"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 30 наурыздағы N 15/249 шешiмi. Маңғыстау облыстық әділет Департаментінде 2006 жылғы 12 сәуірде N 1941 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексіне , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229  шешіміне  (N 1931, "Маңғыстау" газетінде 2005 жылғы 24 желтоқсандағы N 214-санында және "Огни Мангистау" газетінде 2005 жылғы 24 желтоқсандағы N 211-санында жарияланған; "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 31 қаңтардағы N 14/242  шешімі , N 1939 тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2006 жылғы 25, 28 ақпандағы N 32, 33-сандарында және "Огни Мангистау" газетінде 2006 жылғы 28 ақпандағы N 37-санында жарияланған;) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2006 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес  мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 34 073 636 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 27 448 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 47 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 586 мың теңге;
ресми трансферттер түсімдері бойынша - 6 576 033 мың теңге;
2) шығындар - 35 405 953 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 1 332 317  мың теңге;
4) таза  бюджеттік  кредит беру - 25 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 10 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 35 000 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 205 590 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 205 590  мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 1 512 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1 512 907 мың теңге";
2. 2-тармақтың 1) тармақшасында:
екінші абзацтағы "91,9" саны "74,4" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "Маңғыстау" сөзінен кейін "аудандарына - 100 пайыз" сөзімен және санымен толықтырылсын;
төртінші абзацтағы "аудандарына - 100 пайыз" сөзі мен саны "ауданына - 7,9 пайыз" сөзімен және санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "6,1" саны "8,2" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "5,1" саны "6,0" санымен ауыстырылсын;
3. 2-тармақтың 4) тармақшасында:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Мангистауского областного Маслихата от 30 марта 2006 года N 15/249. Зарегистрировано Департаментом юстиции 12 апреля 2006 года за N 1941
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год" (N 1931, опубликовано в газетах "Мангистау" от 24 декабря 2005 года N 214 и "Огни Мангистау" от 24 декабря 2005 года N 211; решение областного маслихата от 31 января 2006 года N 14/242 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год", N 1939, опубликовано в газетах "Мангистау" от 25, 28 февраля 2006 года N 32, N 33 и "Огни Мангистау" от 28 февраля 2006 года N 37;) следующие изменения и дополнения:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции: «1. Утвердить областной бюджет на 2006 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы  -  34 073 636 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям  -  27 448 679 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 47 338 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1 586 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 6 576 033 тысячи тенге;
2) затраты - 35 405 953 тысячи тенге;
3) операционное сальдо - 1 332 317 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 25 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 10 000  тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 35 000 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 205 590 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 205 590 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 1 512 907 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 1 512 907 тысяч тенге.
2. В подпункте 1 пункта 2:
в абзаце втором цифры "91,9" заменить цифрами "74,4";
в абзаце третьем после слова "Мангистаускому" дополнить словами и цифрами "районам - 100 процентов";
в абзаце четвертом слово и цифры "районам 100 процентов" заменить словами и цифрами "району - 7,9 процента";
в абзаце пятом цифры "6,1" заменить цифрами "8,2";
в абзаце шестом цифры "5,1" заменить цифрами "6,0";
3. В подпункте 4 пункта 2:

екінші абзацтағы "86,1" саны "55,9" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "Маңғыстау" сөзінен кейін "аудандарына -100 пайыз" сөзімен және санымен толықтырылсын;
төртінші абзацтағы "аудандарына - 100 пайыз" сөзі мен саны "ауданына - 7,9 пайыз" сөзімен және санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "7,5" саны "10,0" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "5,7" саны "6,6" санымен ауыстырылсын;
4. 7-тармақта:
екінші абзацтағы "10 000" саны "10 258" санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "30 000" саны "269 070" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "11 500" саны "34 500" санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "65 548" саны "120 548" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы он бірінші және он екінші абзацтармен толықтырылсын:
"23 700 мың теңге - 2006 жылғы 1 қыркүйектен облыстың орта мектептеріне 1 сыныпқа баратын балаларға арналған бір үлгідегі мектеп формасымен қамтамасыз етуге;
31 387 мың теңге - "1 сыныптардың оқушыларына арналған "Мектеп сүті" бағдарламасының пилоттық жобасын іске асыруға.
5. 8 тармақта:
екінші абзацтағы "173 928" саны "182 278" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "23 553" саны "51 553" санымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:

в абзаце втором цифры "86,1" заменить цифрами "55,9";
в абзаце третьем после слова "Мангистаускому" дополнить словами и цифрами "районам - 100 процентов";
в абзаце четвертом слово и цифры "районам - 10 процентов" заменить  словами и цифрами "району - 7,9 процента";
в абзаце пятом цифры "7,5" заменить цифрами "10,0";
в абзаце шестом цифры "5,7" заменить цифрами "6,6";
4. В пункт 7:
в абзаце втором цифры "10 000" заменить цифрами "10 258";
в абзаце девятом цифры "30 000" заменить цифрами "269 070";
в абзаце седьмом цифры "11 500" заменить цифрами "34 500";
в абзаце десятом цифры "65 548" заменить цифрами "120 548";
дополнить одинадцатым и двенадцатым абзацами следующего содержания:
"23 700 тысяч тенге - на обеспечение школьной формой единого образца для детей поступающих в 1-ый класс в средние школы с 1 сентября 2006 года;
31 387 тысяч тенге - для реализации пилотного проекта Программы "Школьное молоко" для учащихся 1-х классов".
5. В пункте 8:
в абзаце втором цифры "173 928" заменить цифрами "182 278";
в абзаце третьем цифры "23 553" заменить цифрами "51 553";

"63 006 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға".
6. 11 тармақтағы "141 434" саны "244 139" санымен ауыстырылсын.
7. Аталған шешімге 1, 6, 7 қосымшалар осы шешімнің 1, 6, 7 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
Сессия төрағасы               Облыстық
мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2006 жылғы 30 наурыздағы
N 15/249 шешіміне
1-ҚОСЫМША
2006 жылға арналған облыстық бюджет
Сан
Сын
Ішк Сын
Атауы
Сомасы, мың тенге
1. КІРІСТЕР

дополнить новым абзацем следующего содержания: "63 006 тысяч тенге - на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры".
6. В пукте 11 цифры "141 434" заменить цифрами "244 139".
7. Приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 6, 7 к настоящему решению.
Председатель сессии            Секретарь областного маслихата
У.Сатибаев                          Б.Чельпеков
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению областного маслихата
от 30 марта 2006 года N 15/249
ОБЛАСТНОЙ  БЮДЖЕТ НА 2006 ГОД
Кат
Кл
Пдк
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
I. ДОХОДЫ