау жөніндегі қызметтердің ______жылға арналған" деген сөздер "Табиғи газды сақтау қызметтерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-қосымшаның тақырыбындағы "Сумен жабдықтау қызметтеріне "_____ жылға арналған" деген сөздер "Таратушы желілер арқылы суды беру қызметтерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-қосымшада:
тақырыптағы "тасымалдау" деген сөз "беру" деген сөзбен ауыстырылсын;
"_____ жылға" деген сөздер алынып тасталсын;
10-қосымшаның тақырыбындағы "Арна қызметтерге _______ жылға арналған" деген сөздер "Сарқынды суды бұру және (немесе) тазалау қызметтерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;

1) пояснительная записка о необходимости утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет в связи с принятием уполномоченным органом новой методологии расчета тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет или внесением изменений в действующие методики, не предусматривающих в расчетах использование затрат субъекта естественной монополии;
2) проекты тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товар, работы);
3) численность телефонных линий;
4) численность абонентов по категориям пользователей;
5) действующие тарифы на основные услуги телекоммуникаций по категориям абонентов и по направлениям соединений;
6) действующие учетные ставки за пропуск межсетевых трафиков;
7) действующие учетные ставки международных операторов связи;
8) действующие учетные ставки за пропуск входящего международного трафика;
9) действующие учетные ставки операторов сотовой связи;
10) действующие тарифы за присоединение на местном, внутризоновом, междугородном и международном уровнях для юридических лиц и операторов связи по видам межсетевого трафика;
11) действующие льготы по категориям абонентов и по направлениям соединений;
12) действующие скидки на основные услуги телекоммуникаций;
13) средневзвешенные тарифы на основные услуги телекоммуникаций;
14) расчет тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы);
15) другие сведения и материалы, подтверждающие и обосновывающие расчет тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы).";
в заголовке приложения 1 слова "транспортировке нефти (или) нефтепродуктов по магистральным трубопроводам на __ год" заменить словами "перекачке нефти по системе магистрального трубопровода";
в заголовках приложений 3, 4, 5 и 11 слова "на ___ год" исключить;
заголовок приложения 6 изложить в следующей редакции:
"Тарифная смета на услуги по транспортировке природного газа по магистральным трубопроводам";
в заголовке приложения 7 слова "газа на ___ год" заменить словами "природного газа";
в заголовке приложения 8 слова "водоснабжения на ___ год" заменить словами "по подаче воды по распределительным сетям";
в приложении 9:
в заголовке слово "транспортировке" заменить словом "подаче";
слова "на ___ год" исключить;
в заголовке приложения 10 слова "канализации на ___ год" заменить словами "по отводу и (или) очистке сточных вод";

осы бұйрықтың 1-9-қосымшаларына сәйкес 2-1, 2-2, 4-1, 6-1, 6-2, 9-1, 13-1, 13-2 және 16-1-қосымшалармен толықтырылсын;
12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 және 23-қосымшалар осы бұйрықтың 10-20-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Труба құбырлары және су кәріздері жүйелері саласындағы реттеу мен бақылау департаменті (А.Г.Асқарова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы және талдау департаменті (Е.О.Есіркепов) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары А.П.Нефедовқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағаның міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
1-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне

дополнить приложениями 2-1, 2-2, 4-1, 6-1, 6-2, 9-1, 13-1, 13-2 и 16-1 согласно приложениям 1-9 к настоящему приказу;
приложения 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 и 23 изложить в редакции согласно приложениям 10-20 к настоящему приказу.
2. Департаменту по регулированию и контролю в сфере трубопроводных и водоканализационных систем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Аскарова А.Г.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы и анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Нефедова А.П.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Председатель
Приложение 1 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД

2-1-қосымша
Субъектінің атауы __________________________________
Мұнайды танкерлерге құю жөніндегі
қызметтерге арналған тарифтік смета
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы,
оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1
шикізат және материалдар
-//-
1.2
сатып алынатын бұйымдар
1.3
ЖЖМ
-//-
1.4
отын
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы,
-//-
оның ішінде:
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5
салықтар
-//-
6.6
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
7
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
тонна
мың теңге
VII
Нормативтік ысыраптар
%
мың тонна
VIII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/ 1 тонна
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
2-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне

Приложение 2-1
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта __________________________________
Тарифная смета на услуги по наливу нефти в танкера
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг всего,
в том числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты всего,
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
покупные изделия
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
топливо
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда
всего,
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт всего,
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты
(необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные
расходы,
всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата
административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммунальные услуги
-//-
6.5
налоги
-//-
6.6
другие расходы
(необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тонн
тыс. тенге
VII
Нормативные потери
%
тыс. тонн
VIII
Тариф (без НДС)
тенге/1
тонну
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ________________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 2 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД

1.1.1
қосалқы бөлшектер
-//-
1.1.2
өзге материалдар
-//-
1.1.3
ЖЖМ
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
-//-
оның ішінде:
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1
тұрақты жұмысы жолда өтетін және жылжымалы сипатқа ие жағдайлардағы төлемдер
-//-
5.2
биомелиорацияға арналған шығындар
-//-
5.3
есепке алу аспаптарын, зертханаларды тексеруге және аттесттатауға, энергия жабдығын тексеруге арналған шығындар
-//-
5.4
дератизациялық, дезинфекциялық, дезинсекциялық жұмыстар
-//-
5.5
еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі
-//-
5.6
байланыс қызметтері
-//-
5.7
басқа шығындар (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1
шикізат және материалдар, барлығы
-//-
оның ішінде:

