Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 33-10-386қ "2006 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құрамаларының қатарына 18-27 жас аралығындағы азаматтарды шақыруды жүргізу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 29 қарашадағы N 33-985қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 13 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 452 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 06-526қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009.05.28 N 06-526қ қаулысымен
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 33-10-386қ "2006 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құрамаларының қатарына 18-27 жас аралығындағы азаматтарды шақыруды жүргізу туралы" қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылдың 17 мамырында N 440 болып тіркелген; 2006 жылғы 23 мамыр "Астана хабары" газетінің N 72 және 2006 жылғы 20 мамыр "Вечерняя Астана" газетінің N 73, 74 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада қалалық шақыру комиссиясының (резервтік) құрамына Астана қаласының Қорғаныс істері жөніндегі департамент бастығының орынбасары Шабалин Евгений Витальевич төраға болып енгізілсін;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада шақыру комиссиясының құрамына Астана қаласы "Алматы" ауданының Қорғаныс істері жөніндегі басқарма бастығы Байдәулетов Асылбек Бекболсынұлы төраға болып енгізілсін;
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада шақыру комиссиясының құрамына Астана қаласы "Сарыарқа" ауданының Қорғаныс істері жөніндегі басқарма бастығы Ысқаков Қайрат Омарұлы төраға болып енгізілсін;
көрсетілген құрамдардан Байдәулетов Асылбек Бекболсынұлы, Нұрлан Маханбеджанұлы Алданбергенов, Нұрболат Әкімұлы Ташболатов шығарылсын;
12-тармақта көрсетілген қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.С.Есіловке жүктелсін.
2. Осы қаулы Астана қаласының Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынылсын.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің меңгерушісі
КЕЛІСІЛДІ
"Алматы" ауданының әкімі
"Сарыарқа" ауданының әкімі
"Астана қаласының Ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
"Астана станциясындағы
ішкі істер желілік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
"Астана қаласының Денсаулық
сақтау департаменті"
мемлекеттік мекемесі
директорының міндетін атқарушы
"Астана қаласының Еңбек және
әлеуметтік бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
"Астана қаласының Жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
департаменті" мемлекеттік
мекемесі директоры
"Астана қаласының Жұмылдыру
дайындығы, азаматтық қорғаныс,
аппаттардың және дүлей аппаттардың
алдын алуын және жоюын ұйымдастыру
жөніндегі басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
"Астана қаласының Қорғаныс істері
жөніндегі департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2006 года N 33-10-386п "О проведении призыва граждан в возрасте от 18 до 27 лет в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2006 года"
Постановление Акимата города Астаны от 29 ноября 2006 года N 33-985п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 13 декабря 2006 года N 452. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 мая 2009 года N 06-526п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28.05.2009 N 06-526п
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2006 года N 33-10-386п "О проведении призыва граждан в возрасте от 18 до 27 лет в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2006 года" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 мая 2006 года за N 440; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 23 мая 2006 года, N 72 и "Вечерняя Астана" от 20 мая 2006 года, N 73, 74) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению ввести в состав городской призывной комиссии (резервной) Шабалина Евгения Витальевича - заместителя начальника Департамента по делам обороны города Астана, председателем;
в приложении 3 к указанному постановлению ввести в состав призывной комиссии района "Алматы" Байдаулетова Асылбека Бекбусиновича - начальника Управления по делам обороны Алматинского района города Астана, председателем;
в приложении 4 к указанному постановлению ввести в состав призывной комиссии района "Сарыарка" Искакова Кайрата Омаровича - начальника Управления по делам обороны Сарыаркинского района города Астана, председателем;
вывести из указанных составов: Байдаулетова Асылбека Бекбусиновича, Алданбергенова Нурлана Маханбеджановича, Ташпулатова Нурболата Акимовича;
в п. 12 контроль за выполнением указанного постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Есилова С.С.
2. Представить настоящее постановление в Департамент юстиции города Астаны для государственной регистрации.
Аким
Первый заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Заместитель акима
Руководитель аппарата акима
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"
Заведующий государственно-
правовым отделом
СОГЛАСОВАНО
Аким района "Алматы"
Аким района "Сарыарка"
Начальник Государственного
учреждения "Департамент
внутренних дел города Астаны"
Начальник Государственного
учреждения "Линейный отдел
внутренних дел на станции Астана"
И.о. директора Государственного
учреждения "Департамент
здравоохранения города Астаны"
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"
Директор Государственного
учреждения "Департамент
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
города Астаны"
Начальник Государственного
учреждения "Управление по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне,
организации предупреждения
и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города
Астаны"
Начальник Государственного
учреждения "Департамент по
делам обороны города Астана"