"Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді қабылдауына рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 469 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 133 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 24 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4630 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазастан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 2 наурыздағы N 94 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.03.02 N 94 Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді қабылдауына рұқсаттар беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 469 бұйрығына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3337 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік-құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., 184-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді қабылдауына рұқсаттар беру ережесінде:
7-тармақтағы "мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді қабылдауының ай сайынғы кестесінің" деген сөздер "мемлекеттік мекемелердің міндеттемелерді" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "екінші данасы" деген сөздерден кейін "осы Ереженің 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша рұқсаттар тізілімімен бірге" деген сөздермен толықтырылсын;
15-тармақ алып тасталсын;
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес көрсетілген Ереже 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті (Шаженова Д.М.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы»18 сәуірдегі
N 133 бұйрығына
1-қосымша
Мемлекеттік мекемелердің
міндеттемелерді қабылдауына
рұқсаттар беру ережесіне
3-қосымша
Рұқсат беру тізілімі
Ұсынылған күні
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік мекеме коды
Мемлекеттік мекеме атауы
N р/с
Рұқсаттар
Ескерту*
номері
күні
сомасы
Мемлекеттік мекеме басшысы  _____________ ________________
(аты-жөні)        (қолы)
Мемлекеттік мекеменің бас бухгалтері ___________ _______________
(аты-жөні)       (қолы)
* Қазынашылықтың аумақтық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
толтырады.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 133. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 апреля 2007 года N 4630. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 марта 2009 года N 94.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 02.03.2009 N 94 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 469 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3337, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., N 20, ст. 184) следующие изменения и дополнения:
в Правилах выдачи разрешений на принятие государственными учреждениями обязательств, утвержденных указанным приказом:
в пункте 7 слова "помесячного графика принятия государственными учреждениями обязательств" заменить словами "обязательств государственных учреждений";
в пункте 12 после слов "второй экземпляр" дополнить словами "вместе с реестром разрешений по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам";
пункт 15 исключить;
дополнить указанные Правила приложением 3 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Шаженова Д.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 апреля 2007 года N 133
Приложение 3
к Правилам выдачи разрешений
на принятие государственными
учреждениями обязательств
Реестр разрешений
Дата представления
Наименование администратора бюджетных программ
Код государственного учреждения
Наименование государственного учреждения
N п/п
Разрешения
Примечание*
номер
дата
сумма
Руководитель
государственного учреждения _____________ ______________
(Ф.И.О.)       (подпись)
Главный бухгалтер
государственного учреждения _____________ ______________
(Ф.И.О.)       (подпись)
* - данное поле заполняется ответственным исполнителем территориального подразделения Казначейства