Зеренді және Аршалы аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N А-13/399 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-7 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қаңтарда N 3239 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық" деген сөздер "ауылы", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабына сәйкес, Зеренді ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 10 қазандағы № 19 және Зеренді аудандық мәслихатының 2007 жылғы 10 қазандағы N 3-13 шешіміне, Аршалы ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 1 қазандағы N А-687, 2007 жылғы 1 қазандағы № А-688, 2007 жылғы 1 қазандағы № А-689, 2007 жылғы 1 қазандағы № А-690 қаулыларына және Аршалы аудандық мәслихатының 2007 жылғы 8 қазандағы № 2/4, 2007 жылғы 8 қазандағы N 2/5, 2007 жылғы 8 қазандағы N 2/6, 2007 жылғы 8 қазандағы № 2/7 шешімдері негізінде және Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы тіл саясаты және ономастика жөніндегі облыстық комиссияның 2007 жылғы 26 қарашадағы шешіміне байланысты Ақмола облысының әкімдігі мен Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданы бойынша:
1) Бұлақ ауылдық округінің Пахарь ауылы Қарлыкөл ауылына;
2) Қазоты ауылдық округінің Линеевка ауылы Теректі ауылына;
3) Викторовка ауылдық округінің Лосевка ауылы Бөгенбай би ауылына өзгертілсін.
2. Аршалы ауданы бойынша:
1) Ақбұлақ ауылдық округінің Мичурино ауылы Ақбұлақ ауылына;
2) Бірсуат ауылдық округінің Раздольное ауылы Бірсуат ауылына;
3) Красноозерный ауылдық округі Түрген ауылдық округіне және Тургеневка ауылы Түрген ауылына өзгертілсін;
4) Вячеслав ауылдық округі Арнасай ауылдық округіне және Вячеславка ауылы Арнасай ауылына өзгертілсін.
Ескерту. 2-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақмола облысы әкімдігінің 14.06.2018 № А-6/265 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 14.06.2018 № 6С-21-11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі

О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Зерендинскому и Аршалынскому районам
Постановление акимата Акмолинской области от 5 декабря 2007 года N А-13/399 и решение Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2008 года N 3239.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании постановления акимата Зерендинского района № 19 от 10 октября 2007 года и решения Зерендинского районного маслихата № 3-13 от 10 октября 2007 года, постановлений акимата Аршалынского района № А-687 от 1 октября 2007 года, № А-688 от 1 октября 2007 года, № А-689 от 1 октября 2007 года, № А-690 от 1 октября 2007 года и решений Аршалынского районного маслихата № 2/4 от 8 октября 2007 года, № 2/5 от 8 октября 2007 года, № 2/6 от 8 октября 2007 года, № 2/7 от 8 октября 2007 года и согласно решения областной комиссии по языковой политике и ономастике при акимате Акмолинской области от 26 ноября 2007 года акимат Акмолинской области и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. По Зерендинскому району переименовать:
1) село Пахарь Булакского сельского округа в село Карлыколь;
2) село Линеевка Казотынского сельского округа в село Теректи;
3) село Лосевка Викторовского сельского округа в село Богенбай бия;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. По Аршалынскому району переименовать:
1) село Мичурино Акбулакского сельского округа в село Акбулак;
2) село Раздольное Берсуатского сельского округа в село Берсуат;
3) Красноозерный сельский округ в сельский округ Турген и село Тургеневка в село Турген;
4) Вячеславский сельский округ в сельский округ Арнасай и село Вячеславка в село Арнасай.
Сноска. Пункт 2 – в редакции постановления акимата Акмолинской области от 14.08.2018 № А-6/265 и решения Акмолинского областного маслихата от 14.08.2018 № 6С-21-11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области