Щучье ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N ЗС-24-20 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 19 қаңтарда N 3209 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 3, 8, 11 баптарына сәйкес, Щучье аудандық мәслихатының 2006 жылғы 6 шілдедегі N С-30-4 шешімі мен Щучье ауданы әкімдігінің 206 жылғы 6 шілдедегі N 20 қаулысы негізінде, Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы тіл саясаты және ономастика жөніндегі облыстық комиссияның 2006 жылғы 19 қазандағы шешімінің 4 тармағына байланысты Ақмола облысының әкімдігі мен Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Щучье ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Сарыбұлақ өзенінің жиегінде орналасқан 50 адамнан аса тұрғыны бар қоныс дербес елді мекен категориясына жатқызылсын және Бурабай поселкесі әкімшілігінің бағынышына енгізіп, оған дербес әкімшілік бірлік - ауыл мәртебесі берілсін.
2) Қайта құрылған елді мекенге "Сарыбұлақ ауылы" атауы берілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Шешім облыстық газеттерде ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізілсін.
Ақмола облысының әкімі

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Акмолинской области по Щучинскому району
Решение Акмолинского областного Маслихата от 8 декабря 2006 года N ЗС-24-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 января 2007 года N 3209
Сноска. По всему тексту слова "аула", "аул" заменены словами "села", "село" постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 3, 8, 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании решения Щучинского районного маслихата N С-30-4 от 6 июля 2006 года и постановления акимата Щучинского района 20 от 6 июля 2005 года и согласно пункта 4 решения областной комиссии по языковой политике и ономастике при акимате Акмолинской области от 19 октября 2006 года акимат Акмолинской области и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Акмолинской области по Щучинскому району:
1) Иное поселение, расположенное на берегу реки Сарыбулак с численностью жителей более 50 человек, отнести в категорию самостоятельного населенного пункта и присвоить статус самостоятельной административной единицы - села, включив его в административное подчинение поселка Бурабай.
2) Вновь созданному населенному пункту присвоить наименование "село Сарыбулак".
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
3. Решение ввести в действие после официального опубликования в областных газетах.
Аким Акмолинской области