Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 31 қазандағы "Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы"»N1-М нысанды статистикалық есепті және оның құрастырылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" N 62 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 10 тамыздағы N 42 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 11 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 4390. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 8 қазандағы № 111 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қылмыстылық туралы статистикалық есептілікті жетілдіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1.   Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2003 жылғы 31 қазандағы»Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы»N1-М нысанды статистикалық есепті және олардың құрылуы бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 1 қазандағы N 48, 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 64 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген нормативтік-құқықтық актілерді N 2576 мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген) N 62  бұйрығына келесі өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген "Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы" N1-М нысанды статистикалық есепте:
8-бөлімнің А, Б, В кестелері "Қылмыстық қудалау және сот органдарынан жасырынған азаматтар мен басқа да тұлғаларға және хабар-ошарсыз жоғалғандарға іздеу салу туралы мәліметтер" осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрықпен бекітілген "Тіркелген қылмыстар және қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы" 1-М нысанды статистикалық есептің құрылуы және қалыптасуы бойынша Нұсқаулықта:
18 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"А кестесі бойынша (жинақтық есебіне және ішкі істер органдары бойынша есептеріне арналған);
1-бағанда есептік кезеңнің басына іздестірудегі тұлғалардың саны көрсетіледі.
1-бағанның деректері бүкіл есептік жыл бойы өзгерусіз қалады (көрсетілген бөлімнің 26-жолы қосылмайды, себебі кәмелетке толмағандардың 18 жасқа жету кезінде есептік кезеңнің ағымындағы 1-баған бойынша осы жолдың көрсеткіші төмендеуі мүмкін);
2-бағанда есептік кезеңде іздеу жарияланған тұлғалардың саны бейнеленеді, соның ішінде іздеу салу істері басқа органдардан келіп түскен тұлғаларға қатысты, олардың ішінен бұлтартпау шараларының қолданылғандары: 3-бағанда ешқайда кетпеу туралы қолхат жазу туралы; 4-бағанда тұтқындау туралы деректер көрсетіледі;
5-бағанда ағымды кезеңде іздеу салынғандардың ішінен қылмыстық қудалауды қысқыртумен байланысты іздеу қысқартылған тұлғалар саны ескеріледі;
6-бағанда алдыңғы жылдарда іздеу салынғандар ішінен қылмыстық қудалауды қысқыртумен байланысты іздеу қысқартылған тұлғалар саны ескеріледі;
7-бағанда іздеу салуы басқа қылмыстық қудалау органдарына жіберілген тұлғалар саны көрсетіледі;
8-бағанда іздеудегі тұлғалардың жалпы саны;

О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 62 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы N 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования" и Инструкции по его составлению"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 августа 2006 года N 42. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2006 года N 4390. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Ресублики Казахстан от 8 октября 2014 года № 111
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
В целях совершенствования статистической отчетности о преступности, руководствуясь подпунктом 4-1)  статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 62 "Об утверждении и введении в действие статистического отчета формы N 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования" и Инструкции по его составлению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2576, с внесенными изменениями и дополнениями приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 октября 2004 года  N 48 , от 12 декабря 2005 года  N 64 ) следующие изменения:
в приложении 1 "Статистический отчет формы N 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования"", утвержденном указанным приказом:
таблицы А, Б, В раздела 8 "Сведения о розыске граждан и других лиц, скрывшихся от органов уголовного преследования и суда и без вести пропавших" изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу;
в Инструкции по составлению и формированию статистического отчета формы N 1-М "О зарегистрированных преступлениях и результатах деятельности органов уголовного преследования", утвержденной указанным приказом:
подпункт 1) пункта 18 изложить в следующей редакции:
"1) по таблице А (для сводного отчета и отчета по органам внутренних дел);
в графе 1 указывается количество лиц, оставшихся в розыске на начало отчетного периода;
данные графы 1 в течение всего отчетного года остаются без изменений (за исключением строки 26 указанного раздела, так как показатель этой строки по графе 1 может уменьшаться в течение отчетного периода при достижении несовершеннолетними 18-летнего возраста);
в графе 2 отражается число лиц, объявленных в розыск в отчетном периоде, в том числе лиц, в отношении которых розыскные дела поступили из других органов, из них с применением меры пресечения: в графе 3-подписка о невыезде; в графе 4-арест;
в графе 5 показывается число лиц, в отношении которых прекращен розыск в связи с прекращением уголовного преследования, из объявленных в розыск в текущем периоде;
в графе 6 отражается количество лиц, в отношении которых прекращен розыск в связи с прекращением уголовного преследования, из объявленных в розыск в предыдущие годы;
в графе 7 показывается число лиц, в отношении которых розыск направлен в другие органы уголовного преследования;
в графе 8 отражается общее число разыскиваемых лиц;

9-бағанда (8-бағаннан) ағымды кезеңде іздеу салынғандар ішінен табылған тұлғалардың саны бейнеленеді;
10-бағанда (8-бағаннан) өткен жылдарда іздеуге салынғандар ішінен табылған тұлғалардың саны бейнеленеді;
11-бағанда осы кезеңде іздеу салынғандар ішінен есептік кезеңнің аяғында іздеудегі тұлғалардың саны көрсетіледі, соның ішінен бұлтартпау шараларымен: 12-бағанда ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру; 13-бағанда - қамау туралы деректері бар мәліметтер бейнеленеді;
14-бағанда алдыңғы жылдарда іздеу салынғандар ішінен есептік кезеңнің аяғында іздестірудегі тұлғалардың саны көрсетіледі, соның ішінен бұлтартпау шараларымен: 15-бағанда ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру; 16-бағанда - қамау туралы деректері бар мәліметтер бейнеленеді.".
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (Г.В.Ким) осы бұйрықты:
1) мемлекеттік тіркелуі үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын;
2) орындалуы үшін Құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына жолдасын.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
КЕЛІСІЛГЕН:
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы Сот Төрағасы
7 тамыз 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
21 __________ 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің
(қаржы полициясының)
Төрағасы
16 мамыр 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
"___"__________ 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
"___"__________ 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
18 тамыз 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөніндегі
министрі
"___"__________ 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитетінің
Төрағасы
10 __________ 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 10 тамыздағы
N 42 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2003 жылғы 31 қазандағы
N 62 бұйрығына 1 Қосымша
8-бөлім. Үкімет органдарынан жасырынған азаматтар мен
басқа да тұлғаларға және хабар-ошарсыз жоғалғандарға
іздеу салу туралы мәліметтер
А кестесі
ж
о
л
д
а
р
ш
и
ф
р
і
Есептік кезеңнің басына іздеуге қалдырылғандар
Есептік кезеңде іздеу жарияланды
барлығы
соның ішінде бұлтартпау шаралары қолданылды
ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру
қамау
А
Б
1
2
3
4
Үкімет органдарынан жасырынған азаматтардың барлығы
1
соның ішінде
Балаларын немесе еңбекке жарамсыз ата-анасын асырауға арналған қаражатты төлеуден әдейі жалтару туралы істері бойынша борышкерлер мен жауапкерлер
2
Тергеуден, анықтаудан және соттан жасырынған қылмыстық қылмыскерлер
3
соның ішінде
тергеу мен анықтаудан жасырынғандар
4
соттан жасырынғандар
5
3-жолдан
қамауға алумен байланысы жоқ бұлтартпау
6
ауыр және ауыр қылмыс жасағандар
7
адам өлтіру
8
соның ішінде жалдау
9
денсаулыққа қасақана ауыр зиян келтіру (103-б)
10
денсаулыққа қасақана ауыр зиян келтіру (103-б)
11
зорлау (120-б)
12
ұрлық (175-б.)
13
тонау (178-б.)
14
қарақшылық (179-б.)
15
қорқытып алушылық (181-б.)
16
бандитизм (237-б.)
17
Отбасына және кәмелетке толмағандарға қарсы қылмыс жасағандар (2-тарау)
18
Балаларын немесе еңбекке жарамсыз ата-анасын асырауға қаражатты төлеуден әдейі жалтару (136-б.)
19
Адамның және азаматтың конституциялық құқықтары мен бостандықтарына қарсы қылмыс жасағандар (3-тарау)
20
Бейбітшілік және адамзат қауіпсіздігіне қарсы қылмыс жасағандар (4-тарау)
21
Мемлекеттің конституциялық құрылысына және қауіпсіздігіне қарсы қылмыс жасағандар (5-тарау)
22
Экономикалық қызмет саласында қылмыс жасағандар (7-тарау)
23
Мемлекеттік қызмет мүдделеріне қарсы қылмыс жасағандар (13-тарау)
24
әйелдер
25
кәмелетке толмағандар
26
қашып шыққандар
ТЕМ-нен
27
ТИЗО-дан, әскери нарядтар күзетінен
28
УҰИ, милиция күзетінен
29
түзеу жұмыстарына сотталғандар
30
тәрбиелік еңбек ету
31
Үкімнің орындалуы
32
қашқындар
33
Хабар-ошарсыз жоғалғандар
34
кәмелетке толмағандар
35
соның ішінде
соның ішінде 14 жасқа дейінгі балалар
36
шетелдік азаматтар
37
әйелдер
38
автокөлікпен
39
кестенің жалғасы
Ағымды кезеңде іздеу салынғандардың ішінен қылмыстық қудалауды қысқартумен байланысты іздестіру қысқартылды
Алдыңғы жылдарда іздеу салынғандардың ішінен қылмыстық қудалауды қысқартумен байланысты іздестіру қысқартылды
Іздеу салу басқа қылмыстық қудалау органдарына жіберілді
Іздеудегілердің жалпы саны
Соның ішінде ағымдағы кезеңде іздеу салынғандар ішінен іздеудегілердің табылуына байланысты іздеу қысқартылды
Соның ішінде  алдыңғы жылдарда іздеу салынғандар ішінен іздеудегілердің табылуына байланысты іздеу қысқартылды
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Ағымдағы кезеңде іздеу жарияланғандар ішінен есептік кезеңнің аяғына қалдырылғандар
Алдыңғы жылдарда қалғандардың ішінен есептік кезеңнің аяғына қалғандар
барлығы
соның ішінде бұлтартпау шаралары қолданылды
барлығы
соның ішінде бұлтартпау шаралары қолданылды
ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру
қамау
ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру
қамау
11
12
13
14
15
16
Белгісіз азаматтардың, сондай-ақ танылмаған мәйіттер
бойынша, оның ішінде әйелдерге қатысты, жеке басын
анықтау нәтижелері туралы мәліметтер
Б кестесі
Жолдың шифрі
Барлығы
Оның ішінде әйелдер
А
Б
1
2
есептік кезеңнің аяғына анықталған тұлғалар
40
танылмаған мәйіттер бойынша белгісіз азаматтардың жеке басын анықтау туралы істердің есепте болғаны
41
танылмаған мәйіттер бойынша белгісіз
азаматтардың жеке басын анықтау туралы істердің құрылғаны немесе басқа органдардан келгені
42
жеке басын анықтаумен байланысты істердің қысқартылғаны (41, 42-жолдардан)
43
соның ішінде хабар-ошарсыз жоғалған
тұлғалардың санынан
44
қылмыстық іс қозғаумен байланысты істердің қысқартылғаны (41, 42-жолдардан)
45
соның ішінде хабар-ошарсыз жоғалған
тұлғалардың санынан
46
ескіру мерзімінің өтуімен байланысты істердің қысқартылғаны
47
жәбірленушінің өліміне әкеліп  соқтырған зорлау әрекеттерін анықтау
48
алдыңғы жылдары іздестіруге жарияланғандардың ішінен анықтаумен байланысты іздестіру аяқталған
49
Үкімет органдарынан жасырынған
азаматтар мен басқа да тұлғаларға
іздеу салу туралы мәліметтер
(қаржы полициясының есебі үшін)
В кестесі
ж
о
л
д
а
р
ш
и
ф
р
і
Есептік кезеңнің басына іздеуге қалдырылғандар
Есептік кезеңде іздеу жарияланды
барлығы
соның ішінде бұлтартпау шаралары қолданылды
ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру
қамау
А
Б
1
2
3
4
Үкімет органдарынан жасырынған азаматтардың барлығы
1
соның ішінде
Тергеуден, анықтаудан және соттан жасырынған қылмыстық қылмыскерлер
2
тергеу мен анықтаудан жасырынғандар
3
2-жолдан
соттан жасырынғандар
4
қамауға алумен байланысты
5
Меншікке қарсы қылмыстар (ҚР ҚК 6-тарауы)
6
мүлікті иеленіп алу немесе ысырап алу (176-бап)
7
алаяқтық (177-б.)
8
алдау және сенімге қиянат жасау жолымен мүлікті залал келтіру (182-б.)
9
Экономикалық қызмет саласындағы қылмыстар (ҚР КҚ 7-тарауы)
10
заңсыз кәсіпкерлік (190-б.)
11
жалған кәсіпкерлік (192-б.)
12
заңсыз жолмен алынған ақша қаражатын немесе өзге мүлікті заңдастыру (193-б.)
13
несиені заңсыз алу және мақсатсыз пайдалану (194-б.)
14
жалған ақша немесе бағалы қағаздар жасау немесе сату (206-б.)
15
акциздік алым маркаларын қолдан жасау және пайдалану (208-б.)
16
экономикалық контрабанда (209-б.)
17
шетел төлемдері мен алымдарын төлеуден жалтару (214-б.)
18
банкроттық жағдайындағы заңсыз іс-әркеттер (215-б.)
19
әдейі банкроттық (216-б.)
20
бухгалтерлік есеп ережелерін бұзу (218-б.)
21
азаматтың салық төлеуден жалтаруы (221-б.)
22
ұйымдарға салынатын салықты төлеуден жалтару (222-б.)
23
тұтынушыларды алдау (223-б.)
24
Коммерциялық және өзге ұйымдардағы қызмет мүдделеріне қарсы қылмыстар (ҚР КҚ 8-тарауы)
25
өкілеттіктерді теріс пайдалану (228-б.)
26
Мемлекеттік қызмет пен мемлекеттік басқару мүдделеріне қарсы сыбайлас жемқорлық және басқа да қылмыстар (ҚР КҚ 13-тарауы)
27
қызмет өкілеттігін теріс пайдалану (307-б.)
28
билікті немесе қызметтік өкілеттікті асыра пайдалану (308-б.)
29
пара алу (311-б.)
30
қызметтік жалғандық жасау (314-б.)
31
салақтық (316-б.)
32
Басқару тәртібіне қарсы қылмыс (ҚР КҚ 14-тарау)
33
ресми құжаттарды және мемлекеттік наградаларды сатып алу немесе өткізу (323-б.)
34
жалған құжаттарды, мөртаңбаларды, мөрлерді, мөрқағаздарды, мемлекеттік наградаларды қолдан жасау, дайындау немесе өткізу (325-б.)
35
сот қаулысымен мемлекеттік мүддесіне қойылған талап бойынша жүрген жерлері белгісіз болғандағы жауапкерлерді
36
кестенің жалғасы
Ағымды кезеңде іздеу салынғандардың ішінен қылмыстық қудалауды қысқартумен байланысты іздестіру қысқартылды
Алдыңғы жылдарда іздеу салынғандардың ішінен қылмыстық қудалауды қысқартумен байланысты іздестіру қысқартылды
Іздеу салу басқа қылмыстық қудалау органдарына жіберілді
Іздеудегілердің жалпы саны
Соның ішінде ағымдағы кезеңде іздеу салынғандар ішінен іздеудегілердің табылуына байланысты іздеу қысқартылды
Соның ішінде  алдыңғы жылдарда іздеу салынғандар ішінен іздеудегілердің табылуына байланысты іздеу қысқартылды
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Ағымдағы кезеңде іздеу жарияланғандар ішінен есептік кезеңнің аяғына қалдырылғандар
Алдыңғы жылдарда қалғандардың ішінен есептік кезеңнің аяғына қалғандар
барлығы
соның ішінде бұлтартпау шаралары қолданылды
барлығы
соның ішінде бұлтартпау шаралары қолданылды
ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру
қамау
ешқайда кетпеу туралы қол қойдыру
қамау
11
12
13
14
15
16

в графе 9 (из графы 8) отражается количество разысканных лиц, из объявленных в розыск в текущем периоде;
в графе 10 (из графы 8) отражается количество разысканных лиц, из объявленных в розыск в прошлые годы;
в графе 11 отражается количество лиц, оставшихся в розыске на конец отчетного периода из объявленных в розыск в текущем периоде, из них с применением меры пресечения: в графе 12-подписка о невыезде; в графе 13-арест;
в графе 14 отражается количество лиц, оставшихся в розыске на конец отчетного периода из объявленных в розыск в прошлые годы, из них с применением меры пресечения: в графе 15-подписка о невыезде; в графе 16-арест.".
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (Ким Г.В.) настоящий приказ направить:
1) для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Верховного суда
Республики Казахстан
7 августа 2006 года
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
16 мая 2006 года
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Министр обороны
Республики Казахстан
Министр юстиции
Республики Казахстан
18 августа 2006 года
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Председатель Комитета
таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 10 августа 2006 года N 42
Приложение 1
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 31 октября 2003 года N 62
РАЗДЕЛ 8. Cведения о розыске граждан и других лиц,
скрывшихся от органов власти и без вести пропавших.
Таблица А
шифр
стр-
роки
Оста-
лось
в ро-
зыске
на
на-
чало
от-
чет-
ного
пе-
рио-
да
Объявлено
в розыск
в отчетном
периоде
Розыск
прек-
ращен
в связи
с прек-
ращ.
угол.
прес-
ледо-
ван.
из
объ-
явлен-
ных
в те-
ку-
щем
пе-
риоде
Розыск
прек-
ращен
в связи
с
прек-
ращ.
угол.
прес-
ледо-
ван.
из
числа
прош-
лых
лет
в
с
е
г
о
из них
с мерой
пресе-
чения
под-
пис-
ка
о
не-
выез-
де
а
р
е
с
т
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего граждан,
скрывшихся от
органов власти
1
И
З
Н
И
Х
Должников
и ответчиков
по делам о
злостном
уклонении от
уплаты средств
на содержание
детей или нетрудоспо-
собных
2
Количество лиц, скрывшихся от
следствия,
дознания и суда
3
и
з
н
и
х
скрывшихся
от следствия
и дознания
4
скрывшихся
от суда
5
из
стр.
3
после
принятия
меры
пресече-
ния, не
связанной
с заклю-
чением
под стражу
6
совершивших
тяжкие и
особо тяжкие
преступления
7
убийство (ст.96)
8
в т.ч. по найму
либо (ст.96 п."3")
9
умышленное
причинение
10
умышленное
причинение
тяжкого вреда,
здоровью,
повлекшего по
неосторожности
смертью
потерпевшего
(ст.103 ч.3)
11
изнасилование
(ст.120)
12
кража (ст.175)
13
грабеж (ст.178)
14
разбой (ст.179)
15
вымогательство
(ст.181)
16
бандитизм (ст.237)
17
Совершивших
преступления
по Гл. 2
18
Злостное уклонение
от уплаты
19
Совершивших
преступления
по Гл. 3
20
Совершивших
преступления
против мира и
безопасности
человечества
(Гл. 4)
21
Совершивших
преступления
против основ
конституционного
строя и
безопасности
государства
(Гл.5)
22
Совершивших
преступления
в сфере
экономической
деятельности
(Гл.7)
23
Совершивших
преступления
против
интересов
государственной
службы (Гл.13)
24
женщин
25
несовершен-
нолетних
26
со-
вер-
шив-
ших
по-
бег
из
И Т У
27
С И З О,
из под
охраны
войс.
наряда
28
И В С,
из под
охраны
полиции
29
осужденных к
исправительным
работам
30
несовершен-
нолетних,
бежавших из
воспитательно-
трудовых
учреждений
31
осужденных,
которым
исполнение
приговора
32
дезертиров
33
Без вести
пропавших
34
из них
несовер-
шеннолет-
них
35
в том
числе
детей до
14 лет
36
иностранных
граждан
37
женщин
38
С авто-
транспортом
39
продолжение таблицы
шифр
ст-
роки
Пере-
пору-
но
дру-
гим
ор-
га-
нам
Разыс-
кива-
лось
ВСЕГО
Из них
розыск
прекра-
щен в
связи с
уста-
новле-
нием
разыс-
кивае-
мых из
объяв-
ленных
в
текущем
периоде
Из них
розыск
прек-
ращен в
связи с
установ-
лением
разыс-
кивае-
мых из
объяв-
ленных
в прош-
лые
годы
Остаток
на конец
отчетного
периода из
объявленных
в текущем
периоде
Остаток
на конец
отчетного
периода из
остатка
прошлых лет
в
с
е
г
о
из них
с мерой
пресе-
чения
в
с
е
г
о
из них
с мерой
пресе-
чения
под-
пис-
ка о
не-
выез-
де
а
р
е
с
т
под-
пис-
ка о
не-
выез-
де
а
р
е
с
т
Б
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Сведения о результатах установления личности
неизвестных граждан, в том числе по неопознанным
трупам, из них женщин
Таблица Б.
Шифр строки
Всего Из них женщин
А
Б
1
2
Устанавливалось лиц, на конец отчетного периода
40
находилось на учете дел об установлении личности неизвестных граждан по неопознанным трупам на начало отчетного периода
41
вновь заведено или прибыло из других органов дел об установлении неизвестных граждан по неопознанным трупам
42
прекращено дел в связи с установлением
личности (из строк 41, 42)
43
в том числе из числа лиц, без вести пропавших
44
прекращено дел в связи с возбуждением
уголовного дела (из строк 41, 42)
45
в том числе из числа лиц, без вести
без вести пропавших
46
прекращено дел за истечением срока давности
47
возбуждено уголовных дел по факту
установления насильственных действий,
повлекших смерть потерпевшего
48
Розыск прекращен в связи с установлением
из объявленных в розыск в предыдущие годы
49
Cведения о розыске граждан и других лиц,
скрывшихся от органов власти (для отчета
финансовой полиции).
Таблица В
шифр
ст-
роки
Оста-
лось
в
ро-
зыс-
ке
на
на-
чало
от-
чет-
ного
пе-
рио-
да
Объявлено
в розыск
в отчетном
периоде
Ро-
зыск
прек-
ращен
в
связи
с
прек-
ращ.
угол.
прес-
ледо-
ван.
из
объ-
явлен-
ных в
теку-
щем
пе-
рио-
де
Розыск прек-
ращен
в
связи
с
прек-
ращ.
угол.
прес-
ледо-
ван.
из
числа
прош-
лых
лет
в
с
е
г
о
из них
с мерой
пресе-
чения
под-
пис-
ка о
не-
выез-
де
а
р
е
с
т
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего граждан, скрывшихся от органов власти
1
Количество лиц,
скрывшихся от
следствия, дознания, суда
2
и
з
н
и
х
скрывшихся от  следствия и
дознания
3
скрывшихся
от суда
4
после
принятия
меры
пресече-
ния, не
связанной
с заклю-
чением
под стражу
5
из
стр.
2
Преступления против
собственности
(гл.6 УК РК)
6
присвоение или
растрата вверенного
чужого имущества
(ст.176)
7
мошенничество (ст.177)
8
причинение
имущественного
ущерба путем обмана
и злоупотребление
доверием (ст.182)
9
Преступления
в сфере эконом.
деятельности
(гл.7 УК РК)
10
незаконное
предпринимательство
(ст.190)
11
лжепредпринимательство
(ст. 192)
12
легализация
денеж.средств или
иного имущества,
приобретенного
незаконным путем
(ст.193)
13
незаконное получение
и нецелевое
использование кредита
(ст.194)
14
изготовление и сбыт
поддельных денег или
ценных бумаг (ст.206)
15
подделка и
использование марок
акцизного сбора
(ст.208)
16
экономическая
контрабанда (ст.209)
17
уклонение от уплаты
таможенных платежей
(ст.214)
18
неправомерные
действия при
банкротстве (ст.215)
19
преднамеренное
банкротство (ст.216)
20
нарушение правил
бухгалтерского учета
(ст.218)
21
уклонение граждан от
уплаты налога (ст.221)
22
уклонение от уплаты
налогов с организаций
(ст.222)
23
обман потребителей
(ст.223)
24
Преступления против
интересов службы в
коммерческих и иных
организациях
(гл.8 УК РК)
25
злоупотребление
полномочиями (ст.228)
26
Коррупционные и
иные преступления
против иннтересов
государственной
службы и
государственного
управления (гл.13
УК РК)
27
злоупотребление
должностными
полномочиями (ст.307)
28
превышение власти или
должностных
полномочий (ст.308)
29
получение взятки
(ст.311)
30
служебный подлог
(ст.314)
31
халатность (ст.316)
32
Преступления против
порядка управления
(гл.14)
33
приобретение или
сбыт официальных
документов и
государственных
наград (ст.323)
34
подделка,
изготовление или
сбыт поддельных
документов, штампов,
печатей, бланков,
государственных
наград (ст.325)
35
ответчиков при
неизвестности их
местопребывания по
искам, предъявленным
в интересах
государства по
постановлению суда
36
продолжение таблицы
Пере-
пору-
чено
дру-
гим
орга-
нам
Ра-
зыс-
кива-
лось
ВСЕГО
Из них
розыск
прек-
ращен
в связи
с уста-
новле-
нием
разыс-
кивае-
мых из
объяв-
ленных
в теку-
щем
периоде
Из них
розыск
прек-
ращен
в связи
с уста-
новле-
нием
разыс-
кивае-
мых из
объяв-
ленных
в прош-
лые
годы
Остаток
на конец
отчетного
периода из
объявленных
в текущем
периоде
Остаток
на конец
отчетного
периода из
остатка
прошлых
лет
в
с
е
г
о
из них
с мерой
пресе-
чения
в
с
е
г
о
из них
с мерой
пресе-
чения
под-
писка
о
не-
выез-
де
а
р
е
с
т
под-
писка
о не-
выез-
де
а
р
е
с
т
Б
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36