Мәртөк ауданындағы Нагорный селолық округін - Тәңірберген ауылдық округі, Нагорный селосын - Саржансай ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы N 238 шешімі және Ақтөбе облысы әкiмиятының 2006 жылғы 14 наурыздағы N 85 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 10 сәуіріде N 3176 тіркелді
Ескерту. Орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "аул", "аульный" сөздер "село", "сельский" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ және облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мәртөк аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының Мәртөк ауданындағы Нагорный селолық округін - Тәңірберген ауылдық округі, Нагорный селосын - Саржансай ауылы деп қайта атау туралы ұсыныстары қабылдансын.
Сессия төрағасы, облыстық мәслихаттың хатшысы
Облыс әкімі

О переименовании Нагорного сельского округа в сельский округ Танирберген, села Нагорное в село Саржансай Мартукского района
Совместное решение Актюбинского областного Маслихата от 14 марта 2006 года № 238 и постановление Акимата Актюбинской области от 14 марта 2006 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области от 10 апреля 2006 года N 3176
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту слова "аул", "аульный" заменены словами "село", "сельский" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат РЕШАЕТ и акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Принять предложение Мартукского районного маслихата и акимата, областной ономастической комиссии о переименовании Нагорного сельского округа в сельский округ Танирберген, села Нагорное в село Саржансай Мартукского района.
Аким области
Председатель сессии областного маслихата