2006 жылы азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 28 сәуірдегі N 3395 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2006 жылғы 16 мамырда N 5-1-36 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № Ин-6/141 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2008.02.11 № Ин-6/141 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19, 20, 21, 23 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 сәуірдегі N 96 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2006 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Ж. Сарсенбинов) шақыру күніне дейін 18 жасқа толған, мерзімді әскери қызметке шақырудан босатылуға немесе кейінге қалдыруға құқығы жоқ ер азаматтарды 2006 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскери қызметке шақыруды өткізсін.
2. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастырып және өткізу үшін шақыру комиссиясы келесі құрамда құрылсын:
Айдын Жақыпбеқұлы Сарсенбинов
комиссия төрағасы, қорғаныс істері жөніндегі басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Светлана Ивановна Ферхо
комиссия төрағасының орынбасары, қала әкімінің орынбасары
Комиссия мүшелері:
Батырбек Сейтқазыұлы Аяғанов
Өскемен қаласының ішкі істер басқармасы бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Игорь Анатольевич Журавков
дәрігер, медицина қызметкерлері жұмысын басқарушы, медицина комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)
Татьяна Викторовна Турова
комиссия хатшысы (келісім бойынша)
3. Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасының шақыру комиссиясының жұмыс кестесі қосымшаға сәйкес бекітілсін (ҚПҮ).
4. "Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау Департаментінің Өскемен қаласы бойынша бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Б.М. Абдрашева) шақыру комиссиясы бойынша әскерге шақырушыларды тексеру кезектен тыс және сапалы өтуін қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. Меншік түріне тәуелсіз кәсіпорындар, мекемелер, ұйымдар және оқу орындарының басшыларына әскерге шақырушыларды іс-сапардан (демалыстан және т.б.) шақыру, олардың Қызыл қырандар жағалауы, 37 мекен-жайы бойынша шақыру учаскесіне уақытында келуге хабардар беруді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.

О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в 2006 году
Постановление Акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2006 года N 3395. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2006 года за N 5-1-36. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма акимата города Усть-Каменогорска от 11 февраля 2008 года № Ин-6/141
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма акимата города Усть-Каменогорска от 11 февраля 2008 года № Ин-6/141.
В соответствии со статьями 19, 20, 21, 23 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" и в соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2006 года N 96 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2006 года", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска" (Сарсенбинов А.Ж.) провести призыв на срочную воинскую службу граждан 1988 года рождения, а также старших призывных возрастов, не имеющих права на отсрочку, в установленные законом сроки.
2. Для организации и проведения призыва граждан на срочную воинскую службу создать призывную комиссию в составе:
Сарсенбинов Айдын Жакыпбекович
председатель комиссии, начальник управления по делам обороны (по согласованию)
Ферхо Светлана Ивановна
заместитель председателя комиссии, заместитель акима города
Члены комиссии:
Аяганов Батырбек Сейтказинович
заместитель начальника управления внутренних дел города Усть-Каменогорска (по согласованию)
Журавков Игорь Анатольевич
врач, руководящий работой медицинского персонала, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Турова Татьяна Викторовна
секретарь комиссии (по согласованию)
3. Утвердить график работы призывной комиссии управления по делам обороны города Усть-Каменогорска согласно приложению (ДСП).
4. Государственному учреждению "Отдел по городу Усть-Каменогорску Департамента здравоохранения Восточно-Казахстанской области" (Абдрашева Б.М.) рекомендовать обеспечить качественное и внеочередное обследование призывников по направлениям призывной комиссии.
5. Руководителям предприятий, учреждений, организаций и учебных заведений, независимо от форм собственности, рекомендовать отозвать призывников из командировок (отпусков и т.д.), организовать их оповещение и обеспечить своевременное прибытие на призывной участок по адресу: набережная Красных Орлов, 37.

6. Меновной ауылдық округінің әкімі (С.А. Овчинников) әскерге шақырылушыларды шақыру комиссиясына уақытында хабарлануын және келуін қамтамасыз етсін.
7. "Өскемен қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Л.А. Анищенко) шақыруды өткізу және ұйымдастыру үшін қажетті бағдарламалардың әкімгерін қаржыландыруды бекітілген бюджет шегінде өткізсін.
8. "Өскемен қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (А.Ж. Қабылов) шақырудан бас тартып жүрген тұлғаларды іздестіруге көмек көрсету ұсынылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары С.И. Ферхоға жүктелсін.
Өскемен қаласының әкімі
Келісілген:
"Өскемен қаласының қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
"Өскемен қаласының ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
"Шығыс Қазақстан облысы
Денсаулық сақтау департаментінің
Өскемен қаласы бойынша бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы

6. Акиму Меновновского сельского округа (Овчинников С.А.) своевременно оповестить и обеспечить явку призывников на призывную комиссию.
7. Государственному учреждению "Отдел финансов города Усть-Каменогорска" (Анищенко Л.А.) провести необходимое для организации и проведения призыва финансирование администратора программ в пределах утвержденного бюджета.
8. Государственному учреждению "Управление внутренних дел города Усть-Каменогорска" (Кабылов А.Ж.) рекомендовать оказать содействие в розыске лиц, уклоняющихся от призыва.
9. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ферхо С.И.
Аким города Усть-Каменогорска
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
"Управление по делам обороны
города Усть-Каменогорска"
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел
города Усть-Каменогорска"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по городу Усть-Каменогорску
Департамента здравоохранения
Восточно-Казахстанской области"