"2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7 шешімі. Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 15 қазандағы № 16/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008.10.15 № 16/17 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік  кодексінің 91 бабы, 6 тармағының 4), 5) тармақшаларына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы
N С-37/5 шешіміне, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2006 жылдың 26 желтоқсанында N 1-1-54 болып тіркелген шешімдерге келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 2 тармақшасында
"7 071 859" санын "7 477 027,9" санымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 3 тармақшасында
"-331 617" санын "-736 785,9" санымен ауыстырылсын;
3) 1 тармақтың 5 тармақшасында
"- 2 200" санын "42 800" санымен ауыстырылсын.
абзац келесі мазмұнмен толықтырылсын:
"қаржы активтерді алу - 45 000 мың теңге"
4) 1 тармақтың 6 тармақшасында
"-173 536" санын "-623 704,9" санымен ауыстырылсын;
5) 1 тармақтың 7 тармақшасында
"173 536" санын "623 704,9" санымен ауыстырылсын.
6) 5-1 тармақшасын келесі мазмұнмен толықтыру
"5-1. 2006 жылы бөлінген, пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді 72 824,2 мың теңге сомасында, облыстық бюджетке қайтаруын қамтамасыз ету".
7) 15 тармақта "және қалалық тұрпаттағы поселкелер"
алып тастау.
2. Осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес 1, 2  қосымшасы жаңа редакцияда бекітілсін.
3. Осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5
"2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешімінің 5 қосымшасымен толықтырылсын.
4. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми түрде жарияланған кезден бастап қолданысқа енеді.
Үшінші шақырылған        Үшінші шақырылған
Көкшетау қалалық         Көкшетау қалалық
мәслихатының 38-ші       мәслихатының
кезекті сессияның        хатшысы
төрағасы
Қалалық мәслихаттың
38 сессиясының шешіміне
N С-38/7 21.02.2007г. қосымша 1
Қалалық мәслихаттың
"2007 жылға арналған
қалалық бюджет туралы"
2006 жылдың 13 желтоқсандағы
N С-37/5 шешіміне 1 қосымша
Санаптар
Саныптар
Санапна
Атауы
Сома
I. Кіріс

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата от 21 февраля 2007 года N С-38/7. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау 27 февраля 2007 года N 1-1-56. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 15 октября 2008 года № 16/17
Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 15 октября 2008 года № 16/17
В соответствии с подпунктами 4), 5) пункта 6 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54 следующие изменения:
1) в подпункте 2 пункта 1
цифры "7 071 859" заменить цифрами "7 477 027,9";
2) в подпункте 3 пункта 1
цифры "-331 617" заменить цифрами "-736 785,9";
3) в подпункте 5 пункта 1
цифры "-2 200" заменить цифрами "42 800";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приобретение финансовых активов - 45 000 тысяч тенге";
4) в подпункте 6 пункта 1
цифры "-173 536" заменить цифрами "-623 704,9";
5) в подпункте 7 пункта 1
цифры "173 536" заменить цифрами "623 704,9";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в городском бюджете возврат в областной бюджет неиспользованных целевых трансфертов, выделенных в 2006 году в сумме 72 824,2 тысяч тенге.
7) в пункте 15 исключить слова "и поселках городского типа"
2. Приложение 1, 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
3. Дополнить приложением 5 к решению Кокшетауского городского маслихата N С-37/5 от 13 декабря 2006 года "О городском бюджете на 2007 год" согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с момента официального опубликования.
Председатель 38 сессии        Секретарь
городского маслихата          городского маслихата
Приложение 1
к решению 38 сессии городского маслихата
от 21.02.2007 г. N C-38/7
Приложение 1
к решению сессии городского маслихата
от 13 декабря 2006 года N С-37/5
"О городском бюджете на 2007 год"
Ка-
те-
го-
рия
К
л
а
с
с
Под-
класс
Наименование
Сумма
I. Доходы