Ақмола облысы әкімдігінің "Жергілікті желідегі автожолдарда көктемгі су тасқыны кезеңінде көлік құралдарының жол жүру қозғалысын ұйымдастыру туралы" 2005 жылғы 3 наурыздағы N№А-4/65 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 28 наурыздағы N А-3/112 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 5 сәуірде N 3184 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/164 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы ", " Автомобиль жолдары туралы "»Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Жергілікті желідегі автожолдарда көктемгі су тасқыны кезеңінде көлік құралдарының жол жүру қозғалысын ұйымдастыру туралы" 2005 жылғы 3 наурыздағы N№А-4/65 (Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы
11 наурызда N 3065 тіркеліп, 2005 жылғы 19 наурыздағы N№33 (17506) "Акмолинская правда" газетінде жарияланған)  қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы "2005 жылғы" сөзі "жыл сайынғы"»сөзіне алмастырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары  А.Қ. Нұрғалиевқа жүктелсін.
Облыс әкімінің м.а.

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 3 марта 2005 года N А-4/65 "Об организации движения транспортных средств в период весеннего паводка на автодорогах местной сети"
Постановление Акимата Акмолинской области от 28 марта 2006 года N А-3/112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 апреля 2006 года N 3184. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 2 апреля 2009 года № А-4/164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 2 апреля 2009 года № А-4/164.
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", " Об автомобильных дорогах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата Акмолинской области "Об организации движения транспортных средств в период весеннего паводка на автодорогах местной сети" от 3 марта 2005 года N А-4/65 (зарегистрированное в департаменте юстиции Акмолинской области
11 марта 2005 года N 3065 опубликованное в газете "Акмолинская правда" N 33 (17506) от 19 марта 2005 года) следующие изменения:
в пункте 1 слова "2005 года" заменить словом "ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургалиева А.К.
И.о. Акима области