Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 120 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2007 жылғы 16 қарашадағы N 366 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 3 желтоқсанда N 3229 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы № 261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 09.08.2013 № 261 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 2737 баптарына сәйкес облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2007 жылғы 30 мамырда Ақтөбе облысы бойынша Әділет департаментінде N 3206 тіркелген "Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторий-курорттық емделуге мүмкіндік беру нұсқаулығын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 120 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 120 қаулысымен бекітілген "Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторий - курорттық емделуге мүмкіндік беру Нұсқаулығының" 2 тармағы мынадай редакцияда жазылсын: "Осы нұсқаулық азаматтардың жекелеген санаттарына санаторий-курорттық емделуге мүмкіндік беру жөніндегі заңнаманың қолданылуын нақтылайды".
2) Нұсқаулықтың 2 бөлімінің "Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторий-курорттық емделуге мүмкіндік беру" атауы "Санаторий-курорттық емделуге мүмкіндік беру" деп өзгертілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.М.Рахымжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 18 апреля 2007 года № 120
Постановление Акимата Актюбинской области от 16 ноября 2007 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 декабря 2007 года № 3229. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 09 августа 2013 года № 261
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 09.08.2013 № 261 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьями 2737 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 18 апреля 2007 года N 120 "Об утверждении Инструкции по предоставлению санаторно-курортного лечения отдельным категориям граждан", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 14 мая 2007 года за N 3206 следующие изменения:
1) пункт 2 "Инструкции по предоставлению санаторно-курортного лечения отдельным категориям граждан" утвержденной постановлением акимата Актюбинской области от 18 апреля 2007 года N 120 изложить в следующей редакции:
"Настоящая Инструкция детализирует применение законодательства по предоставлению санаторно-курортного лечения отдельным категориям граждан".
2) название раздела 2 Инструкции "Условия и порядок предоставления санаторно-курортного лечения" заменить на "Предоставление санаторно-курортного лечения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Рахимжанова А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого его официального опубликования.
Аким области