Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы Министрінің 2003 жылы 3 наурыздағы N 105 "Жеке және заңды тұлалармен ұсынылған жаңа, жетілдірілген ветеринариялық препараттардың ғылыми-техникалық құжаттарына келісім Нұсқауышын бекіту туралы" бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 19 қазандағы N 633 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 8 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4987 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 7-1/625 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 28.11.2014 № 7-1/625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан қараңыз.
"Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының  15-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы Министрінің (2003 жылғы 3 наурыздағы N 105 "Жеке және заңды тұлғалармен ұсынылған жаңа, жетілдірілген ветеринариялық препараттардың ғылыми-техникалық құжаттарына келісім Нұсқауышын бекіту туралы" (N 2229 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген), бұйрығына келесі толықтырулар енгізілсін:
бұйрықтың аталуы және 1 тармақта "ветеринариялық препараттардың" деген сөзден кейін, азық және азық қоспалардың" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жеке және заңды тұлғалармен ұсынылған жаңа, жетілдірілген ветеринариялық препараттардың ғылыми-техникалық құжаттарына келісім Нұсқауышында:
аталуында және бүкіл мәтін бойынша 4 тармақтың 1) және 5) тармақшаларынан, 11 тармақтың 2) тармақшасынан және 12 тармақтың 3) тармақшасынан басқа "ветеринариялық препараттардың", "ветеринариялық препараттарының", "ветеринариялық препарат", "ветеринариялық препараттың", "ветеринариялық препаратқа" деген сөздерден кейін ", азық және азық қоспалардың", ", азық және азық қоспалардың", ", азық және азық қоспаларының", ", азық және азық қоспалары", ", азық және азық қоспалардың", ", азық және азық қоспаларға" деген сөздермен сәйкес толықтырылсын;
4 тармақ мынадай мазмұндағы 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) азық - адам үшін тамақ көзі болып табылатын, жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын, өсімдіктен, жануардан, минералдан, микробиологиялық қолданыстан алынатын азық-түлік;

О внесении дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2003 года N 105 "Об утверждении инструкции по согласованию научно-технической документации, представляемой физическими и юридическими лицами на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 октября 2007 года N 633. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2007 года N 4987. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 7-1/625
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 28.11.2014 № 7-1/625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации пункта 2  статьи 15 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О безопасности пищевой продукции",ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2003 года  N 105 "Об утверждении Инструкции по согласованию научно-технической документации, представляемой физическими и юридическими лицами на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2229) следующие дополнения:
в заголовке приказа и пункте 1 после слов "ветеринарные препараты" дополнить словами ", корма и кормовые добавки";
в Инструкции по согласованию научно-технической документации, представляемой физическими и юридическими лицами на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты, утвержденной указанным приказом:
в заголовке и по всему тексту за исключением подпунктов 1) и 5) пункта 4, подпункта 2) пункта 11 и подпункта 3) пункта 12 после слов "ветеринарные препараты", "ветеринарных препаратов", "ветеринарный препарат", "ветеринарного препарата", "ветеринарному препарату" дополнить соответственно словами ", корма и кормовые добавки", ", кормов и кормовых добавок", ", корма и кормовые добавки", ", кормов и кормовых добавок", ", кормам и кормовым добавкам";
пункт 4 дополнить подпунктами 13), 14) следующего содержания:
"13) корма - продукты растительного, животного, минерального, микробиологического происхождения, которые используются для кормления животных, являющихся источником пищи для человека;

14) азық қоспалары - адам үшін тамақ көзі болып табылатын, жануарлар рационында жетіспейтін қоректік және минералдық заттар мен витаминдер көздері ретінде пайдаланылатын органика, минерал және (немесе) синтетика текті заттар.".
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің төрағасы С.И. Сүлейменовке жүктелсін.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаментіне осы бұйрықты заңнамалық тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2008 жылының 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

14) кормовые добавки - вещества органического, минерального и (или) синтетического происхождения, используемые в качестве источников недостающих питательных и минеральных веществ и витаминов в рационе животных, являющихся источником пищи для человека.".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Сулейменова С.И.
3. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2008 года.
Министр