Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы "2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген N 284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс екінші сессиясының 2007 жылғы 30 қазандағы N 16 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 14 қарашада N 3-1-77 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әділет басқармасының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 1-06/82 хатымен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің  91,   111,   116,   117, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының 6, 7 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 "2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 санымен тіркелген  шешіміне , мәслихаттың 2007 жылғы 12 ақпандағы кезектен тыс отыз алтыншы сессиясының Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 22 ақпандағы N 3-1-68 санымен тіркелген  N 309 , 2007 жылғы 16 сәуірдегі кезектен тыс отыз сегізінші сессиясының Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 28 сәуірдегі N 3-1-70 санымен тіркелген  N 329 , 2007 жылғы 27 шілдедегі кезектен тыс қырқыншы сессиясының Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 28 сәуірдегі N 3-1-75 санымен тіркелген  N 358 шешімдерімен енгізілген толықтырулар есепке алынып келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
"19963318" саны "19960534" санына ауыстырылсын;
"6541200"  саны "6172978"  санына ауыстырылсын;
"381800"   саны "399000"   санына ауыстырылсын;
"7301000"  саны "7652022"  санына ауыстырылсын;
"5739318"  саны "5736534"  санына ауыстырылсын;
"18674649" саны "18622351" санына ауыстырылсын;
"1288669"  саны "1338183"  санына ауыстырылсын.
2 тармақ келесі мазмұндағы 2-4 тармақшаларымен толықтырылсын:
2-4. Бюджеттің сапалы орындалуы мақсатында және Ақтөбе қалалық салық комитетінің ұсыныстары негізінде түзету келесі түсімдер бойынша енгізілсін:
1. Жылдық көлемі 1 млрд. 130 млн. 538 мың теңгеге көбейтілсін, соның ішінде:
101201 "Төлем көздеріне салынатын кірістерден жеке табыс салығы" 43 млн. 260 мың теңгеге;

О внесении изменений и дополнений в решение N 284 очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции 9 января 2007 года за N 3-1-63
Решение внеочередной второй сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 октября 2007 года N 16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 14 ноября 2007 года N 3-1-77. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Управления юстиции города Актобе Актюбинской области от 10 января 2008 года N 1-06/82)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Управления юстиции города Актобе Актюбинской области от 10.01.2008 N 1-06/82).
В соответствии со статьями 91, 111, 116, 117 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548, статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 284 "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 9 января 2007 года за N 3-1-63 с учетом внесенных в него изменений и дополнений решениями внеочередной тридцать шестой сессии маслихата от 12 февраля 2007 года N 309, зарегистрированного в управлении юстиции 22 февраля 2007 года за N 3-1-68, внеочередной тридцать восьмой сессии маслихата от 16 апреля 2007 года N 329, зарегистрированного в управлении юстиции 28 апреля 2007 года за N 3-1-70, внеочередной сороковой сессии маслихата от 17 июля 2007 года N 358, зарегистрированного в управлении юстиции 27 июля 2007 года за N 3-1-75 следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
цифру "19963318" заменить цифрой "19960534";
цифру "6541200" заменить цифрой "6172978";
цифру "381800" заменить цифрой "399000";
цифру "7301000" заменить цифрой "7652022";
цифру "5739318" заменить цифрой "5736534";
цифру "18674649" заменить цифрой "18622351";
цифру "1288669" заменить цифрой "1338183".
Пункт 2 дополнить подпунктами 2-4 следующего содержания:
"2-4. В целях качественного исполнения бюджета, на основании предложения налогового комитета по г.Актобе произвести корректировку по следующим видам поступлений:
1. Увеличить годовой объем поступлений на 1 млрд. 130 млн. 538 тыс. тенге, в том числе:
101201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты" на 43 млн. 260 тыс. тенге;

101202 "Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 30 млн. теңгеге;
103101 "Әлеуметтік салық" 17 млн. теңгеге;
104101 "Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық" 120 млн. теңгеге;
104401 "Заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық" 13 млн. теңгеге;
104402 "Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық" 25 млн. теңгеге;
105223 "Құмар ойын бизнесі" 5 млн. 78 мың теңгеге;
105291 "Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін дизель отыны" 900 мың теңгеге;
105296 "Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін, өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин" 9 млн. теңгеге;
105297 "Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланалатын дизель отыны" 3 млн. 100 мың теңгеге;
105401 "Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым" 2 млн. теңгеге;
108102 "Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (түпнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж салығы" 15 млн. теңгеге;
201504 "Комуналдық меншікке мүлікті жалға беруден түсетін кірістер" 6 млн. теңгеге;
202102 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырыатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түскен түсімдер" 1 млн. 200 мың теңгеге;
204105 "Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар" 10 млн.теңгеге;
303101 "Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер" 830 млн. теңгеге.
2. Жылдық көлемі 1 млрд. 130 млн. 538 мың теңгеге азайтылсын, соның ішінде:
105202 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген арақ" 638 млн. 600 мың теңгеге азайтылсын;
105203 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген күшті ликер - арақ бұйымдары және басқа да күшті алкогольді ішімдіктер" 7 млн. теңгеге азайтылсын;
105207 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген сыра" 3 млн. 600 мың теңгеге азайтылсын;
105290 "Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" 1 млн. 400 мың теңгеге азайтылсын;
105292 "Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістің мұқтаждарына пайдаланылатын бензин" 660 мың тенгеге азайтылсын;

101202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемый у источника выплаты" на 30 млн. тенге;
103101 "Социальный налог" на 17 млн. тенге;
104101 "Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей" на 120 млн. тенге;
104401 "Налог на транспортные средства с юридических лиц" на 13 млн. тенге;
104402 "Налог на транспортные средства с физических лиц" на 25 млн. тенге;
105223 "Игорный бизнес" на 5 млн. 78 тыс. тенге;
105291 "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" на 900 тыс. тенге;
105296 "Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды" на 9 млн. тенге;
105297 "Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды" на 3 млн. 100 тыс. тенге;
105401 "Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей" на 2 млн. тенге;
108102 "Госпошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определении суда по выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлении о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов" на 15 млн. тенге;
201504 "Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности" на 6 млн. тенге;
202102 "Поступления от реализации услуг, представляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета" на 1 млн. 200 тыс. тенге;
204105 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами» на 10 млн. тенге;
303101 "Поступления от продажи земельных участков" на 830 млн. тенге.
2. Уменьшить годовой объем поступлений на 1 млрд. 130 млн. 538 тыс.тенге:
105202 "Водка, произведенная на территории Республики Казахстан" уменьшить на 638 млн. 600 тыс. тенге;
105203 "Крепкие ликероводочные изделия и прочие крепко-алкогольные напитки, произведенные на территории Республики Казахстан" уменьшить на 7 млн. тенге;
105207 "Пиво, произведенное на территории Республики Казахстан" уменьшить на 3 млн. 600 тыс. тенге;
105290 "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" уменьшить на 1 млн. 400 тыс. тенге;
105292 "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды" уменьшить на 660 тыс. тенге;

105293 "Өндірушілерге бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны" 300 мың теңгеге азайтылсын.
301103 "Жеке азаматтардан үй сатудан түсетін түсімдер" 478 млн. 978 мың теңгеге азайтылсын.
17 тармақ келесі мазмұндағы 17-7, 17-8, 17-9 тармақшаларымен толықтырылсын:
17-7. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 12 қазандағы кезектен тыс екінші сессиясының N 13 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылық бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 500 мың теңге бағытталғаны еске алынсын.
17-8. Осы шешіммен бұрын облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер кемітілді:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша 2 млн. 483 мың теңгеге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 560 мың теңгеге.
17-9. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 2360 "Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 241 мың теңгеге кемітілгені еске алынсын.
18 тармақ келесі мазмұндағы 18-14, 18-15, 18-16, 18-17, 18-18, 18-19, 18-20, 18-21, 18-22, 18-23 тармақшаларымен толықтырылсын:
18-14. "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 9 млн. 200 мың тенге, "Ақпараттық жүйелер құру" 1 млн. 95 мың теңге сомасына азайтылып, "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасына 4 млн. 365 мың теңге, "Ақтөбе қаласының мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Маслихат қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 5 млн. 930 мың теңге бағытталсын;
18-15. "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасы бойынша 4 млн. 450 мың теңге, "Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының қоры" бағдарламасы бойынша 4 млн. 630 мың теңге, "Табиғи және техногендік мағынадағы төтенше жағдайларды жою үшін қаланың жергілікті органдарының төтенше қоры" бағдарламасы бойынша 1 млн. 221 мың теңге, "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасы бойынша 211 мың теңге сомасына азайтылып, "Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 391 мың теңге, "Ақтөбе қаласының мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Маслихат қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 50 мың теңге, "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 7 млн. 71 мың теңге бағытталсын;

105293 "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды" уменьшить на 300 тыс. тенге.
301103 "Поступления от продажи гражданам квартир" на 478 млн. 978 тыс. тенге".
Пункт 17 дополнить подпунктами 17-7, 17-8, 17-9 следующего содержания:
"17-7. Принять к сведению, что решением внеочередной второй сессии областного маслихата от 12 октября 2007 года № 13 выделены целевые трансферты из областного бюджета на программу «Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства» в сумме 500 тыс. тенге и направлены ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе".
17-8. Данным решением уменьшены целевые трансферты, ранее выделенные из областного бюджета:
ГУ "Отдел образования города Актобе" по программе "Общеобразовательное обучение" на 2 млн. 483 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 560 тыс. тенге.
17-9. Принять к сведению, что постановлением акимата города Актобе от 17 августа 2007 года N№2360 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города от 5 января 2007 года N 1 уменьшены целевые трансферты, ранее выделенные из областного бюджета ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" по программе "Развитие транспортной инфраструктуры" на 241 тыс. тенге".
Пункт 18 дополнить подпунктами 18-14, 18-15, 18-16, 18-17, 18-18, 18-19, 18-20, 18-21, 18-22, 18-23 следующего содержания:
"18-14. ГУ "Аппарат акима города Актобе" уменьшить средства по программам "Обеспечение деятельности акима" на 9 млн. 200 тыс. тенге, "Создание информационных систем" на 1 млн. 95 тыс. тенге и направить на программу "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" 4 млн. 365 тыс. тенге, ГУ "Аппарат маслихата города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности маслихата" 5 млн. 930 тыс. тенге;
18-15. ГУ "Отдел финансов города Актобе" уменьшить средства по программам "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" на 4 млн. 450 тыс. тенге, "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты" на 4 млн. 630 тыс. тенге, "Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера»на 1 млн. 221 тыс. тенге, "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" 211 тыс. тенге, и направить на программу "Обеспечение деятельности отдела финансов" 3 млн. 391 тыс. тенге, ГУ "Аппарат маслихата города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности маслихата" 50 тыс. тенге, ГУ "Отдел образования города Актобе" на программу "Дополнительное образование для детей и юношества" 7 млн. 71 тыс. тенге;

18-16. "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша 15 млн. 94 мың теңге сомасына азайтылып, "Балалар мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 11 млн. 553 мың тенге, "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 541 мың теңге, "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 3 млн. теңге бағытталсын;
18-17. "Ақтөбе қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 2 млн. 560 мың теңге сомасына азайтылып, "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 74 мың теңге, "Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 136 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 350 мың теңге бағытталсын;
18-18. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 4 млн. 279 мың теңге, "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасы бойынша 13 млн. 806 мың теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасы бойынша 8 млн. 230 мың теңге сомасына азайтылып, "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 178 мың теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 85 мың теңге, "Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 57 мың теңге, "Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 183 мың теңге, "Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бағдарламасына 495 мың теңге, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасына 20 млн. теңге, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 487 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 150 мың теңге, "Кәсіпкерлік қызметті қолдау" бағдарламасына 1 млн. 680 мың теңге бағытталсын;

18-16. ГУ "Отдел образования города Актобе" уменьшить средства по программе "Общеобразовательное обучение" на 15 млн. 94 тыс. тенге и направить на программу "Дополнительное образование для детей и юношества" 11 млн. 553 тыс. тенге, ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 541 тыс. тенге, ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 3 млн. тенге;
18-17. ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" на 2 млн. 560 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 2 млн. 74 тыс. тенге, ГУ "Отдел внутренней политики" на программу "Обеспечение деятельности отдела внутренней политики" 136 тыс. тенге, ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 350 тыс. тенге;
18-18. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программам "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 4 млн. 279 тыс. тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 13 млн. 806 тыс. тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" на 8 млн. 230 тыс. тенге и направить на программу "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 178 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 85 тыс. тенге, ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 57 тыс. тенге, ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства" на программу "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" 3 млн. 183 тыс. тенге, ГУ "Отдел физической культуры и спорта" на программу "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях 495 тыс. тенге, ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Развитие объектов образования" 20 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела строительства" 487 тыс. тенге, ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программы "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 150 тыс. тенге, "Поддержка предпринимательской деятельности" 1 млн. 680 тыс. тенге;

18-19. "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бағдарламасы бойынша 2 млн. 633 мың теңге, "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 590 мың теңге, "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 4 млн. 887 мың теңге, "1999 жылдың 26 шілдісінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау" бағдарламасы бойынша 61 мың теңге сомасына азайтылып, "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бағдарламасына 14 мың теңге, "18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасына 5 млн. 178 мың теңге, "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасына 1 млн. 880 мың теңге, "Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау" бағдарламасына 58 мың теңге, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 1 млн. 41 мың теңге бағытталсын;
18-20. "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша 2 млн. 646 мың теңге, "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасы бойынша 487 мың теңге сомасына азайтылып, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 133 мың теңге бағдарламасына бағытталсын;
18-21. "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасына 2 млн. 96 мың теңге сомасына азайтылып, "Ауыл шаруашылық бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын;
18-22. "Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендер құрылысының бас жоспарларын әзірлеу" бағдарламасы бойынша 524 мың теңге сомасына азайтылып, "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылық бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 515 мың теңге, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 9 мың теңге бағытталсын;
18-23. "Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру" бағдарламасы бойынша 61 мың теңге сомасына азайтылып, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын.

18-19. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" уменьшить средства по программам "Программа занятости" на 2 млн. 633 тыс. тенге, "Государственная адресная социальная помощь" на 590 тыс. тенге, "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 4 млн. 887 тыс. тенге, "Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики» на 61 тыс. тенге и направить на программы "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому 14 тыс. тенге,«Государственные пособия на детей до 18 лет» 5 млн. 178 тыс. тенге, "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" 1 млн. 880 тыс. тенге, "Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы" 58 тыс. тенге, ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства" 1 млн. 41 тыс. тенге;
18-20. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства по программам "Развитие объектов благоустройства" на 2 млн. 646 тыс. тенге, "Развитие системы водоснабжения" 487 тыс. тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства" 3 млн. 133 тыс. тенге;
18-21. ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" уменьшить средства по программе "Организация санитарного убоя больных животных" на 2 млн. 96 тыс. тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства";
18-22. ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства" уменьшить средства по программе "Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов" на 524 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства" 515 тыс. тенге, ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства»9 тыс. тенге;
18-23. ГУ "Отдел внутренней политики города Актобе" уменьшить средства по программе "Реализация региональных программ в сфере молодежной политики" на 61 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства".

19 тармақ келесі мазмұндағы 19-2 тармақшасымен толықтырылсын:
19-2. Салықтың кейбір түрлері бойынша жоспарлық түсімдердің көбеюі есебінен құрылған 478 млн. 978 мың теңге қаражат бағытталсын:
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 56 млн. 900 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 49 млн. 500 мың теңге, "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 23 млн. теңге, "Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 5 млн. теңге, "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау" 1 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 24 млн. 184 мың теңге, "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау" 54 млн. теңге, "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 7 млн. 725 мың теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 107 млн. 700 мың теңге, "Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бағдарламасына 80 млн. теңге, "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 22 млн. 981 мың теңге, "Қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына 30 млн. теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 400 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 700 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 1 млн. 320 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 2 млн. 900 мың теңге, "Дене шынықтыру және спорт бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 854 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 2 млн. 400 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 3 млн. 614 мың теңге, "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 700 мың теңге.

Пункт 19 дополнить подпунктом 19-2 следующего содержания:
19-2. Средства, образованные за счет увеличения плановых поступлений по отдельным видам налогов в сумме 478 млн. 978 тыс. тенге направить:
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц" 56 млн. 900 тыс. тенге;
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Общеобразовательное обучение" 49 млн. 500 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 23 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела образования" 5 млн. тенге, "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)" 1 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на программы "Освещение улиц в населенных пунктах" 24 млн. 184 тыс. тенге, "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)" 54 млн. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 7 млн. 725 тыс. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 107 млн. 700 тыс. тенге, "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 80 млн. тенге, "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 22 млн. 981 тыс. тенге, "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)" 30 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 2 млн. 400 тыс. тенге;
ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 700 тыс. тенге;
ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" 1 млн. 320 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программы "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 2 млн. 900 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта" 854 тыс. тенге;
ГУ "Отдел внутренней политики города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела внутренней политики" 2 млн. 400 тыс. тенге;
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программы "Поддержка культурно-досуговой работы" 3 млн. 614 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела культуры и развития языков" 2 млн. 700 тыс. тенге.

20 тармақ келесі мазмұндағы 20-1 тармақшасымен толықтырылсын:
20-1. Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден түскен түсімдер 7 млн. 386 мың теңге қаражаттар "Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына бағытталсын.
Мына мазмұндағы 21 тармақпен толықтырылсын:
21. Жеке азаматтардан үй сатудан түсетін түсімдердің азаюына байланысты "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй құрылысы" бағдарламасы бойынша жоспарлық тағайындаулар 478 млн. 978 мың теңгеге азайтылсын.

Пункт 20 дополнить подпунктом 20-1 следующего содержания:
20-1. Поступление средств от приватизации объектов коммунальной собственности в сумме 7 млн. 386 тыс. тенге направить ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы".
Добавить пункт 21 следующего содержания:
21. В связи с уменьшением поступлений от продажи гражданам квартир произвести уменьшение плановых назначений ГУ "Отдел строительства города Актобе" по программе "Строительство жилья" на сумму 478 млн. 978 тыс. тенге.

2. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 "2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-63 санымен тіркелген  шешімінің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Ақтөбе қалалық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап әрекет етеді.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2007 жылғы 30 қазандағы
кезектен тыс екінші
сессиясының N 16 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2007 жылға арналған Ақтөбе қаласының нақтыланған бюджеті
Санат
Класс
Класс ішіндегі
Специфика
Кірістер атаулары
Мөлшері мың теңге
1
2
3
4
5
6
КІРІСТЕР

2. Приложения 1, 2, 3 к решению очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 N 284 "О бюджете города Актобе на 2007 год", зарегистрированного в управлении юстиции 9 января 2007 года за N 3-1-63, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции города Актобе и вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению внеочередной
второй сессии
маслихата города Актобе
от 30 октября 2007 года N 16
Уточненный бюджет города Актобе на 2007 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование доходов
Сумма
тыс.
тенге
1
2
3
4
5
6
ДОХОДЫ

30278
3
Табиғи ж ә не бас қ а ресурстарды пайдаланғаны  үшін түсетін түсімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
Кәсіпкерлік ж ә не кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
176500
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
16000
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
19000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
9500
04
Аукциондардан сатудан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
8000
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
14000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
35000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
70000
08
Заңды қ  мәнді іс- әрекеттерді жасағаны  үшін ж ә не (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың  құ жаттар бергені  үшін алынатын міндетті төлемдер
215580
1
Мемлекеттік баж
215580
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан  (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
200000
04
Азаматтық хал актілері тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
850
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
210
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

30278
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
17 65 00
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
16000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
19000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
9500
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
8000
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
14000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
35000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
70000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государ ственными органами или должностными лицами
215580
1
Государственная пошлина
215580
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностр-анных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
200000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
5500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
850
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
210
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства

4200
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
320
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық қызметтік қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін  тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
550
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
950
2
САЛЫ Қ ТЫ Қ  ЕМЕС   ТҮСІМДЕР
399000
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
36000
5
Мемлекет меншігіндегі  мүлікті жалға  беруден  түсетін кірістер
36000
04
Коммуналдық меншікке мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
36000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
2000
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
2000
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
2000
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,  сондай-а қ Қ Р  Ұлттық  Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын ж ә не қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар,  өндіріп алулар
190000
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
190000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
190000
06
Бас қ а да салы қ ты қ  емес   түсімдер
171000
1
Салы ққ а жатпайтын  бас қ а да түсімдер
171000
09
Жергілікті бюджетке түсетін салыққа жатпайтын басқа да түсімдер
171000
3
НЕГІЗГІ   КАПИТАЛДЫ
САТУДАН   ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
7652022
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5422022
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5422022
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
5422022
03
Жерді ж ә не материалды қ  емес активтерді сату
2230000
1
Жерді сату
2230000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2230000
4
ТРАНСФЕРТТЕРДІҢ ТҮСІМДЕР
5736534
02
Мемлекеттік бас қ арудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
5736534
2
Облысты қ  бюджеттен түсетін трансферттер
5736534
01
Ағымдағы мақсатты трансферттер

4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
320
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бес-ствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
550
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
950
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
399000
01
Доходы от государственной собственности
3 000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
36 000
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
36000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20 00
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20 00
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
19 0000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
19 0000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
190000
06
Прочие неналоговые поступления
171 000
1
Прочие неналоговые поступления
171 000
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
171000
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА
7652022
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5422022
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5422022
03
Поступления от продажи гражданам квартир
5422022
03
Продажа земли и нематериальных активов
2230 000
1
Продажа земли
2230 000
01
Поступления от продажи земельных участков
2230000
4
ПОСТУПЛЕНИЯ ТРАНСФЕРТОВ
5736534
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
5736534
2
Трансферты из областного бюджета
5736534
01
Целевые текущие трансферты