Шоғырландырылмаған қаржылық есептілікті жасау кезінде немесе еншілес ұйымдары болмағанда сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары және сақтандыру брокерлері 2-6-бағандарды толтырады.
Бірінші басшы __________________________ күні______________
Бас бухгалтер __________________________ күні______________
Орындаушы_______________________________
Телефон_________________________________
Мөрдің орны";
5-қосымшада:
оң жақ жоғары бұрышта "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің жылдық қаржылық есебін ұсыну және жариялау тәртібі, нысандары мен мерзімдері туралы" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақта:
3) тармақшада "ағыны" деген сөз "қаражаты" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) тармақшада "меншікті" деген сөз алынып тасталсын;
3. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігіне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына және сақтандыру брокерлеріне жіберсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Г.З. Айманбетоваға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
қаржы нарығы мен қаржы
ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттігінің Төрағасы
2007 жылғы 31 шілде

При составлении неконсолидированной финансовой отчетности или отсутствии дочерних организаций страховые (перестраховочные) организации и страховые брокеры заполняют графы 2-6.
Первый руководитель_______________ дата__________________
Главный бухгалтер  _______________ дата__________________
Исполнитель ___________________
Телефон _______________________
Место для печати";
в приложении 5:
в правом верхнем углу слова "О порядке, формах и сроках представления и публикации годовой финансовой отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами" исключить;
в пункте 1:
в подпункте 3) слово "потокам" заменить словом "средствам";
в подпункте 4) слово "собственному" исключить.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 октября 2007 года.
4. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана", страховых (перестраховочных) организаций и страховых брокеров.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Айманбетову Г.З.
Председатель
Национального Банка
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Агентства
Республики Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
31 июля 2007 года