"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 1632 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-II Бюджеттік кодексіне , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, облыс мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 желтоқсанда N 1609 номерімен тіркелген және 2006 жылғы 13 қаңтардағы "Cолтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған (2006 жылғы 20 қаңтардағы N 22/1 2006 жылғы 15 ақпандағы т/н N 1613, 2006 жылғы 30 наурыздағы N 23/3 2006 жылғы 11 сәуірдегі т/н N 1617, 2006 жылғы 3 шілдедегі N 24/3 2006 жылғы 8 тамыздағы т/н N 1628, 2006 жылғы 31 тамыздағы N 25/2 2006 жылғы 19 қыркүйектегі т/н N 1629, 2006 жылғы 20 қазандағы N 26/5 2006 жылғы 27 қарашадағы т/н 1630 облыс мәслихатының шешімдерімен енгізілген өзгерістермен) "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (үшінші шақырымның XXIV cессиясы) 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/2 облыстық мәслихаттың шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшада
"31 844 194" цифрлары "31 859 664" цифрларымен ауыстырылсын;
"25 595 014" цифрлары "25 610 484" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада

О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2006 года N 27/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 декабря 2006 года N 1632. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24  апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (ХХI третьего созыва) от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированное в Департаменте юстиции за N 1609 от 29 декабря 2005 года и опубликованное 13 января 2006 года в газетах "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" (с изменениями, внесенными решениями областного маслихата от 20 января 2006 года N 22/1 Р/г N 1613 от 15 февраля 2006 года, от 30 марта 2006 года N 23/3 Р/г N 1617 от 11 апреля 2006 года, от 3 июля 2006 года N 24/3 Р/г N 1628 от 8 августа 2006 года, от 31 августа 2006 года N 25/2 Р/г N 1629 от 19 сентября 2006 года, от 20 октября 2006 года N 26/5 Р/г N 1630 от 27 ноября 2006 года) следующее изменение:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры "31 844 194" заменить цифрами "31 859 664";
цифры "25 595 014" заменить цифрами "25 610 484";
подпункте 2)

11 234
013
Жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқыту жабдықтарымен жарақтандыруға
169 200
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
551 800
018
Білім берудің жаңадан енгізілетін объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
892 047
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
51 238
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 652
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
108 933
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 981
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
28 015
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 078 832
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 078 832
5
Денсаулық сақтау
9 815 430
253
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
8 176 839
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
50 747
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
3 369 744
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның компоненттерi мен препараттарын өндiру
68 937
006
Ана мен баланы қорғау
49 654
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 963
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 377 222
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
2 393 821
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
31 900
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
148 210
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
10 319
014
Халықтың жекелген санаттарын дәрілік заттармен және мамандандырылған емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
341 094
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

11 234
013
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  среднего общего образования
169 200
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
551 800
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
892 047
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
51 238
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-
методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
30 652
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
108 933
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
4 981
113
Трансферты из местных бюджетов
28 015
271
Департамент (Управление) строительства
1 078 832
005
Развитие объектов образования
1 078 832
5
Здравоохранение
9 815 430
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
8 176 839
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения области
50 747
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-
санитарной помощи и организаций здравоохранения
3 369 744
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
68 937
006
Охрана материнства и детства
49 654
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 963
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 377 222
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
2 393 821
011
Оказание скорой и неотложной помощи
31 900
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
148 210
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 319
014
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
341 094
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

8 913
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
680
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 694
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
42 492
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
148 609
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
104 857
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
14 983
269
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті (басқармасы)
558 024
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
233 111
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
272 575
003
Індетке қарсы күрес
3 311
007
Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
49 027
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 080 567
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
28 555
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 052 012
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 329 712
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
961 757
001
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасы) қызметін қамтамасыз ету
60 276
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
487 981
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
62 068
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
2 734
015
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
016
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 591
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
18 107
261
Облыстың білім беру департаменті (Басқармасы)
307 917
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
307 917
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)

8 913
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
680
018
Обеспечение деятельности информационно-
аналитическиз центров
10 694
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
42 492
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
148 609
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
104 857
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
14 983
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
558 024
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
233 111
002
Санитарно-
эпидемиологическое благополучие населения
272 575
003
Борьба с эпидемиями
3 311
007
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
49 027
271
Департамент (Управление) строительства
1 080 567
006
Развитие объектов санитарно-
эпидемиологической службы
28 555
007
Развитие объектов здравоохранения
1 052 012
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 329 712
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ
961 757
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
60 276
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
487 981
003
Социальная поддержка инвалидов
62 068
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
2 734
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
300 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индиви
30 591
113
Трансферты из местных бюджетов
18 107
261
Департамент (Управление) образования области
307 917
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
307 917
271
Департамент (Управление) строительства