Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 29 желтоқсанда N 1826 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 111 бабының 2 5 тармақтарына , 38 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 14151618192021253031 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1822 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 16 желтоқсандағы N 239-240 (20167) санында, 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 241 (20168) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 151 (20390) санында жарияланған, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"46883993" сандары "58855478" сандарына ауыстырылсын;
"28373773" сандары "40345258" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"46877081" сандары "58887946" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"6912" сандары - "алу 32468" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"таза бюджеттік кредиттеу - алу 850 533 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 457 921 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 308 454 мың теңге;";
6) тармақшадағы:
"1122445" сандары "643065" сандарына ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
"1122445" сандары "643065" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақта:
"8488980" сандары "20460465" сандарына ауыстырылсын;
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
білім беру объектілерін салуға және қайта жөндеуге 755 874 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жөндеуге 609 897 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға 700 000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 559 154 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 506 666 мың теңге;
2006 жылы бөлінген көші-қон полициясының қосыма штат санын ұстауға 16 401 мың теңге;
ауыл шаруашылығын дамытуға 922 522 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение XXV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28 декабря 2006 года N 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2006 года за N 1826
В соответствии с пунктом 8 статьи 38, пунктами 2 , 5 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 141516181920213031 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год", постановлением Правительства Республики Казахстан "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1822), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 16 декабря 2006 года N 239-240 (20167), от 19 декабря 2006 года N 241 (20168), "Индустриальная Караганда" от 19 декабря 2006 года N 151 (20390) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "46883993" заменить цифрами "58855478";
цифры "28373773" заменить цифрами "40345258";
в подпункте 2):
цифры "46877081" заменить цифрами "58887946";
в подпункте 3):
цифры "6912" заменить - на "минус 32 468";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование - минус 850 533 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты - 457 921 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 308 454 тысячи тенге;";
в подпункте 6):
цифры "1122445" заменить цифрами "643065";
в подпункте 7):
цифры "1122445" заменить цифрами "643065";
2) в пункте 2:
цифры "8488980" заменить цифрами "20460465";
знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить абзацами следующего содержания:
755 874 тысячи тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
609 897 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения;
700 000 тысяч тенге на развитие объектов культуры;
559 154 тысячи тенге на развитие системы водоснабжения;
506 666 тысяч тенге на развитие транспортной инфраструктуры;
16 401 тысяча тенге на содержание дополнительной штатной численности миграционной полиции, выделенной в 2006 году;
922 522 тысячи тенге на развитие сельского хозяйства;

ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға 132 830 мың теңге;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне 75 478 мың теңге;
облыстық және аудандық маңызы бар жолдарға күрделі жөндеу жүргізуге 430 000 мың теңге;
2007 жылғы 1 қаңтардан бастап барлық жеке тұлғалар үшін жеке табыс салығының 10 процент тіркелген ставкасын енгізуге және салық салу кезінде кірістен айлық есептік көрсеткіштің орнына жалақының ең төменгі мөлшерін табыстан алып тастауға байланысты бюджетке түсетін түсімдердің шығасыларын өтеуге берілетін 808 272 мың теңге;
Қазақстан Республикасының 2005-2010 жылдарға арналған білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 1 355 333 мың теңге;
орта білім беретін мемлекеттік ұйымдардың кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену жөнінде оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді сатып алуға және жеткізуге 15 438 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орнында оқитын студенттердің стипендияларын төлеуге 210 508 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орындарында оқып жатқандар үшін жол жүруге өтемақы төлеуге 30 076 мың теңге;
электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға 186 041 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға 118 006 мың теңге;
дәрілік заттарды, вакциналар мен басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға 716 198 мың теңге;
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын-алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға 50 224 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 85 308 мың теңге;
Қазақстан Республикасының 2005-2010 жылдарға арналған реформалау мен денсаулық сақтауды дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 2 285 467 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға 1 345 000 мың теңге;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін 51 050 мың теңге;
қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге 5 742 мың теңге.";

132 830 тысяч тенге на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
75 478 тысяч тенге на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
430 000 тысяч тенге на капитальный ремонт автомобильных дорог областного и районного значения;
808 272 тысячи тенге на возмещение потерь поступлений в бюджет в связи с введением фиксированной ставки индивидуального подоходного налога для всех физических лиц в 10 процентов с 1 января 2007 года и исключением из доходов при налогообложении минимальной заработной платы вместо месячного расчетного показателя;
1 355 333 тысячи тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы;
15 438 тысяч тенге на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования;
210 508 тысяч тенге на выплату стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
30 076 тысяч тенге на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
186 041 тысяча тенге на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства;
118 006 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения;
716 198 тысяч тенге на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;
50 224 тысячи тенге на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан;
85 308 тысяч тенге на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне;
2 285 467 тысяч тенге на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы;
1 345 000 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
51 050 тысяч тенге на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления;
5 742 тысячи тенге на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций.";

3) 2-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға 440 000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.".
4) 7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Приозерск қаласының бюджетіне әскери қызметшілердің тұрғын үйлерін күрделі жөндеуге 159 286 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.".
5) 8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Приозерск қаласының бюджетіне инфрақұрылымды қолдауға 100 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.".
6) 9 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетіне индустриалдық парктің инфрақұрылымын салуға 200 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.".
7) 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 9-10, 9-11, 9-12, 9-13, 9-14, 9-15, 9-16, 9-17 тармақтармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"9-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға 186 041 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
9-2. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлеріне жалақы төлейтін мемлекеттік ұйымдар шығындарынан әлеуметтік салық төлеуге 71 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-3. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 181 890 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-4. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штатын ұстауды қамтамасыз етуге 444 618 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

3) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 440 000 тысяч тенге на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы.".
4) пункт 7 изложить в новой редакции:
"Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Приозерска в сумме 159 286 тысяч тенге на капитальный ремонт жилья военнослужащих.".
5) пункт 8 изложить в новой редакции:
"Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Приозерска в сумме 100 000 тысяч тенге на поддержание инфрастуктуры.".
6) пункт 9 изложить в новой редакции:
"Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Темиртау в сумме 200 000 тысяч тенге на строительство инфраструктуры индустриального парка.".
7) дополнить пунктами 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 9-10, 9-11, 9-12, 9-13, 9-14, 9-15, 9-16, 9-17 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 186 041 тысяча тенге на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства.
9-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 71 000 тысяча тенге на выплату социального налога с расходов государственных организаций на оплату труда государственных служащих, работников государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работников казенных предприятий.
9-3. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 181 890 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования.
9-4. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 444 618 тысяч тенге на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования.

9-5. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге 27 274 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-6. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге 65 676 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-7. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену бойынша оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді алуға және жеткізуге 14 268 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-8. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға 94 332 мың теңге теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-9. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне балалардың тамақтануын, тұруын және тестілеу пунктеріне жеткізілуін ұйымдастыруға 5 322 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-10. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға 337 612 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-11. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге 5 742 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-12. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне 75 478 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

9-5. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 27 274 тысячи тенге на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования.
9-6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 65 676 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования.
9-7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 14 268 тысяч тенге на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования.
9-8. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 94 332 тысячи тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования.
9-9. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 5 322 тысячи тенге на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования.
9-10. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 337 612 тысячи тенге на содержание вновь вводимых объектов образования.
9-11. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 5 742 тысячи тенге на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций.
9-12. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 75 478 тысяч тенге на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида.

9-13. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға 457 921 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер, Қазақстан Республикасының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту Мемлекеттік бағдарламасы мен Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту аймақтық бағдарламасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға 62 400 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-14. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту аймақтық бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға 1 397 019 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
9-15. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға 978 900 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
9-16. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін 41 910 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-17. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 9-10, 9-11, 9-12, 9-13, 9-14, 9-15, 9-16 тармақтарда көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.".
8) 12 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған білім беру ұйымдарын күрделі жөндеу және материалдық-техникалық базасын нығайту аймақтық бағдарламасын іске асыруға 386 842 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және күрделі жөндеу жүргізуге 281 256 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелер үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға 105 586 мың теңге;"
9) 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 12-5, 12-6, 12-7 тармақтармен келесі мазмұнда толықтырылсын:

9-13. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 457 921 тысяч тенге на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса), целевые трансферты в сумме 62 400 тысяч тенге на организацию сохранения государственного жилищного фонда в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы и региональной программой "Развитие жилищного строительства по Карагандинской области на 2005-2007 годы.
9-14. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 1 397 019 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в соответствии с региональной программой "Развитие жилищного строительства по Карагандинской области на 2005-2007 годы".
9-15. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 978 900 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы".
9-16. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 41 910 тысяч тенге на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления.
9-17. Распределение указанных в пунктах 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 9-10, 9-11, 9-12, 9-13, 9-14, 9-15, 9-16 сумм бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата области.".
8) пункт 12 изложить в новой редакции:
"Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы капитального ремонта и укрепления материально-технической базы организаций образования Карагандинской области на 2005-2007 годы в сумме 386 842 тысячи тенге, в том числе:
281 256 тысяч тенге на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы государственных организаций образования;"
105 586 тысяч тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования;
9) дополнить пунктами 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 12-5, 12-6, 12-7 следующего содержания:

"12-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2006-2010 жылдарға арналған білім беруді дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға 322 405 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12-2. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2006-2008 жылдарға арналған мүгедектерді оңалту аймақтық бағдарламасын іске асыруға үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге 10 542 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12-3. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2007-2009 жылдарға арналған мәдениет саласын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға 436 107 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12-4. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпылай спортты дамытуға "Қарағанды облысының 2005-2007 жылдардағы жастары" бағдарламасын іске асыруға 20 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12-5. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасын іске асыруға, 2007 - 2009 жылдарға арналған жол қауіпсіздігін қамтамасыз етуге, 2006-2007 жылдарға арналған Шахтинск қаласын дамыту бойынша бірінші кезектегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, абаттандыруға, көгалдандыруға, жарық беруге Балқаш қаласының 70 жылдығына арналған іс-шаралар Жоспарын іске асыруға және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамыту бағдарламасын, "Менің аулам" бағдарламасын іске асыруға 2 104 832 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12-6. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын кәсіпкерлікті қолдауды қамтамасыз етуге "Қарағанды облысының 2007-2009 жылдарға арналған шағын кәсіпкерлікті қолдау және дамыту бағдарламасы" аймақтық бағдарламасын іске асыруға 8 384 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

"12-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы развития образования Карагандинской области на 2006-2010 годы в сумме 322 405 тысяч тенге.
12-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы реабилитации инвалидов Карагандинской области на 2006-2008 годы в сумме 10 542 тысячи тенге на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому.
12-3. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы развития сферы культуры Карагандинской области на 2007-2009 годы в сумме 436 107 тысяч тенге.
12-4. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию программы "Молодежь Карагандинской области - 2005-2007 годы" в сумме 20 000 тысяч тенге на развитие массового спорта.
12-5. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональных программ развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006 -2012 годы, обеспечения безопасности дорожного движения на 2007-2009 годы, на реализацию Плана первоочередных мероприятий по развитию города Шахтинска на 2006-2007 годы, Плана мероприятий, посвященных 70-летию города Балхаша, на благоустройство, озеленение, освещение и на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства, "Мой двор" в сумме 2 104 832 тысячи тенге.
12-6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы "Программа поддержки и развития малого предпринимательства Карагандинской области на 2007-2009 годы" в сумме 8 384 тысячи тенге на обеспечение поддержки малого предпринимательства.

5507
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15489
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
851088
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
851088
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1713665
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1346014
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
646935
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
646935
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
657737
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
657737
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
41342
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
41342
2
Әлеуметтiк көмек
286546
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
286546
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
110584
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
10542
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы берілетін нысаналы трансферттер
5742
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
84200
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
75478
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81105
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
81105
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
81010
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
95
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1611286
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1504286
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1504286
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
1345000
027
Қарағанды облысының Приозерск қаласы бюджетіне әскери қызметшілер үйлерін күрделі жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5507
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитических центров
15489
271
Департамент (Управление) строительства области
851088
007
Развитие объектов здравоохранения
851088
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1713665
1
Социальное обеспечение
1346014
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
646935
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
646935
261
Департамент (Управление) образования области
657737
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
657737
271
Департамент (Управление) строительства области
41342
008
Развитие объектов социального обеспечения
41342
2
Социальная помощь
286546
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
286546
003
Социальная поддержка инвалидов
110584
005
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10542
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
5742
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
84200
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75478
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81105
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
81105
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
81010
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
95
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1611286
1
Жилищное хозяйство
1504286
271
Департамент (Управление) строительства области
1504286
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1345000
027
Целевые текущие трансферты бюджету города Приозерска Карагандинской области на капитальный ремонт жилья военнослужащих