1.1.1
запасные части
-//-
1.1.2
прочие материалы
-//-
1.1.3
ГСМ
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату
труда всего,
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт всего,
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт,
не приводящий к
увеличению стоимос-
ти основных средств
-//-
5
Прочие затраты
всего,
-//-
в том числе:
5.1
выплаты, в случаях,
когда постоянная
работа протекает в
пути или имеет
разъездной характер
-//-
5.2
затраты на
биомелиорацию
-//-
5.3
затраты на поверку
и аттестацию
приборов учета,
лабораторий,
обследование
энергооборудования
-//-
5.4
дератизационные,
дезинфекционные,
дезинсекционные
работы
-//-
5.5
охрана труда и
техника
безопасности
-//-
5.6
услуги связи
-//-
5.7
другие затраты
(необходимо
расшифровать)
-//-
II
Расходы периода
всего:
-//-
6
Общие и администра-
тивные всего,
-//-
в том числе:
6.1
сырье и материалы,
всего
-//-
в том числе:

6.1.1
қосалқы бөлшектер
-//-
6.1.2
отын
-//-
6.1.3
энергия
-//-
6.2
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.3
әлеуметтік салық
-//-
6.4
банк қызметтері
6.5
амортизация
-//-
6.6
басқарудың техникалық құралдарын,
байланыс тораптарын, есептеу
техниканы және т.б. ұстауға және оларға техникалық қызмет көрсетуге арналған шығыстар
-//-
6.7
коммуналдық қызметтер
-//-
6.8
бөгде ұйымдардың қызметтері
-//-
6.9
іссапар шығыстар
-//-
6.10
өкілдік шығыстар, байланыс, мерзімді баспасөз және т.б.
-//-

6.1.1
запасные части
-//-
6.1.2
топливо
-//-
6.1.3
энергия
-//-
6.2
заработная плата
административного
персонала
-//-
6.3
социальный налог
-//-
6.4
услуги банка
6.5
амортизация
-//-
6.6
расходы на содержа-
ние и обслуживание
технических средств
управления, узлов
связи, вычислитель-
ной техники и т.д.
-//-
6.7
коммунальные услуги
-//-
6.8
услуги сторонних
организаций
-//-
6.9
командировочные
расходы
-//-
6.10
представительские
расходы, связь,
периодическая
печать и т.д.
-//-

13-1-қосымша
Субъектінің атауы ____________________________
Жылу энергиясымен жабдықтау жөніндегі
қызметтерге арналған тарифтік смета
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы, оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы, оның ішінде:
1.1
шикізат және материалдар
-//-
1.2
ЖЖМ
-//-
1.3
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы, оның ішінде:
-//-
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы, оның ішінде
мың теңге
4.1
негізгі қорлар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
4.1.1
мердігерлік тәсілмен
-//-
4.1.2
шаруашылық тәсілмен
-//-
5
Өндірістік сипаттағы бөгде ұйымдардың қызметтері (ажыратып жазу қажет)
-//-
-//-
6
Өзге шығындар (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
мың теңге
7
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы, оның ішінде:
-//-
7.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
7.2
әлеуметтік салық
-//-
7.3
амортизация
-//-
7.4
салық төлемдері мен алымдар
-//-
7.5
іссапар
-//-
7.6
өкілдік
-//-
7.7
коммуналдық қызметтер
-//-
7.8
байланыс қызметтері
-//-
7.9
консалтингілік, аудиторлық, маркетингтік қызметтер төлемі
-//-

Приложение 13-1
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта____________________________
Тарифная смета на услуги по снабжению тепловой энергией
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на предоставление
услуг всего, в том числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты
всего, в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
ГСМ
-//-
1.3
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда,
всего в том числе:
-//-
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего в том числе:
тыс.тенге
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к росту
стоимости основных фондов
-//-
4.1.1
подрядным способом
-//-
4.1.2
хозяйственным способом
-//-
5
Услуги сторонних организа-
ции производственного
характера (необходимо
расшифровать)
-//-
6
Прочие затраты
(необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода всего:
тыс.тенге
7
Общие и административные
расходы всего,
в том числе:
-//-
7.1
заработная плата
административного
персонала
-//-
7.2
социальный налог
-//-
7.3
амортизация
-//-
7.4
налоговые платежи и сборы
-//-
7.5
командировочные
-//-
7.6
представительские
-//-
7.7
коммунальные услуги
-//-
7.8
услуги связи
-//-
7.9
оплата консалтинговых,
аудиторских и маркетинговых
услуг
-//-

13-2-қосымша
Субъектінің атауы ________________________
Жылу энергиясын өндіру, беру, тарату және
онымен жабдықтау жөніндегі қызметтерге арналған
тарифтік смета
Р/сN
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы, оның ішінде:
1.1
шикізат және материалдар
-//-
1.2
отын барлығы, оның ішінде:
-//-

Приложение 13-2
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта________________________
Тарифная смета на услуги по производству,
передаче, распределению и снабжению тепловой энергией
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг всего, в том числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты
всего, в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
топливо всего, в том
числе:
-//-

7.10
банк қызметтері
-//-
7.11
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
8
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
мың Гкал
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/Гкал
Анықтамалық: қолданысқа енгізілген активтердің реттелетін базасының сомасын көрсету және ажыратып жазу
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
9-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
16-1-қосымша
Субъектінің атауы ____________________________
________________________жалпы пайдаланудағы
телекоммуникациялар желісіне байланыс
операторларының телекоммуникациялар желілерін
қосу қызметтеріне арналған тарифтік смета*
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсынуға арналған шығындар
мың теңге
1
Материалдық шығындар, оның ішінде:
-//-
1.1.
материалдар
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, оның ішінде:
-//-
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
-//-
5
Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу
-//-
6
Бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлеу, оның ішінде:
-//-
6.1.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.2.
байланыс қызметтері
-//-
6.3.
үй-жайларды жалдау
-//-
6.4.
басқа
-//-
7
Басқа шығындар
-//-
II
Кезең шығыстары
-//-
8
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
8.1.
материалдар
-//-
8.2.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
8.3.
әлеуметтік салық
-//-
8.4.
салық төлемдері
-//-
8.5.
негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
8.6.
бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлеу. оның ішінде:
-//-

7.10
услуги банка
-//-
7.11
другие расходы
необходимо расшифровать)
-//-
8
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тыс. Гкал
VII
Тариф (без НДС)
тенге/Гкал
Справочно: указать и расшифровать сумму регулируемой базы
задействованных активов
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 9 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 16-1
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта ____________________________
Тарифная смета
на услуги присоединения к сети
телекоммуникаций общего пользования сетей
телекоммуникаций операторов связи _______________*
N
п\п
Наименование показателей**
Единица измерения
Проект субъекта естест-
венной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг всего, (товаров, работ)
тыс. тенге
1
Материальные затраты всего, в том числе:
-//-
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда, в том числе:
-//-
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных средств и нематериальных активов
-//-
4
Капитальный ремонт основных средств
-//-
5
Текущий ремонт основных средств
-//-
6
Оплата услуг сторонних организаций, в том числе:
-//-
6.1.
коммунальные услуги
-//-
6.2.
услуги связи
-//-
6.3.
аренда помещений
-//-
6.4.
другие
-//-
7
Другие затраты
-//-
II
Расходы периода
-//-
8
Общие и административные расходы
-//-
8.1.
материалы
-//-
8.2.
заработная плата административного персонала
-//-
8.3.
социальный налог
-//-
8.4.
налоговые платежи
-//-
8.5.
амортизация основных средств и нематериальных активов
-//-
8.6.
оплата услуг сторонних организаций, в том числе:
-//-

8.6.1.
коммуналдық қызметтер
-//-
8.6.2.
байланыс қызметтері
-//-
8.6.3.
консультациялық қызметтер
-//-
8.6.4.
ақпараттық қызметтер
-//-
8.6.5.
аудиторлық қызметтер
-//-
8.6.6.
үй-жайларды жалдау
-//-
8.6.7.
басқалар
-//-
9
Проценттерді төлеуге арналған шығыстар
-//-
10
Өзге шығыстар
-//-
III
Басқа шығындар (I + II)
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Ұсынылатын қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік
реттеуге жататын көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша
жеке ұсынылады;
** - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
10-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
12-қосымша
Субъектінің атауы ____________________________
Жылу энергиясын беру және (немесе) тарату жөніндегі
қызметтерге арналған тарифтік смета
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы, оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы, оның ішінде:
1.1
шикізат және материалдар
-//-
1.2
ЖЖМ
-//-
1.3
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы, оның ішінде:
-//-
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы, оның ішінде:
мың теңге
4.1
негізгі қорлар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-

8.6.1.
коммунальные услуги
-//-
8.6.2.
услуги связи
-//-
8.6.3.
консультационные услуги
-//-
8.6.4.
информационные услуги
-//-
8.6.5.
аудиторские услуги
-//-
8.6.6.
аренда помещений
-//-
8.6.7.
другие
-//-
9
Расходы на выплату процентов
-//-
10
Прочие расходы
-//-
III
Всего затрат (I + II)
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем предоставленных услуг
в нату-
ральном
выражении
VII
Тариф (без НДС)
тенге
* - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых
услуг, подлежащих государственному регулированию в соответствии
с законодательством о естественных монополиях;
** - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены.
Подпись______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 10 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 12
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта_____________________________
Тарифная смета на услуги по передаче
и (или) распределению тепловой энергии
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на предоставление
услуг всего, в том числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты
всего, в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
ГСМ
-//-
1.3
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда
всего, в том числе:
-//-
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт всего, в том
числе:
тыс.тенге
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к росту
стоимости основных
фондов
-//-

1.2.1
көмір
-//-
1.2.2
мазут
-//-
1.2.3
газ
-//-
1.2.4
дизельдік отын
-//-
1.3
ЖЖМ
-//-
1.4
энергия
-//-
1.5
су
-//-
2
Еңбек ақы төлеуге арналған шығындар, барлығы оның ішінде:
-//-
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы оның ішінде:
мың теңге
4.1
Негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу, оның ішінде
-//-
4.1.1
мердігерлік тәсілмен
-//-
4.1.2
шаруашылық тәсілмен
-//-
5
Өндірістік сипаттағы бөгде ұйымдардың қызметтері (таратып жазу қажет)
-//-
6
Басқа шығындар (таратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
мың теңге
7.
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы оның ішінде:
-//-
7.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
7.2
әлеуметтік салық
-//-
7.3
амортизация
-//-
7.4
салық төлемдер мен алымдар
-//-
7.5
іссапарлар
-//-
7.6
өкілдік
-//-
7.7
коммуналдық қызметтер
-//-
7.8
байланыс қызметтері
-//-
7.9
консалтингтік, аудиторлық, маркетингтік қызметтерге ақы төлеу
-//-

1.2.1
уголь
-//-
1.2.2
мазут
-//-
1.2.3
газ
-//-
1.2.4
дизельное топливо
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
энергия
-//-
1.5
вода
-//-
2
Затраты на оплату
труда, всего в том
числе:
-//-
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего в том
числе:
тыс.тенге
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к росту
стоимости основных
фондов, в том числе:
-//-
4.1.1
подрядным способом
-//-
4.1.2
хозяйственным способом
-//-
5
Услуги сторонних органи-
зации производственного
характера (необходимо
расшифровать)
-//-
6
Прочие затраты (необхо-
димо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода всего:
тыс.тенге
7
Общие и административные
расходы всего,
в том числе:
-//-
7.1
Заработная плата админи-
стративного персонала
-//-
7.2
социальный налог
-//-
7.3
амортизация
-//-
7.4
налоговые платежи и
сборы
-//-
7.5
командировочные
-//-
7.6
представительские
-//-
7.7
коммунальные услуги
-//-
7.8
услуги связи
-//-
7.9
оплата консалтинговых,
аудиторских, маркетин-
говых услуг
-//-

1.1.1
Почта қызметтерін көрсету үшін пайдалану материалдары (кендір, сургуч, крафт қағазы пломбалар, атаулы заттар және т.б.)
1.1.2.
Бланктік өнім
-//-
1.1.3
Почталық төлем белгілерін сатып алу бойынша шығысы
-//-
1.2
басқа материалдық шығыстар
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, оның ішінде:
-//-
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
-//-
5
Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу
-//-
6
бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлем, оның ішінде:
-//-
6.1.
техникаға сервистік қызмет көрсету
-//-
6.2.
Коммуналдық қызметтері
-//-
6.3.
Байланыс қызметтері
-//-
6.4.
Консультациялық қызметтер
-//-
6.5.
Почтаны жалдамалы көлікпен тасымалдау және жеткізу бойынша шығыстар
-//-
6.6
үй-жайды жалдау
-//-
6.7.
басқа
-//-
II
Кезең шығыстары
-//-
7
Басқа шығыстары
-//-
8
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
8.1.
Материалдар
-//-
8.2.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
8.3.
әлеуметтік салықтар
-//-
8.5.
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
8.6.
бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлем, оның ішінде:
-//-
8.6.1.
Техникаға сервистік қызмет көрсету
-//-
8.6.2.
коммуналдық қызметтер
-//-
8.6.3.
байланыс қызметтері
-//-

1.1.1.
эксплуатационные
материалы для
оказания почтовых
услуг (шпагат,
сургуч, бумага крафт,
пломбы, именные
вещи и т.п.)
1.1.2.
бланочная продукция
-//-
1.1.3.
расходы по
приобретению знаков
почтовой оплаты
-//-
1.2.
прочие материальные
затраты
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату
труда всего,
в том числе:
-//-
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных
средств и нематериаль-
ных активов
-//-
4
Капитальный ремонт
основных средств
-//-
5
Текущий ремонт основных средств
-//-
6
Оплата услуг сторонних
организаций, в том числе:
-//-
6.1.
сервисное обслуживание техники
-//-
6.2.
коммунальные услуги
-//-
6.3.
услуги связи
-//-
6.4.
консультационные услуги
-//-
6.5.
расходы по перевозке и
доставке почты
наемным транспортом
-//-
6.6.
аренда помещений
-//-
6.7.
другие
-//-
II
Расходы периода
-//-
7
Другие затраты
-//-
8
Общие и административ-
ные расходы
-//-
8.1.
материалы
-//-
8.2.
заработная плата административного
персонала
-//-
8.3.
социальный налог
-//-
8.4.
налоговые платежи
-//-
8.5.
амортизация основных средств и нематериаль-
ных активов
-//-
8.6.
оплата услуг сторонних
организаций, в том числе:
-//-
8.6.1.
сервисное обслуживание техники
-//-
8.6.2.
коммунальные услуги
-//-
8.6.3.
услуги связи
-//-

8.6.4.
консультациялық қызметтер
-//-
8.6.5.
ақпараттық қызметтер
-//-
8.6.7.
баспа қызметтері
-//-
8.6.8.
үй-жайды жалдау
-//-
8.6.9.
басқа
-//-
8.7.
Басқа шығыстар
-//-
9
Проценттер төлеуге арналған шығыстар
-//-
10
Сату бойынша шығыстар
-//-
III
Барлық шығын (I+II)
-//-
IV
Барлық табыс
-//-
V
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VI
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік
реттеуге жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке
ұсынылады.
2003 жылғы 1 қазанға жай-күйі бойынша:
- жай хатты жөнелту
- жай бандерольды жөнелту
- жай почта карточкасын жөнелту
** - шығындар қажет болған жағдайда, ажыратып жазылуы немесе
толықтырылуы мүмкін.
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
13-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
u1072
Субъектінің атауы __________________________________
______________________қосылатын байланыс операторларының
желісіне(нен) телефон трафигін қосушы байланыс
операторларының өткізу қызметтеріне арналған
тарифтік сметасы
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы *
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар (тауарлар, жұмыс)
мың теңге
1
Материалдық шығындар, оның ішінде:
-//-
1.1
материалдар
-//-
1.2
отын
1.3
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, оның ішінде:
-//-
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
-//-
5
Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу
-//-
6
бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлем, оның ішінде:
-//-
6.1.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.2.
байланыс қызметтері
6.3
үй-жайды жалдау
-//-
6.4.
басқа
-//-
7
Халықаралық байланыс операторларымен келісімі бойынша шығыстар
-//-
8
Қазақстан Республикасы байланыс операторларымен келісімі бойынша шығыстар
-//-
9
Басқа шығыстар
-//-
II
Кезең шығыстар
-//-
10
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-

