Жамбыл облысы әкімиятының 2006 жылғы 29 маусымдағы "Жамбыл облысының ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін облыстық бюджеттен несиелеу Ережесін бекіту туралы" N 167 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 205 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 30 қазанда № 1669 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 30.01.2014 № 2 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін бюджеттен несиелеу Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2006 жылғы 29 маусымдағы N 167 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 1643 болып тіркелген, 2006 жылғы 17 тамыздағы N 133-135 "Ақ жол" және N 128 "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы қаулының кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу Ережесін бекіту туралы" N 110 қаулысына" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу Ережесін бекіту туралы" N 225 қаулысына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Жамбыл облысының ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін облыстық бюджеттік несиелеу Ережесінде:
бүкіл мәтін бойынша ""Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110 қаулысына" деген сөздер ""Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына" деген сөздермен ауыстырылсын;
4 тармақта "бюджеттiк кредит мерзiмi өтеуге дейiнгі мерзiммен тең" деген сөздер "бюджеттiк кредит мерзiмiне сәйкес келетiн айналыс мерзiмiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Қарыз алушы банк белгiлеген түпкi қарыз алушыға арналған сыйақы ставкасының мөлшерi осы Ереженiң 4-тармағына сәйкес белгiленген екi еселенген сыйақы ставкасынан аспауы тиiс".
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап заңды күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімінің
міндетін атқарушы                          А. Савченко

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 июня 2006 года № 167 "Об утверждении Правил бюджетного кредитования сельхозтоваропроизводителей Жамбылской области"
Постановление Акимата Жамбылской области от 27 сентября 2007 года N 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2007 года за № 1669. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 30 января 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.01.2014 № 2.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 июня 2006 года N 167 "Об утверждении Правил бюджетного кредитования сельхозтоваропроизводителей Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1643, опубликовано 18 августа 2006 года в газетах "Ак жол" N 133-135 и "Знамя труда" N 128) следующие изменения:
1) в преамбуле указанного постановления слова "Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов"" заменить словами "Постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов";
2) в Правилах бюджетного кредитования сельхозтоваропроизводителей Жамбылской области, утвержденного указанным постановлением:
по всему тексту слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов"", заменить словами "постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов";
в пункте 4 слова "до погашения равному сроку бюджетного кредита" заменить словами "обращения, соответствующему сроку бюджетного кредита";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Размер ставки вознаграждения для конечного заемщика, устанавливаемый банком-заемщиком не должен превышать двукратной ставки вознаграждения, устанавливаемой в соответствии с пунктом 4 настоящих Правил".
2. Настоящее постановление вступает в юридическую силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима области                              А. Савченко