Ақтөбе қаласы мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақтөбе қалалық әкімиятының 2006 жылғы 28 сәуірдегі N 785 қаулысы. Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 16 мамырда N 3-1-50 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 968 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010.04.16 № 968 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149-II "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, облыс әкімдігінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 71 "Мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі қосымша шаралар туралы" қаулысына сәйкес және мүгедектерді жұмыспен қамтуға жеңілдіктер жөніндегі қосымша шараларды кеңіту мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмысшылар саны елу адамнан асатын Ақтөбе қаласының жұмыс берушілері жалпы жұмыс орнының үш пайызы көлемінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілесін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ә.Көшербаевқа жүктелсін.
Қала әкімі

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Актобе
Постановление Акимата города Актобе от 28 апреля 2006 года N 785. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе 16 мая 2006 года N 3-1-50. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2010 года № 968
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 16.04.2010 № 968.
В целях расширения мер по содействию занятости инвалидов, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149-II "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании постановления акимата области "О дополнительных мерах по содействию занятости инвалидов" N 71 от 24 февраля 2006 года, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям города Актобе, имеющим численность работников свыше пятидесяти человек, квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Кушербаева А.К.
Аким города