8.6.4.
консультационные услуги
-//-
8.6.5.
информационные услуги
-//-
8.6.7.
полиграфические услуги
-//-
8.6.8.
аренда помещений
-//-
8.6.9.
другие
-//-
8.7.
Прочие расходы
-//-
9
Расходы на выплату процентов
-//-
10
Расходы по реализации
-//-
III
Всего затрат (I + II)
-//-
IV
Всего доходов
-//-
V
Объем предоставленных услуг
в нату-
ральном
выражении
VI
Тариф (без НДС)
тенге
* - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг,
подлежащих государственному регулированию в соответствии с
законодательством о естественных монополиях.
По состоянию на 1 октября 2003 года:
- пересылка простого письма;
- пересылка простой бандероли;
- пересылка простой почтовой карточки;
** - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 13 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 16
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта __________________________
Тарифная смета
на услуги пропуска присоединяющими операторами
связи телефонного трафика с(на) сети присоединяемых
операторов связи _________________________*
N
п\п
Наименование
показателей**
Единица
измерения
Проект
субъекта
естест-
венной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг (товаров, работ)
тыс. тенге
1
Материальные затраты
всего, в том числе:
-//-
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда
всего, в том числе:
-//-
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4
Капитальный ремонт
основных средств
-//-
5
Текущий ремонт основных
средств
-//-
6
Оплата услуг сторонних
организаций всего, в том
числе:
-//-
6.1.
коммунальные услуги
-//-
6.2.
услуги связи
-//-
6.3.
аренда помещений
-//-
6.4.
другие
-//-
7
Расходы по соглашению с
международными
операторами связи
-//-
8
Расходы по соглашению с
операторами связи
Республики Казахстан
-//-
9
Другие затраты
-//-
II
Расходы периода
-//-
10
Общие и административные
расходы
-//-

