"Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 211 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 25 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5061 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008.12.22 N 265 Бұйрығымен.
------------------ Бұйрықтан үзінді -----------------
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                 М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 265 бұйрығына 3-қосымша
1. ...
.........
8. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 211 Бұйрығы.
________________________________________
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 (Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 69 бұйрығымен "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына N 1 толықтырулар енгізу туралы - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3662 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 17 қаңтардағы N 1 бұйрығымен "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына N 2 өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4039 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 15 тамыздағы N 118 бұйрығымен "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына N 3 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4353 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 77 бұйрығымен "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына N 4 өзгеріс енгізу туралы - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4684 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N 121 бұйрығымен "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4810 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3310 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 176 бұйрығымен "Бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы - Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4971 болып тіркелген) бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
"Жалақы" деген 110-ішкі сыныбында:
115 - "Алқа билердің жалақысы" ерекшелігімен толықтырылсын:
"

О внесении дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года N 211. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2007 года N 5061. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 22.12.2008 № 265 (вводится в действие с 01.01.2009).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3310, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 69 "О внесении дополнений N 1 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3662, и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 января 2006 года N 1 "О внесении изменений и дополнений N 2 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4039, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики бюджетного планирования Республики Казахстан от 15 августа 2006 года N 118 "О внесении изменения и дополнений N 3 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4353, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 77 "О внесении изменения N 4 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4684, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 июля 2007 года N 121 "О внесении дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4810, Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года N 176 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" - зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4971), следующие дополнения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
подкласс 110 "Заработная плата" дополнить спецификой 115 "Заработная плата присяжных заседателей" следующего содержания:
"

115
Алқа
билердің
жалақысы
Алқа билерінің еңбек
ақысы облыстық судьяның
және оған теңестірілген
соттың лауазымдық
жалақысының жартысы
мөлшерінде, бірақ алқа
биінің оның негізгі жұмыс
орны бойынша сотқа
қатысқан уақытына (жұмыс
күндерінің санына)
пропорционалды орташа
жалақысынан кем емес.
Алқа билерінің жалақысынан ұсталатын
дербес кіріс салығын,
жинақтаушы зейнетақы
қорына міндетті зейнетақы
төлемін және басқа да
ұсталымдарды осы
ерекшеліктен аударған жөн.
";
"Басқа да ағымдағы шығындар" деген 150 - ішкі сыныбында:
154 - "Алқабилердің ел ішіндегі іссапарлары" ерекшелігімен толықтырылсын:
"
154
Алқабилердің
ел ішіндегі
іссапарлары
Алқа билеріне кандидаттардың
(алқа билерінің)
елдің ішіндегі
іссапар шығыстары
республикалық
бюджет қаражаты
есебінен ұсталатын
мемлекеттік меке-
мелер қызметкерлер
үшін арналып
Қазақстан Респуб-
ликасының заңнама-
сында белгіленген
тәртіппен және
мөлшерінде өтелсін
Іссапарда болған уақыты үшін тәуліктік
төлемақылар;
баратын жеріне
және кері
қайтқандағы
жол шығыстары;
тұрғын жай
жалдау шығыстары;
заңнамада
белгіленген
басқа да
шығыстар.".
2. Мемлекеттік жоспарлау әдіснамасы департаменті (И.Макарова) және Заң басқармасы (С. Қаппасов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

115
Заработная
плата
присяжных
заседателей
Оплата труда присяжных
заседателей в размере
половины должностного
оклада судьи областного и
приравненного к нему
суда, но не менее
среднего заработка
присяжного заседателя
по месту его основной
работы пропорционально
времени (количеству
рабочих дней)
присутствия в суде.
Индивидуальный подоходный
налог, обязательные
пенсионные взносы в
накопительные пенсионные
фонды и другие удержания
из заработной платы
присяжных заседателей
следует перечислять
с данной специфики.
;
подкласс 150 "Другие текущие затраты" дополнить спецификой 154
"Командировки присяжных заседателей внутри страны" следующего содержания:
"
154
Командировки
присяжных
заседателей
внутри страны
Затраты на возмещение
командировочных расходов
кандидатов в присяжные
заседатели (присяжных
заседателей) внутри
страны в порядке и
размере, установленных
законодательством
Республики Казахстан
для работников
государственных
учреждений, содержащихся
за счет средств
республиканского
бюджета.
Суточные
за время
нахождения
в команди-
ровке;
расходы по
проезду к
месту
назначения
и обратно;
расходы по
найму жилого
помещения;
прочие
затраты,
установлен-
ные законо-
датель-
ством
.".
2. Департаменту методологии государственного планирования (М. Макарова) и Юридическому управлению (С. Каппасов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр