"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіру туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N 121 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 16 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4810 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008.12.22 N 265 Бұйрығымен.
------------------ Бұйрықтан үзінді -----------------
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                 М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 265 бұйрығына 3-қосымша
1. ...
.........
6. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N 121 бұйрығы.
.........
8. ...
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 (Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 69 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3662 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 17 қаңтардағы N 1 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4039 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 15 тамыздағы N 118 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4353 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 77 бұйрығымен - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4684 болып тіркелген) бұйрықтарымен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3310 болып тіркелген) бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
110 "Жалақы" сыныпшада:
114 "Әскери қызметшілердің, ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасы Қылмыстық атқару жүйесі комитеті, қаржы полициясы органдары және мемлекеттік өртке қарсы қызмет қызметкерлерінің жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті зейнетақы жарналары" ерекшелігінің "Атауы" деген бағанындағы "Әскери" деген сөз "Соттардың, әскери" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Анықтама" деген бағанда:
мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Жинақтауыш зейнетақы қорына судьяның ай сайынғы кірісінің 10 % мөлшерінде қосымша зейнетақы жарналары.".
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (М. Боранғалиева) Заң басқармасымен (Д. Ешімова) бірлесіп, осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары - Министр

О внесении дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 июля 2007 года N 121. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2007 года N 4810. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 22.12.2008 № 265 (вводится в действие с 01.01.2009).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3310, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 69 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3662, и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 января 2006 года N 1 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4039, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 15 августа 2006 года  N 118 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4353, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 77 - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4684), следующие дополнения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
1) в подклассе 110 "Заработная плата":
в графе "Наименование" специфики 114 "Обязательные пенсионные взносы военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы в накопительные пенсионные фонды" после слова "взносы" дополнить словом "судей,";
в графе "Определение":
дополнить предложением следующего содержания:
"Дополнительные пенсионные взносы в накопительный пенсионный фонд в размере 10 % от ежемесячного дохода судьи.".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (М. Бурангалиева) совместно с Юридическим управлением (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр