"Алкоголь өнiмдерiмен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауа лицензия беру мәселелерi туралы" қала әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 13 шiлдедегi N 830 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 06 наурыздағы N 293 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы Әділет басқармасынының 2006 жылғы 03 сәуірде N 13-1-35 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2007 жылғы 1 қазанда N 1419 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2007.10.01 N 1419 Қаулысымен
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының 28-бабына сәйкес, қала әкiмi аппараты құрылымының өзгеруiне байланысты қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1 . "Алкоголь өнiмдерiмен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауға лицензия беру мәселелерi туралы" қала әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 13 шiлдедегi N 830 қаулысына (2005 ж. 26.07-гi N 13-1-13 мемлекеттiк тiркеу, 2005 жылғы 12 тамыздағы N 32 "Добрый вечер" газетi) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
қаулының 2 тармағындағы "қала әкiмi аппаратының жедел басқару бөлiмi" сөздерi "жинақтау-талдау бөлiмi" сөздерiмен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекiтiлген қосымшада:
бүкiл мәтiн бойынша "жедел басқару бөлiмi" сөздерi "жинақтау-талдау бөлiмi" сөздерiмен ауыстырылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Қ.С. Уәлиевке жүктелсiн.
Қала әкiмi

О внесении изменений в постановление акимата города от 13 июля 2005 года № 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)"
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 06 марта 2006 года N 293. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Петропавловска Северо-Казахстанской области 03 апреля 2006 года N 13-1-35. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 октября 2007 года N 1419
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 октября 2007 года N 1419
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" в связи с изменением структуры аппарата акима города акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)" (государственная регистрация от 26.07.05 г. N 13-1-11, Добрый вечер от 12 августа 2005 года N 32) внести следующие изменения:
в пункте 2 постановления слова "отдел оперативного управления аппарата акима города" заменить словами "сводно-аналитический отдел";
в приложении, утвержденным указанным постановлением:
по всему тексту слова "отдел оперативного управления" заменить словами "сводно-аналитический отдел".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Уалиева К.С.
Аким города