Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2007 жылғы 25 қаңтардағы N 4525 тіркелген "Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды мерзімдік аттестаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 658 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 372 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 11 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4801 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 6 қарашадағы N 660 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009.11.06 N 660 бұйрығымен.
"Дәрілік заттар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабы 4) тармақшасын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды мерзімдік аттестаттау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы  N 658 бұйрығына (Қазақстан Республикасындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 25 қаңтардағы N 4525 тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетені" журналында жарияланған, N 2, 2007 жыл) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды мерзімдік аттестаттау ережесінде:
1-тарауда:
5-тармақта "фармацевтикалық қызмет объектілерін жоғары, орта фармацевтикалық білімі бар" деген сөздер "фармацевтикалық қызмет объектілері мен медицина ұйымдарында жоғары, орта фармацевтикалық білімі бар, сондай-ақ дәрілік заттарды өндірумен айналысатын фармацевтикалық қызмет объектілерінде химиялық-технологиялық, химиялық білімі бар" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақтың 1 абзацында "заттар" деген сөздерден кейін "медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдар" деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақта "денсаулық сақтау ұйымдары" деген сөздер "фармацевтикалық қызмет объектілері мен медицина ұйымдарында, сондай-ақ дәрілік заттарды өндірумен айналысатын фармацевтикалық қызмет объектілерінде химиялық-технологиялық, химиялық білімі бар мамандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
19-тармақта "бір жылда" деген сөздер "жылына бір рет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті (Машкеев Б.А.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.

О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 658 "Об утверждении Правил периодической аттестации специалистов, осуществляющих фармацевтическую деятельность", зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 25 января 2007 года N 4525
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 372. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2007 года N 4801. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 ноября 2009 года N 660
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 06.11.2009 N 660 (порядок введения в действие см. п. 6).
В целях реализации подпункта 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О лекарственных средствах", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 658 "Об утверждении Правил периодической аттестации специалистов, осуществляющих фармацевтическую деятельность" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Республике Казахстан от 25 января 2007 года N 4525, опубликованный в журнале "Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан", N 2, 2007 год) следующие изменения:
в Правилах периодической аттестации специалистов, осуществляющих фармацевтическую деятельность, утвержденных указанным приказом:
в главе 1:
в пункте 5 слова "объектов фармацевтической деятельности с высшим, средним фармацевтическим образованием" заменить словами "с высшим, средним фармацевтическим образованием в объектах фармацевтической деятельности и медицинских организациях, а также химико-технологическим, химическим образованием в объектах фармацевтической деятельности, занимающихся производством лекарственных средств.
в абзаце 1 пункта 13 после слова "средств" дополнить словами "медицинской техники и изделий медицинского назначения";
в пункте 14 слова "организаций здравоохранения" заменить словами "объектов фармацевтической деятельности и медицинских организаций, а также специалисты с химико-технологическим, химическим образованием в объектах фармацевтической деятельности, занимающихся производством лекарственных средств";
в пункте 19 слова "в один год" заменить словами "один раз в год".
2. Комитету фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Машкеев Б.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Мұхамеджанов Ж.М) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Қ.Т. Омаровқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

3. Департаменту организационно-правового обеспечения Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Мухамеджанов Ж.М.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Омарова К.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр