"Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 1 желтоқсандағы N 185 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4500 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 72 бұйрығымен.
Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009.04.01 № 72 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 (N 2503 болып тіркелген Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 145 "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығына N 1 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", N 2859 болып тіркелген 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", N 3645 болып тіркелген 2005 жылғы 10 мамырдағы N 66 "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізіліп, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2364 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекiтiлген, Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бюджеттік өтiнiмдi жасау және ұсыну ережесiне:
11-4-тармақтың 2) тармақшасындағы "және бекітілген заттай нормаларды" деген сөздер алынып тасталсын;
14-тармақтың 2) тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының орталық мемлекеттiк органдар орталық аппараттарының" деген сөздерден кейін "және олардың ведомстваларының" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменения и дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ"
Приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 декабря 2006 года N 185. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2006 года N 4500. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года N 72
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 01.04.2009 N 72 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2364, в который внесены изменения и дополнения приказами Министра экономики и бюджетного планирования от 2 сентября 2003 года N 145 "О внесении изменений и дополнений N 1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ", зарегистрированный за N 2503; от 20 апреля 2004 года N 61 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ", зарегистрированный за N 2859; от 10 мая 2005 года N 65 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ", зарегистрированный за N 3645) следующие изменение и дополнения:
В Правилах составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ, утвержденных настоящим приказом:
в подпункте 2) пункта 11-4 слова "и утвержденные натуральные нормы" исключить;
в подпункте 2) пункта 14 после слов "центральных аппаратов центральных государственных органов Республики Казахстан" дополнить словами "и их ведомств";

17-қосымшада (01-112 нысаны) "Қазақстан Республикасы орталық мемлекеттік органдары орталық аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне сыйлық беру үшін қосымша ақшалай төлемдеріне арналған шығындарды есептеу" тақырыбында "Қазақстан Республикасының орталық мемлекеттiк органдары орталық аппараттарының" деген сөздерден кейін "және олардың ведомстваларының" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (М.М.Боранғалиева) Заң басқармасымен (Д.А.Ешімова) бірлесіп, осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы

в Приложении 17 (форма 01-112) "Расчет расходов на дополнительные денежные выплаты для премирования государственных служащих центральных аппаратов центральных государственных органов Республики Казахстан" в заголовке после слов "центральных аппаратов центральных государственных органов Республики Казахстан" дополнить словами "и их ведомств".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Бурангалиева М.М.) совместно с Юридическим управлением (Ешимова Д.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. Министра