10.6.7.
басқа
-//-
11
Проценттер төлеуге арналған шығыстар
-//-
12
Басқа шығыстар
-//-
III
Барлық шығындар (I+II)
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыстар
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік
реттеуге жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке
ұсынылады;
** - шығындар қажет болған жағдайда ажыратып жазылуы немесе
толықтырылуы мүмкін.
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
14-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
u1072par Субъектінің атауы _______________________
Магистральдық темір жол желісінің қызметтеріне
арналған тарифтік смета**
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы*
мың теңге
оның ішінде:
1.
материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1.
материалдар
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
электр энергиясы
-//-
2.
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
-//-
оның ішінде:
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
Әлеуметтік салық
-//-
3.
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4.
Жөндеу
-//-
5.
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1.
байланыс қызметтері
-//-
5.2.
кадрлар дайындау
-//-
5.3.
іссапарлық шығыстар
-//-
5.4.
басқа шығындар
-//-
II
Кезең шығыстары*, барлығы
-//-
6.
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2.
әлеуметтік салық
-//-
6.3.
негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
6.4.
бөгде ұйымдардың қызметтері
-//-
оның ішінде:
6.4.1.
аудиторлық, консалтингтік және ақпараттық қызметтер
-//-
6.4.2.
банк қызметтері
-//-
6.4.3.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5.
іссапарлық шығыстар
-//-
6.6.
өкілдік шығыстар
-//-
6.7.
салықтар
6.8.
басқа шығыстар
-//-
7.
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VII
Тариф
теңге
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
** - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік
реттеуге жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке
ұсынылады
Қолы ______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
15-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
u1072par Субъектінің атауы _______________________
______________ реттелетін қызметтері бойынша кірме
жолдардың қызметтеріне арналған тарифтік смета**
Р/с N
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар*, барлығы
мың теңге
оның ішінде:
1.
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1.
материалдар
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
электр энергиясы
-//-
2.
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
-//-
оның ішінде:
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3.
негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4.
Жұмыстарға қызметтерге ақы төлеу
-//-
оның ішінде:
4.1.
жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1.
байланыс қызметтері
-//-
5.2.
кадрларды дайындау
-//-
5.3.
іссапарлық шығыстар
-//-
5.4.
басқа шығындар
-//-
II
Кезең шығыстары*, барлығы
-//-
6.
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2.
Әлеуметтік салық
-//-
6.3.
негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
6.4.
бөгде ұйымдардың қызметтері
-//-
оның ішінде:
6.4.1.
аудиторлық, консалтингтік және ақпараттық қызметтер
-//-
6.4.2.
банк қызметтері
-//-
6.4.3.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5.
іссапарлық шығыстар
-//-
6.6.
өкілдік шығыстар
-//-
6.7.
салықтар
6.8.
Басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
7.
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VII
Тариф
теңге
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
** - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік
реттеуге жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке
ұсынылады
Қолы______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
16-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
u1072par Субъектінің атауы _____________________________
_____________ реттелетін қызметтері бойынша
порттардың қызметтеріне арналған тарифтік смета
Р/с N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
1.
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1.
материалдар
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
Электр энергиясы
-//-
2.
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
2.1.
жалақы
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3.
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4.
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
4.1.
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
4.2.
басқа
-//-
5.
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
5.1.
байланыс қызметтері
5.2.
іссапарлық шығыстар
-//-
5.3.
кадрларды дайындау
-//-
5.4.
басқа шығындар
-//-
II
Кезең шығыстары*, барлығы
-//-
6.
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
6.1.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2.
әлеуметтік салық
-//-
6.3.
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
6.4.
бөгде ұйымдардың қызметтері, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
6.4.1.
аудиторлық, консалтингтік және ақпараттық қызметтер
-//-
6.4.2.
банк қызметтері
-//-
6.4.3.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5.
іссапарлық шығыстар
-//-
6.6.
өкілдік шығыстар
-//-
6.7.
салықтар
-//-
6.8.
басқа шығыстар
-//-
7.
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы ______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
17-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
20-қосымша
Субъектінің атауы _______________________________
Коммерциялық емес мақсатта Қазақстан Республикасының
аумағында қонуды жүзеге асырмай немесе жүзеге асыра
отырып, Қазақстан Республикасының әуе кеңістігі
арқылы транзиттік ұшуларды жүзеге асыратын шетелдік
авиакомпаниялардың әуе кемелеріне аэронавигациялық
қызмет көрсетуді қоспағанда, әуе кеңістігінде әуе
кемелеріне аэронавигациялық қызмет көрсету үшін
тарифтік смета
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы
оның ішінде:
-//-
1.1
материалдар
-//-
1.2
отын
-//-
1.3
электр энергиясы
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
оның ішінде:
-//-
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Жөндеу, барлығы
оның ішінде:
-//-
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
оның ішінде
-//-
5.1
байланыс қызметтері
-//-
5.2
іссапарлық шығыстар
-//-
5.3
кеңсе шығыстары
-//-
5.4
кадрларды даярлау
-//-
5.5
басқа шығындар, (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
оның ішінде:
-//-
6.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
банк қызметтері
-//-
6.4
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
6.5
коммуналдық қызметтер
-//-
6.6
Бөгде ұйымдардың қызметтері,
оның ішінде:
-//-
6.6.1
аудиторлық қызметтер
-//-
6.6.2
консалтингтік қызметтер
-//-
6.6.3
ақпараттық қызметтер
-//-
6.7
іссапарлық шығыстар
-//-
6.8
өкілдік шығыстар
-//-
6.9
салықтар
-//-
6.10
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
7
Сыйақылар (мүдделер) төлеуге арналған шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
самолет-км
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
18-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
21-қосымша
Субъектінің атауы______________________________
Коммерциялық емес мақсатта Қазақстан Республикасының
аумағында қонуды жүзеге асыра отырып, Қазақстан
Республикасының әуе кеңістігі арқылы транзиттік
ұшуларды жүзеге асыратын шетелдік авиакомпаниялардың
әуе кемелеріне аэронавигациялық қызмет көрсетуді
қоспағанда, әуе айлақтың аумағында әуе кемелеріне
аэронавигациялық қызмет көрсету үшін тарифтік смета
р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы
оның ішінде:
-//-
1.1
материалдар
-//-
1.2
отын
-//-
1.3
электр энергиясы
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
оның ішінде:
-//-
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Жөндеу, барлығы
оның ішінде:
-//-
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
оның ішінде
-//-
5.1
байланыс қызметтері
-//-
5.2
іссапарлық шығыстар
-//-
5.3
кеңсе шығыстары
-//-
5.4
кадрларды даярлау
-//-
5.5
басқа шығындар, (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
оның ішінде:
-//-
6.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
банк қызметтері
-//-
6.4
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
6.5
коммуналдық қызметтер
-//-
6.6
Бөгде ұйымдардың қызметтері,
оның ішінде:
-//-
6.6.1
аудиторлық қызметтер
-//-
6.6.2
консалтингтік қызметтер
-//-
6.6.3
ақпараттық қызметтер
-//-
6.7
іссапарлық шығыстар
-//-
6.8
өкілдік шығыстар
-//-
6.9
салықтар
-//-
6.10
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
7
Сыйақылар (мүдделер) төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
тонна
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы ______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
19-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
22-қосымша
Субъектінің атауы _______________________________
_____________ реттелетін қызметтері
бойынша әуежайлардың қызметтеріне арналған
тарифтік смета**
р/с
N
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар*, барлығы
мың теңге
1.
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде
1.1.
материалдар
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
электр энергиясы
-//-
2.
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
-//-
оның ішінде
-//-
2.1.
жалақы
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3.
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4.
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
4.1.
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
4.2.
басқа
5.
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
5.1.
байланыс қызметтері
5.2.
іссапарлық шығыстар
-//-
5.3.
кадрларды даярлау
-//-
5.4.
басқа шығындар
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6.
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
-//-
6.1.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2.
әлеуметтік салық
-//-
6.3.
негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
6.4.
Бөгде ұйымдардың қызметтері, барлығы
-//-
Оның ішінде:
-//-
6.4.1.
аудиторлық, консалтингтік және ақпараттық қызметтер
6.4.2.
банк қызметтері
-//-
6.4.3.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5.
Іссапарлық шығыстар
-//-
6.6.
өкілдік шығыстар
-//-
6.7.
салықтар
-//-
6.8.
басқа шығыстар
-//-
7.
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
** - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік
реттеуге жататын көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке
ұсынылады
Қолы______________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің
2006 жылғы 8 тамыздағы
N 196-НҚ бұйрығына
20-қосымша
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
23-қосымша
Субъектінің атауы ________________________
Байланыс операторларына пайдалануға телефон
канализациясын ұсыну қызметтеріне арналған
тарифтік смета
р/с N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар
мың теңге
1
Материалдық шығындар, оның ішінде
-//-
1.1.
материалдар
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, оның ішінде
-//-
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі емес құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
-//-
5
Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу
-//-
6
Бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлеу, оның ішінде
-//-
6.1.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.2.
байланыс қызметтері
-//-
6.3.
үй-жайларды жалдау
-//-
6.4.
басқа
-//-
7
Басқа шығындар
-//-
II
Кезең шығыстары
-//-
8
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
8.1.
материалдар
-//-
8.2.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
8.3.
әлеуметтік салық
-//-
8.4.
салық төлемдері
-//-
8.5.
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
8.6.
Бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлеу, оның ішінде:
-//-

10.6.7.
другие
-//-
11
Расходы на выплату
процентов
-//-
12
Прочие расходы
-//-
III
Всего затрат (I + II)
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем предоставленных
услуг
в
натуральном
выражении
VII
Тариф (без НДС)
тенге
* - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг,
подлежащих государственному регулированию в соответствии с
законодательством о естественных монополиях;
** - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 14 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 17
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта _________________________
Тарифная смета
на услуги магистральной железнодорожной сети**
N
п/п
Наименование показателей
Единица измерения
Проект
субъекта естественной монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг*, всего
тыс. тенге
в том числе:
1.
материальные затраты
всего,
-//-
в том числе:
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
электроэнергия
-//-
2.
Затраты на оплату труда
всего
-//-
в том числе:
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
Социальный налог
-//-
3.
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4.
Ремонт
-//-
5
Прочие затраты, всего
-//-
в том числе:
5.1.
услуги связи
-//-
5.2.
подготовка кадров
-//-
5.3.
командировочные расходы
-//-
5.4.
другие затраты
-//-
II
Расходы периода* всего,
-//-
6.
Общие и административные
расходы, всего
-//-
в том числе:
6.1.
заработная плата
административного
персонала
-//-
6.2.
Социальный налог
-//-
6.3.
амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
6.4.
услуги сторонних
организаций
-//-
в том числе:
6.4.1.
аудиторские,
консалтинговые и
информационные услуги
-//-
6.4.2.
услуги банка
-//-
6.4.3.
коммунальные услуги
-//-
6.5.
командировочные расходы
-//-
6.6.
представительские расходы
-//-
6.7.
налоги
6.8.
другие расходы
-//-
7.
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказанных услуг
в
натуральном
выражении
VII
Тариф
тенге
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены;
** - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг,
подлежащих государственному регулированию в соответствии с
законодательством о естественных монополиях;
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 15 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 18
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта __________________________
Тарифная смета
на услуги подъездных путей **
по регулируемым услугам ________________
N
п/п
Наименование показателей
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг*, всего
тыс. тенге
в том числе:
1.
материальные затраты
всего,
-//-
в том числе
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
электроэнергия
-//-
2.
Затраты на оплату труда
всего,
-//-
в том числе:
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
социальный налог
-//-
3.
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4.
Оплата работ услуг
-//-
В том числе:
4.1.
ремонт
-//-
5
Прочие затраты всего,
-//-
в том числе:
5.1.
услуги связи
-//-
5.2.
подготовка кадров
-//-
5.3.
командировочные расходы
-//-
5.4.
другие затраты
-//-
II
Расходы периода*, всего
-//-
6.
Общие и административные
расходы всего,
-//-
в том числе:
6.1.
заработная плата
административного
персонала
-//-
6.2.
Социальный налог
-//-
6.3.
амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
6.4.
услуги сторонних
организаций
-//-
в том числе:
6.4.1.
аудиторские,
консалтинговые и
информационные услуги
-//-
6.4.2.
услуги банка
-//-
6.4.3.
коммунальные услуги
-//-
6.5.
командировочные расходы
-//-
6.6.
представительские расходы
-//-
6.7.
налоги
6.8.
другие расходы
(необходимо расшифровать)
-//-
7.
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказанных услуг
в
натуральном
выражении
VII
Тариф
тенге
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены;
** - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг,
подлежащим государственному регулированию в соответствии с
законодательством о естественных монополиях.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 16 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 19
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта _____________________________
Тарифная смета на услуги портов
по регулируемым услугам _____________
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг всего:
тыс. тенге
1.
Материальные затраты всего,
-//-
в том числе:
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
электроэнергия
-//-
2.
Затраты на оплату труда
всего,
-//-
в том числе:
-//-
2.1.
заработная плата
2.2.
социальный налог
-//-
3.
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4.
Ремонт всего,
-//-
в том числе:
-//-
4.1.
капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств
-//-
4.2.
другие
5.
Прочие затраты всего,
-//-
в том числе:
5.1.
услуги связи
-//-
5.2.
командировочные расходы
-//-
5.3.
подготовка кадров
-//-
5.4.
другие затраты
-//-
II
Расходы периода* всего:
-//-
6.
Общие и административные
расходы всего,
-//-
в том числе:
-//-
6.1.
заработная плата
административного персонала
-//-
6.2.
социальный налог
-//-
6.3.
амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
6.4.
услуги сторонних
организаций всего,
-//-
в том числе:
-//-
6.4.1.
аудиторские, консалтинговые
и информационные услуги
6.4.2.
услуги банка
-//-
6.4.3.
коммунальные услуги
-//-
6.5.
командировочные расходы
-//-
6.6.
представительские расходы
-//-
6.7.
налоги
-//-
6.8.
другие расходы
-//-
7.
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказанных услуг
в
натуральном
выражении
VII
Тариф (без НДС)
тенге
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 17 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 20
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта_______________________________
Тарифная смета
за аэронавигационное обслуживание воздушных судов в
воздушном пространстве, за исключением аэронавигационного
обслуживания воздушных судов иностранных авиакомпаний,
осуществляющих транзитные пролеты через воздушное
пространство Республики Казахстан без осуществления или с
осуществлением посадки на территории Республики Казахстан
в некоммерческих целях
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг (товаров, работ), в
том числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты всего,
в том числе:
