Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға және I, II, III топтағы мүгедектерге қосымша көмек беру туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2007 жылғы 10 мамырдағы № 156 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 30 мамырда № 3207 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы № 261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 09.08.2013 № 261 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009.03.13 N 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтанқараңыз) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңының 16 және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27 баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға әлеуметтік жәрдемақы алып отырған I, II, III топтағы жалпы аурулардан, бала кезінен, әскери борышын орындауға байланысты емес мертігу немесе ауру салдарынан мүгедектікке душар болған мүгедектеріне ай сайын әлеуметтік төлемдер бөлу түрінде қосымша көмек көрсетілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009.03.13 N 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтанқараңыз) қаулысымен.
2. Әлеуметтік төлемдердің мөлшері, әрбір 3000 теңге сомасында белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009.03.13 N 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтанқараңыз) қаулысымен.
2-1. Алынып тасталды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2007.11.16 N 369 қаулысымен.
3. "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті" ММ (Қ.М.Әлімов) әлеуметтік төлемдер төлеуге қаржы қарастырсын және осы қаулыны орындау бойынша өзге де шаралар қабылдасын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009.03.13 N 80 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтанқараңыз) қаулысымен.
4. Осы қаулы 2007 жылғы 1 шілдеден бастап күшіне енеді.
Облыс әкімі

Об оказании дополнительной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет и инвалидам I, II, III групп
Постановление Акимата Актюбинской области от 10 мая 2007 года N 156. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области 30 мая 2007 года за N 3207. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 09 августа 2013 года № 261
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 09.08.2013 № 261 (вводится в действие с 01.01.2014).
Сноска. Наименование постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 13.03.2009 N 80 (порядок введения в действие см. пункт 2).
В соответствии со статьями 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать дополнительную помощь семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет, инвалидам I, II, III групп с детства, от общего заболевания, инвалидам из числа военнослужащих, получившим увечья, либо заболевания, не связанного с выполнением воинского долга, получающим государственное социальное пособие в виде выделения ежемесячных социальных выплат.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 13.03.2009 N 80 (порядок введения в действие см. пункт 2).
2. Установить размер социальных выплат, в сумме 3000 тенге на каждого.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 13.03.2009 N 80 (порядок введения в действие см. пункт 2).
2.1. Исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 16.11.2007 N 369.
3. ГУ "Департамент экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" (Алимов К.М.) изыскать средства на социальные выплаты и принять иные меры по исполнению настоящего постановления.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением акимата Актюбинской области от 13.03.2009 N 80 (порядок введения в действие см. пункт 2).
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2007 года.
Аким области