Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 16 ақпандағы N 1/138 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 1 наурызда N 697 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы N 1/102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 12.02.2014 № 1/102 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы""Халықты жұмыспен қамту туралы""Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарын басшылыққа алып, мүгедектерді жұмыспен қамту мақсатында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Алматы қаласы әкімінің 2012.05.17 № 2/437 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
1. Жұмыскерлер саны 33 адамнан асатын Алматы қаласындағы жұмыс берушілерге, жұмыс орнының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ.А. Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі          И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы                 К.Тәжиева

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Алматы N 1/138 от 16 февраля 2006 года. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 марта 2006 года за N 697. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 12 февраля 2014 № 1/102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 12.02.2014 № 1/102.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном  государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О занятости населения", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 17.05.2012 N 2/437 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить работодателям города Алматы, имеющим численность работников свыше 33 человек, квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Букенова К.А.
Аким города Алматы               И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата                К. Тажиева