-//-
1.1
материалы
-//-
1.2
топливо
-//-
1.3
электроэнергия
-//-
2
Затраты на оплату труда
всего,
в том числе:
-//-
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4
Ремонт всего,
в том числе:
-//-
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты всего,
в том числе:
-//-
5.1
услуги связи
-//-
5.2
командировочные расходы
-//-
5.3
канцелярские расходы
-//-
5.4
подготовка кадров
-//-
5.5
другие затраты,
(необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода всего:
-//-
6
Общие и административные
расходы всего,
в том числе:
-//-
6.1
заработная плата админис-
тративного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
услуги банка
-//-
6.4
амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
6.5
коммунальные услуги
-//-
6.6
услуги сторонних
организаций
в том числе:
-//-
6.6.1
аудиторские услуги
-//-
6.6.2
консалтинговые услуги
-//-
6.6.3
информационные услуги
-//-
6.7
командировочные расходы
-//-
6.8
представительские расходы
-//-
6.9
налоги
-//-
6.10
другие расходы
(необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату
вознаграждения (интереса)
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказанных услуг
самолето-км
VII
Тариф (без НДС)
тенге
* - затраты при необходимости могут быть расширены или
дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 18 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 21
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта______________________________
Тарифная смета
за аэронавигационное обслуживание воздушных судов в районе
аэродрома, за исключением аэронавигационного обслуживания
воздушных судов иностранных авиакомпаний, осуществляющих
транзитные пролеты через воздушное пространство Республики
Казахстан с осуществлением посадки на территории Республики
Казахстан в некоммерческих целях
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг (товаров, работ),
в том числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты, всего
в том числе:
-//-
1.1
материалы
-//-
1.2
топливо
-//-
1.3
электроэнергия
-//-
2
Затраты на оплату труда,
всего
в том числе:
-//-
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4
Ремонт, всего
в том числе:
-//-
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты, всего
в том числе:
-//-
5.1
услуги связи
-//-
5.2
командировочные расходы
-//-
5.3
канцелярские расходы
-//-
5.4
подготовка кадров
-//-
5.5
другие затраты,
(необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода всего:
-//-
6
Общие и административные
расходы всего,
в том числе:
-//-
6.1
заработная плата
административного
персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
услуги банка
-//-
6.4
амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
6.5
коммунальные услуги
-//-
6.6
услуги сторонних
организаций
в том числе:
-//-
6.6.1
аудиторские услуги
-//-
6.6.2
консалтинговые услуги
-//-
6.6.3
информационные услуги
-//-
6.7
командировочные расходы
-//-
6.8
представительские расходы
-//-
6.9
налоги
-//-
6.10
другие расходы
(необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату вознаграждения (интереса)
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказанных услуг
тонн
VII
Тариф (без НДС)
тенге
- затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 19 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 21
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование _______________________________
Тарифная смета на услуги аэропортов **
по регулируемым услугам _____________
N
п/п
Наименование показателей
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг*, всего
тыс. тенге
1.
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
электроэнергия
-//-
2.
Затраты на оплату труда
всего
-//-
В том числе
-//-
2.1.
заработная плата
2.2.
социальный налог
-//-
3.
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4.
Ремонт всего,
-//-
в том числе:
4.1.
капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств
-//-
4.2.
другие
5.
Прочие затраты всего,
-//-
в том числе:
-//-
5.1.
услуги связи
5.2.
командировочные расходы
-//-
5.3.
подготовка кадров
-//-
5.4.
другие затраты
-//-
II
Расходы периода*, всего
-//-
6.
Общие и административные
расходы всего,
-//-
в том числе:
-//-
6.1.
заработная плата
административного персонала
-//-
6.2.
социальный налог
-//-
6.3.
амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
6.4.
услуги сторонних
организаций всего,
-//-
в том числе:
-//-
6.4.1.
аудиторские, консалтинговые
и информационные услуги
6.4.2.
услуги банка
-//-
6.4.3.
коммунальные услуги
-//-
6.5.
командировочные расходы
-//-
6.6.
представительские расходы
-//-
6.7.
налоги
-//-
6.8.
другие расходы
-//-
7.
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказанных услуг
в нату-
ральном
выражении
VII
Тариф (без НДС)
тенге
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены;
** - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг,
подлежащим государственному регулированию в соответствии с
законодательством о естественных монополиях.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 20 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
от 8 августа 2006 года
N 196-ОД
Приложение 23
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Наименование субъекта _______________________________
Тарифная смета
на услуги предоставления телефонной канализации
в пользование операторам связи
N
п\п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естест-
венной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг (товаров, работ)
тыс. тенге
1
Материальные затраты, в том
числе:
-//-
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда, в
том числе:
-//-
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных средств
и нематериальных активов
-//-
4
Капитальный ремонт основных
средств
-//-
5
Текущий ремонт основных
средств
-//-
6
Оплата услуг сторонних
организаций, в том числе:
-//-
6.1.
коммунальные услуги
-//-
6.2.
услуги связи
-//-
6.3.
аренда помещений
-//-
6.4.
другие
-//-
7
Другие затраты
-//-
II
Расходы периода
-//-
8
Общие и административные
расходы
-//-
8.1.
материалы
-//-
8.2.
заработная плата
административного персонала
-//-
8.3.
социальный налог
-//-
8.4.
налоговые платежи
-//-
8.5.
амортизация основных средств
и нематериальных активов
-//-
8.6.
оплата услуг сторонних
организаций, в том числе:
-//-