Ырғыз ауданының, Қызылжар ауылдық округінің Жаңақұрылыс ауылын Жаныс би ауылы, Аманкөл ауылдық округі Коминтерн ауылын - Құтикөл ауылы, Ырғыз ауылдық округінің Қызылпартизан елді мекенін - Ақши ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы N 242 шешімі және Ақтөбе облысы әкiмиятының 2006 жылғы 14 наурыздағы N 89 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 10 сәуірінде N 3178 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосын", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылын", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабынның 4) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ және облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысының әкімдігінің 14.08.2017 № 280 қаулысымен және Ақтөбе облысының мәслихатының 14.08.2017 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ырғыз аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының Ырғыз ауданының, Қызылжар ауылдық округінің Жаңақұрылыс ауылын Жаныс би ауылы, Аманкөл ауылдық округінің Коминтерн ауылын - Құтикөл ауылы, Ырғыз ауылдық округінің Қызылпартизан елді мекенін - Ақши ауылы деп қайта атау туралы ұсыныстары қабылдансын.
Сессия төрағасы, облыстық мәслихаттың хатшысы
Облыс әкімі

О переименовании аула Жанакурылыс Кзылжарского сельского округа в село Жаныс би, села Коминтерн Аманкульского сельского округа в село Кутикул, населенный пункт Кзылпартизан Иргизского сельского округа Иргизского района в село Акши
Совместное решение Актюбинского областного маслихата от 14 марта 2006 года № 242 и постановление Акимата Актюбинской области от 14 марта 2006 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области от 10 апреля 2006 года N 3178
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат РЕШАЕТ и акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 14.08.2017 № 280 и решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2017 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Принять предложение Иргизского районного маслихата и акимата, областной ономастической комиссии о переименовании аула Жанакурылыс Кзылжарского сельского округа в село Жаныс би, села Коминтерн Аманкульского сельского округа в село Кутикул, населенный пункт Кзылпартизан Иргизского сельского округа Иргизского района в село Акши.
Председатель сессии, секретарь областного маслихата
Аким области