"Электрондық сайлау жүйесін Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңымен реттелмейтін бөлігінде пайдаланудың тәртібі жөніндегі Ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2004 жылғы 18 тамыздағы N 128/164 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2007 жылғы 27 маусымдағы N 91/180 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 4 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4781 болып енгізілді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  12,   50-1 -баптарына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Электрондық сайлау жүйесін Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңымен реттелмейтін бөлігінде пайдаланудың тәртібі жөніндегі Ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2004 жылғы 18 тамыздағы N 128/164  қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3038 тіркелген, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының "Электрондық сайлау жүйесiн Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңымен реттелмейтiн бөлiгiнде пайдаланудың тәртiбi жөнiндегi ережелердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2004 жылғы 18 тамыздағы N 128/164 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 16 қыркүйектегі  N 17/39 , нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, тіркеу N 3843, 2005 жылғы 27 қыркүйекте N 113 (737) "Заң газетінде", 2005 жылғы 20 қазанда N 41 (249) "Ресми газетінде" жарияланған және "Электрондық сайлау жүйесін Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңымен реттелмейтін бөлігінде пайдаланудың тәртібі жөніндегі ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2004 жылғы 18 тамыздағы N 128/164 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2005 жылғы 1 желтоқсандағы  N 50/105 , нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, тіркеу N 3954 қаулыларымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Электрондық сайлау жүйесін Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңымен реттелмейтін бөлігінде пайдаланудың тәртібі жөніндегі Ережелерде:
3-тармақта "мен сайлау блоктарының" деген сөздер алып тасталсын;
11-тармақтың үшінші абзацында "мен сайлау блоктары", "немесе сайлау блогының" деген сөздер алып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 128/164 "Об утверждении Правил о порядке использования электронной избирательной системы в части не регламентированной Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 91/180. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2007 года N 4781
В соответствии со статьями 12 , 50-1 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 128/164 "Об утверждении Правил о порядке использования электронной избирательной системы в части не регламентированной Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3038, с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 16 сентября 2005 года N 17/39 "О внесении изменений и дополнений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 128/164 "Об утверждении Правил о порядке использования электронной избирательной системы в части не регламентированной Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3843, опубликованное в "Юридической газете" 27 сентября 2005 г. N 177, "Казахстанской правде" 27 сентября 2005 г. N 259-260 и от 1 декабря 2005 года N 50/105 "О внесении изменения и дополнения в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 18 августа 2004 года N 128/164 "Об утверждении Правил о порядке использования электронной избирательной системы в части не регламентированной Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3954, опубликованное в "Казахстанской правде" 2 декабря 2005 года N 330-332, "Юридической газете" 2 декабря 2005 года N 224-225) следующие изменения:
в Правилах о порядке использования электронной избирательной системы в части не регламентированной Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 слова "и избирательных блоков" исключить;
в абзаце третьем пункта 11 слова "и избирательные блоки", "или избирательного блока" исключить.

2. Осы қаулы облыстардың, Астана, Алматы қалаларының сайлау комиссияларына басшылыққа алу үшін жіберілсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
хатшысы

2. Направить настоящее постановление областным, городов Астана, Алматы избирательным комиссиям для руководства.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
Секретарь
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан