Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N ЗС-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 маусымдағы N ЗС-27-7 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 14 маусымда N 3226 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-3 шешімімен
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N№3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылдың 21 желтоқсанында N№3207 тіркелген, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Арқа ажары" газетінде N 150, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Акмолинская правда"»газетінде N№151-152 жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 21 наурыздағы N№3С-25-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»(Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 29 наурызында N№3218 тіркелген, 2007 жылдың 3 сәуірінде "Арқа ажары" газетінде N№39, 2007 жылдың 5 сәуірінде N№40, 2007 жылдың 5 сәуірінде "Акмолинская правда"» газетінде N№41, 2007 жылдың 10 сәуірінде N№43 жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген,  шешіміне  келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"41 833 479" цифрлары "41 957 564" цифрларына ауыстырылсын;
"14 046,2" цифрлары "124 046,2" цифрларына ауыстырылсын;
"37 184 084,8" цифрлары "37 198 169,8" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"42 354 408,9" цифрлары "42 478 493,9" цифрларына ауыстырылсын.
5 тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -118 923,9 мың теңге";
6 тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 118 923,9 мың теңге".
2) 3 тармақтың 2 тармақшасында:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығын сметасынан) қаржыландырылып және ұсталатын, сондай-ақ мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімақылар, ықпалшаралар" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер".
3) 18 тармақта:
"3 249 694,2" цифрлары "3 491 151,3" цифрларына ауыстырылсын.
1 тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 11 июня 2007 года N 3С-27-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 июня 2007 года N 3226. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года N 4С-7-3
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 21 декабря 2006 года № 3207, опубликовано в газете "Арка ажары" от 30 декабря 2006 года N 150, в газете "Акмолинская правда" от 30 декабря 2006 года N 151-152), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Акмолинского областного маслихата от 21 марта 2007 года N 3С-25-5 "О внесений изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 29 марта 2007 года N 3218, опубликовано в газете "Арка ажары" от 3 апреля 2007 года N 39, от 5 апреля 2007 года N 40, в газете "Акмолинская правда" от 5 апреля 2007 года N 41,  от 10 апреля 2007 года N 43), следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "41 833 479" заменить на цифры "41 957 564";
цифры "14 046,2" заменить на цифры "124 046,2";
цифры "37 184 084,8" заменить на цифры "37 198 169,8";
в подпункте 2:
цифры "42 354 408,9" заменить на цифры "42 478 493,9".
подпункт 5 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - -118 923,9 тысяч тенге";
подпункт 6 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 118 923,9 тысяч тенге".
2) В подпункте 2 пункта 3:
после строки "штрафов, пени, санкции, взысканий, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"прочие неналоговые поступления в местный бюджет".
3) В пункте 18:
цифры "3 249 694,2" заменить на цифры "3 491 151,3";
в подпункте 1:

"666 326,2" цифрлары "886 620,3" цифрларына ауыстырылсын;
"384 191" цифрлары "446 743,2" цифрларына ауыстырылсын;
"243 092,2" цифрлары "274 807,2" цифрларына ауыстырылсын;
"13 376 мың теңге - Есіл ауданының жылумен қамтамасыз ету мекемелерінің жұмысын тұрақты қамтамасыз ету үшін»деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"75160,1 мың теңге - Көкшетау қаласындағы Сүлейменов көшесін, Абылай хан даңғылынан Васильковский ықшам ауданына дейінгі көшені толық жөндеу";
40000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы Горький, Уәлиханов көшесінен бастап Юбилейный»стадионына дейінгі көшелердің ағымдағы жөндеу жұмыстарына;
11217,6 мың теңге - Атбасар ауданына соттар шешімі бойынша міндеттемелерді орындауға;
"20000" цифрлары "19654,2" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"2 583 368" цифрлары "2 604 531" цифрларына ауыстырылсын;
"156 470" цифрлары "178 687" цифрларына ауыстырылсын;
"710 091" цифрлары "667 055" цифрларына ауыстырылсын;
"39 500" цифрлары "33 661" цифрларына ауыстырылсын;
"17 833" цифрлары "17 474" цифрларына ауыстырылсын;
"236 174" цифрлары "236 154" цифрларына ауыстырылсын;
"56400 мың теңге - Есіл ауданы Есіл қаласындағы тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға" деген жол алынып тасталсын;
"16000 мың теңге - Қорғалжын ауданының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Өрлеу"»мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының жарғылық қорын арттыруға" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
104600 мың теңге - Көкшетау қаласындағы Сүлейменов көшесіндегі КНС-2 қысым коллекторын қайта жаңартуға".
4) 20 тармақта:
"570 764" цифрлары "345 509,4" цифрларына ауыстырылсын.
5) 24-1 тармақта:
"173 811,7" цифрлары "187 896,7" цифрларына ауыстырылсын.

цифры "666 326,2" заменить на цифры "886 620,3";
цифры "384 191" заменить на цифры "446 743,2";
цифры "243 092,2" заменить на цифры "274 807,2";
после строки "13376 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Есильского района" дополнить строками следующего содержания:
"75160,1 тысяч тенге - на капитальный ремонт ул.Сулейменова г.Кокшетау, от проспекта Абылайхана до мкр.Васильковский;
40000 тысяч тенге - на текущий ремонт ул.Горького г.Кокшетау, от ул.Валиханова до стадиона Юбилейный;
11212,6 тысяч тенге - на исполнение обязательств по решению судов Атбасарскому району";
цифры "20000" заменить на цифры "19654,2".
в подпункте 2:
цифры "2 583 368" заменить на цифры "2 604 531";
цифры "156 470" заменить на цифры "178 687";
цифры "710 091" заменить на цифры "667 055";
цифры "39 500" заменить на цифры "33661";
цифры "17 833" заменить на цифры "17474";
цифры "236 174" заменить на цифры "236154";
строку "56400 тысяч тенге - на завершение строительства жилого дома в городе Есиль Есильского района" исключить;
после строки "16000 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу"» Коргалжинского района" дополнить строкой следующего содержания:
"104600 тысяч тенге - на реконструкцию напорного коллектора КНС-2 по ул. Сулейменова в г.Кокшетау".
4) В пункте 20:
цифры "570 764,6" заменить на цифры "345 509,4".
5) В пункте 24-1:
цифры "173 811,7" заменить на цифры "187 896,7".

6) 24-3 тармақта:
"268 281,7" цифрлары "282 366,7" цифрларына ауыстырылсын.
7) Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N№3С-24-3 (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 21 желтоқсанында N 3207 тіркелген, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Арқа ажары" газетінде N 150, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Акмолинская правда" газетінде N 151-152 жарияланған) "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) В пункте 24-3:
цифры "268 281,7" заменить на цифры "282 366,7".
7) Приложение 1 к решению областного маслихата N№3С-24-3 от 8 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 21 декабря 2006 года N 3207, опубликовано в газете "Арка ажары" от 30 декабря 2006 года N 150, в газете "Акмолинская правда" от 30 декабря 2006 года N 151-152) изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

279 182,0
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
395 447,0
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет
желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
31 974,0
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
68 350,0
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
121 979,0
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пункттеріне
жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 245,0
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 991,0
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1 147 212,7
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 147 212,7
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
1 147 212,7
4
Орта кәсіби бiлiм беру
716 219,0
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
60 357,0
002
Орта кәсiптiк бiлiмi
бар мамандар даярлау
60 357,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
655 862,0
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
655 862,0
5
Қосымша кәсіби білім беру
168 516,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
68 195,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
68 195,0
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
21 404,0
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
21 404,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
78 917,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
78 917,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 966 515,3
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 220 071,3
001
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
52 824,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
33 982,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға  берілетін нысаналы даму трансферттері

279 182,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
395 447,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
31 974,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно- методических комплексов для обновления библиотечных
фондов государственных учреждений среднего общего образования
68 350,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
121 979,0
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
6 245,0
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций
среднего образования
17991,0
3
Начальное профессиональное образование
1 147 212,7
261
Департамент (Управление) образования области
1 147 212,7
008
Начальное профессиональное
образование
1 147 212,7
4
Среднее профессиональное образование
716 219,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
60 357,0
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
60 357,0
261
Департамент (Управление) образования области
655 862,0
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
655 862,0
5
Дополнительное профессиональное образование
168 516,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
68 195,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
68 195,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
21 404,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
21 404,0
261
Департамент (Управление) образования области
78 917,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
78 917,0
9
Прочие услуги в области образования
1 966 515,3
261
Департамент (Управление) образования области
1 220 071,3
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования
52 824,0
011
Обследование психического
здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
33 982,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов
(городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства