"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне әзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 31 тамыздағы N 25/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 19 қыркүйектың N 1629 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 38/16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.09.26 N 38/16 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi N 548-ІІ "Бюджеттiк кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"»Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, облыстық мәслихат  ШЕШТІ:
1. "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы» әдiлет Департаментiнде N 1609 2005 жылғы 29 желтоқсанда тiркелген және 2006 жылғы 13 қаңтар "Солтүстiк Қазақстан","Северный Казахстан"» газеттерiнде жарияланған (облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 22/1, 2006 жылғы 30 наурыздағы N 23/3 шешiмдерiмен енгiзiлген өзгерiстерiмен) 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/2 облыстық мәслихаттың шешiмiне (үшiншi шақырымның XXV), келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 тармақта:
1) тармақшада
"31 166 987" цифрлары "31 785 311" цифрларымен ауыстырылсын;
"5 944 542" цифрлары "6 072 281" цифрларымен ауыстырылсын;
"25 104 429" цифрлары "25 595 014" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"31 479 871" цифрлары "32 098 195" цифрларымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"48 799" цифрлары "46 312" цифрларымен ауыстырылсын;
"28 799" цифрлары "36 312" цифрларымен ауыстырылсын;
12.1. тармағы мына мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
"9 қосымшаға сәйкес аудандар және Петропавл қаласы бойынша 2006 жылға республикалық бюджеттен бөлiнген нысаналы трансферттердi бөлу бекiтiлсiн";
"10 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттiң шығыстарына бюджеттiк бағдарламалар бойынша облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер бөлiнсiн";

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Маслихата Северо-Казахстанской области от 31 августа 2006 года N 25/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 сентября 2006 года N 1629. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2011 года N 38/16
Сноска. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26.09.2011 N 38/16
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"»от 23 января 2001 года N 148, областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (ХХI третьего созыва) от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированное в Департаменте юстиции за N 1609 от 29 декабря 2005 года и опубликованное 13 января 2006 года в газетах "Солтқстік Қазақстан", "Северный Казахстан"»(с изменениями, внесенными решениями областного маслихата от 20 января 2006 года N№22/1, от 30 марта 2006 года N 23/3, от 3 июля 2006 года N 24/3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры "31 166 987"»заменить цифрами "31 785 311";
цифры "5 944 542"»заменить цифрами "6 072 281";
цифры "25 104 429" заменить цифрами "25 595 014";
подпункте 2)
цифры "31 479 871" заменить цифрами "32 098 195";
в пункте 10:
цифры "48 799" заменить цифрами "46 312";
цифры "28 799" заменить цифрами "36 312";
пункт 12.1. дополнить абзацами следующего содержания:
"Утвердить распределение целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета на 2006 год, по районам и городу Петропавловску согласно приложению 9";
"Выделить целевые трансферты из областного бюджета на расходы областного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 10";

169 200
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы
551 500
018
Білім берудің жаңадан енгізілетін объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
892 047
019
Жалпы орта білім берудің? мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
51 082
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітәпханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 652
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
108 933
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуду ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 981
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
28 015
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 091 130
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 091 130
5
Денсаулық сақтау
9 809 900
253
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
8 172 839
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
50 747
004
Бастапғы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
3 372 944
005
Жергiлiктi денсаулық сақау ұйымдары үшiн қан, оның компоненттерi мен препараттарын өндiру
65 037
006
Ана мен баланы қорғау
47 710
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 963
009
әлеуметтік-елеулі жқне айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 373 666
010
Халыққа бастапғы медициналық-санитралық көмек көрсету
2 393 821
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
31 900
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек кө?рсету
148 210
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
10 319
014
Халықтық жекелген санаттарын дәрілік заттармен және мамандандырылған емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
341 094
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
11 113
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
680
018
Ақпараттың талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 694
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

169 200
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
551 500
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
892 047
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
51 082
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
30 652
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингОфонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
108 933
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
4 981
113
Трансферты из местных бюджетов
28 015
271
Департамент (Управление) строительства
1 091 130
005
Развитие объектов образования
1 091 130
5
Здравоохранение
9 809 900
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
8 172 839
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения области
50 747
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
3 372 944
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
65 037
006
Охрана материнства и детства
47 710
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 963
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 373 666
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
2 393 821
011
Оказание скорой и неотложной помощи
31 900
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
148 210
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 319
014
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
341 094
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
11 113
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
680
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитическиз центров
10 694
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

42 492
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
148 609
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
104 857
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дөрі-дөрмек құралдарымен қамтамасыз ету
14 983
269
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті (басқармасы)
557 024
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
233 006
002
Халықтық санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
271 575
003
Індетке қарсы күрес
3 311
007
Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін дөрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
49 132
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
1 080 037
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
28 555
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 051 482
6
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 332 387
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
964 022
001
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасы) қызметін қ
60 032
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
490 728
003
Мүгедектерге  әлеуметтік қолдау көрсету
61 746
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ақымдағы нысаналы трансферттер
2 734
011
Жәрдемақыларды есептеу, төлеу мен жеткізу және басқа да әлеуметтік төлемдер бойынша қызметтерді төлеу
84
015
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ақымдағы нысаналы трансферттер
300 000
016
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне мұгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ақымдағы нысаналы трансферттер
30 591
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
18 107
261
Облыстық білім беру департаменті (Басқармасы)
308 217
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
308 217
271
құрылыс департаменті (басқармасы)
60 148
008
әлеуметтік қамтамасы ету объектілерін дамыту
60 148
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
1 137 500
271
құрылыс департаменті (басқармасы)

42 492
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
148 609
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
104 857
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
14 983
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
557 024
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
233 006
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
271 575
003
Борьба с эпидемиями
3 311
007
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
49 132
271
Департамент (Управление) строительства
1 080 037
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
28 555
007
Развитие объектов здравоохранения
1 051 482
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 332 387
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ
964 022
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
60 032
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
490 728
003
Социальная поддержка инвалидов
61 746
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
2 734
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
84
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
300 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индиви
30 591
113
Трансферты из местных бюджетов
18 107
261
Департамент (Управление) образования области
308 217
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
308 217
271
Департамент (Управление) строительства
60 148
008
Развитие объектов социального обеспечения
60 148
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 137 500
271
Департамент (Управление) строительства

1 3 4 А В
Барлығы
4 823 538
Инвестициялық жоба
3 990 855
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 595
271
құрылыс департаменті (басқармасы)
18 595
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
18 595
соның ішінде:
Ішкі істер департаментінің кинологиялық қызмет Орталығының құрылысы
18 595
04
Білім беру
1 091 130
271
құрылыс департаменті (басқармасы)
1 091 130
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 091 130
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттер есебiнен іске асыру
803 769
соның ішінде:
Жамбыл ауданы Пресновка селосында 400 орынға арналған мемлекеттік тілде оқытатын мектеп құрылысы
100 000
Аққайың ауданы Полтавка селосында 180 оынға арналған орта мектептің қрылысы
111 780
Петропавл қаласы Жеңіс көшесінде бассейнімен 320 орынға арналған бала бақшасының құрылысы
100 000
Петропавл қаласы 19 шағын ауданында сауықтыру кешенімен 1100 оынға арналған қазақ тілінде оқытатын мектеп құрылысы
274 994
Тимирязев ауданы Тимирязево селосында 150 орындық жатын корпусын сала отырып 1100 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын мектеп құрылысы
216 995
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
287 361
соның ішінде:
Тимирязев ауданы Мичурино селосында 180 оынға арналған ота мектеп құрылысын аяқтау
94 103
Уәлиханов ауданы Жасқайрат селосында 90 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын орта мектептің құрылысын аяқтау
67 939
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында санаториялық мектеп-интернатына арналған 32 орындық оқу шеберханасымен 150 орынға арналған жатын корпусының құрылысын аяқтау
69 369
Айыртау ауданы Қарасай батыр аулында 132 оқушыға арналған орта мектеп құрылысы
28 500
Есіл ауданы Ақтас ауылында 90 орынға арналған қазақ тілінде оұқытатын негізгі мектеп құрылысына ЖСҚ өзірлеу
1 450
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында санаторлық мектеп-интернатына арналған асхана құрылысы
9 800
Петропавл қ. бала бақша салу үшін жоба-сметалық құжаттама өзірлеу
6 250
Петропавл қ. 360 орынға арналған сұлбалық мектеп-интернатын салу үшін жоба-сметалық құжаттамасын өзірлеу
9 950
05
Денсаулық сақтау
1 080 037
271
құрылыс департаменті (басқармасы)
1 080 037
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
28 555
соның ішінде:
Есіл ауданында санэпидемқызмет Орталығының ғимараты құрылысын аяқтау
19 142
Тимирязев ауданында санитарлық-эпидемиологиялық қызмет ғимаратын реконструкциялау
693
Ақжар, М.Жұмабаев, Қызылжар және Уәлиханов аудандарында "Мемлекеттік саниатрлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы және саниатрлық-эпедемиологиялық сараптау орталығы" ғимараттарының құрылысына және Жамбыл ауданыныда санитарлық-эпидемиологиялық Орталығының ғимаратын салуға ЖСҚ өзірлеу

1 3 4 А В
Всего
4 823 538
Инвестиционные проекты
3 990 855
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18 595
271
Департамент (Управление) строительства
18 595
003
Развитие объектов органов внутренних дел
18 595
в том числе:
Строительство Центра кинологической службы Департамента внутренних дел
18 595
04
Образование
1 091 130
271
Департамент (Управление) строительства
1 091 130
005
Развитие объектов образования
1 091 130
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
803 769
в том числе:
Строительство школы с государственным языком обучения на 400 мест в селе Пресновка Жамбылского  района
100 000
Строительство средней школы на 180 мест в селе Полтавка Аккайынского района
111 780
Строительство детского сада на 320 мест с бассейном по улице Победы в  городе Петропавловске
100 000
Строительство школы с казахским языком обучения на 1100 мест с оздоровительным комплексом в 19 микрорайоне города Петропавловска
274 994
Строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 150 мест в селе Тимирязево Тимирязевского района
216 995
Реализация программы за счет средств местного бюджета
287 361
в том числе:
Завершение строительства средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
94 103
Завершение строительства средней школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Жаскайрат Уалихановского района
67 939
Завершение строительства спального корпуса на 150 мест с учебными мастерскими на 32 места для санаторной школы-интерната в г. Мамлютка Мамлютского района
69 369
Строительство средней школы на 132 учащихся с. Карасай батыр Айыртауского района
28 500
Изготовление ПСД на строительство основной школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Актасс Есильского района
1 450
Реконструкция здания столовой для санаторной школы-интерната в г.Мамлютка Мамлютского района
9 800
Изготовление проектно-сметной документации на строительство детского сада в г.Петропавловске
6 250
Изготовление проектно-сметной документации на строительство профильной школы-интерната на 360 мест в г.Петропавловске
9 950
05
Здравоохранение
1 080 037
271
Департамент (Управление) строительства
1 080 037
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
28 555
в том числе:
Завершение строительства здания Центра санэпидслужбы в Есильском районе
19 142
Реконструкция здания санитарно-эпидемиологической службы в Тимирязевском районе
693
Изготовление ПСД на строительство зданий «Управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора и Центра санитарно-эпидемиологической экспертизы» в Акжарском, М.Жумабаева, Кызылжарском и Уалихановском районах и здания Центра санитарно-эпидемиологической экспертизы в Жамбылском районе

4 788
Петропавл қ. Лабораториялық корпусының құрылысына ЖСҚ өзірлеу
3 932
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 051 482
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттер есебiнен іске асыру
639 729
соның ішінде:
М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласында 50 төсек орындық емханасымен 90 келім-кетімге арналған туберкулезге қарсы диспансерідің құрылысы
358 842
Ақжар ауданы Талшық ауылында 100 төсек орындық 200 келім - кетімге арналған орталық аудандық ауруханасын салу
280 887
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
411 753
соның ішінде:
Ақжар ауданы Ленинград селосында туберкулезге қарсы диспансердің монша, гараж, кір жуатын орын құрылысын аяқтау
29 426
Благовещенка селосында аудандық аурухананың ғимаратын 350 орындық арнайы емдеу-алдын алу мекемесіне (АЕАМ) реконструкциялау
216 039
Айыртау ауданы Айыртау ауылында фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы
22 250
Аққайың ауданы Астраханка селосында фельдшерлік-акушерлік пунктінің құрылысы
28 091
Ақжар ауданы Ұялы ауылында фельдшерлік-акушерлік пунктінің құрылысы
26 920
Тимирязев ауданы Москворецкое селосында фельдшерлік пункт құрылысы
25 913
Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылында орталық аудандық ауруханасыныңң балалар кеңесінің ғимаратына қосымша құрылыс
23 822
Петропавл қаласында Балалар үйінің шаруашылық блогын салу
39 292
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
60 148
271
құрылыс департаменті (басқармасы)
60 148
008
әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
60 148
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
60 148
соның ішінде:
Тайынша ауданы Тайыншақаласында жалпы үлгідегі қарттар мен мүгедектерге арналғын 81 орындық үй-интернытн орналастыру үшін әкімшілік ғимаратын реконструкциялау
5 762
Тайынша ауданы Тайынша қаласында "Надежда" жалпы үлгідегі қарттар мен мүгедектерге арналғын үй-интернатын орналастыру үшін әкімшілік ғимаратын реконструкциялау және аумақты және инженерлік желілерін жайластыру
27 722
Тайынша ауданы Тайынша қаласында "Надежда" жалпы үлгідегі қарттар мен мүгедектерге арналғын үй-интернатына арнап ғимаратты монша, кір жуатын орын, жұмыс кабинетеріне реконструкциялау
19 473
Тайынша ауданы Тайынша қаласындағы ғимаратты жалпы үлгідегі қарттарға арналған "Надежда" үй-интернатына көкөніс сақтайтын орын салу
4 891
Петропавл қаласы тірек-қозғалыс аппараты зақымдалған мүгедек-балаларды түзету және бейімдеу Эксперименталдық орталығында верандасының астына 1 қабат құрылысы
2 300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 137 500
271
құрылыс департаменті (басқармасы)
1 137 500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер

4 788
Изготовление ПСД на строительство лабораторного корпуса в  г. Петропавловске
3 932
007
Развитие объектов здравоохранения
1 051 482
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
639 729
в том числе:
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в городе Булаево района имени М.Жумабаева
358 842
Строительство центральной районной больницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Талшик Акжарского района
280 887
Реализация программы за счет средств местного бюджета
411 753
в том числе:
Завершение строительства бани, гаража, прачечной противотуберкулезного диспансера в с.Ленинградское Акжарского района
29 426
Завершение реконструкции здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с. Благовещенка Жамбылского района
216 039
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в с. Айыртау Айыртауского района
22 250
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в с.Астраханка Аккайынского района
28 091
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в с.Уялы Акжарского района
26 920
Строительство фельдшерского пункта в с.Москворецкое Тимирязевского района
25 913
Строительство пристройки к детской консультации центральной районной больницы в с.Кишкенеколь Уалихановского района
23 822
Строительство хозяйственного блока Дома ребенка г.Петропавловске
39 292
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
60 148
271
Департамент (Управление) строительства
60 148
008
Развитие объектов социального обеспечения
60 148
Реализация программы за счет средств местного бюджета
60 148
в том числе:
Реконструкция административного здания под дом-интернат на 81 место для престарелых и инвалидов общего типа в г.Тайынша Тайыншинского района
5 762
Реконструкция административного бытового корпуса под дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа "Надежда" в г.Тайынша Тайышинского района, благоустройство территории и инженерные сети
27 722
Реконструкция здания под баню, прачечную, рабочие кабинеты для дома-интерната для престарелых и инвалидов общего типа "Надежда" в г.Тайынша Тайыншинского района
19 473
Строительство овощехранилища для дома-интерната для престарелых и инвалидов общего типа "Надежда" в г.Тайынша Тайыншинского района
4 891
Строительство 1 этажа под верандой в Экспериментальном центре реабилитации и адаптации детей-инвалидов с поражением опорно-двигательного аппарата в г.Петропавловске
2 300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 137 500
271
Департамент (Управление) строительства
1 137 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда