Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округіне қарасты Октябрьский ауылының атын Бәйтерек ауылы деп қайта атау туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 46 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 27 сәуірдегі N 22-17 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 27 сәуірде N 1657 тіркелді.
Ескерту. Тақырып орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округіне қарасты Октябрьский ауылына Бәйтерек атауы берілсін.
Ескерту. 1 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы нормативтік құқықтық акт Жамбыл облысының әділет Департаментінен мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сесиясының төрағасы Д. Жұмабаев
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы А. Савченко
Облыстық мәслихат
хатшысы Ә. Әсілбеков

О переименовании аула Октябрьский аульного округа Актобе Жуалынского района в аул Байтерек
Постановление Акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года N 46 и Решение Маслихата Жамбылской области от 27 апреля 2007 года № 22-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 апреля 2007 года за N 1657.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. О переименовании села Октябрьский сельского округа Актобе Жуалынского района в село Байтерек
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящий нормативный правовой акт приобретает силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Жамбылской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Д. ЖУМАБАЕВ
Исполняющий обязанности
акима области А. САВЧЕНКО
Секретарь
областного маслихата А. АСИЛЬБЕКОВ