Жекешелендіру туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 321 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 08 ақпанда № 1673 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 10.04.2019 № 82 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізімі бекітілсін.
2. "Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заңына сәйкес, "Жамбыл облысы әкімиятының қаржы департаменті" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 1-тармағында бекітілген объектілерді сатуды ұйымдастыру тапсырылсын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2007 жылдың 27 қыркүйегінен басталған қарым-қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары Б.З. Иманәлиевке жүктелсін.
Облыс Әкімі Б. Жексембин
Жамбыл облысы әкімиятының
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 321 қаулысына қосымша
Объектінің атауы
Баланс ұстаушысы
Негіз
Ескерту
1
2001 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 141 АV, ВАЗ-21099 автокөлігі
"Байзақ ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі
Байзақ ауданы әкімінің 20.08.2007 ж. № 04-863 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
2
1993 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 881 СА, ГАЗ-САZ-3507-02 автокөлігі
"Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаменті" мемлекеттік мекемесінің 26.07.2007 ж. № 1-09/895 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
3
2001 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 055 АV, ВАЗ-21099 автокөлігі
"Т. Рысқұлов ауданының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Т. Рысқұлов ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 03.07.2007 ж. № 127 хаты
Қанағаттанарлық жағдайда
4
Қойма тұрғын-жайлары мен күркесі
"Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаменті" мемлекеттік мекемесі

О приватизации
Постановление Акимата Жамбылской области от 28 декабря 2007 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 февраля 2008 года за № 1673. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10 апреля 2019 года № 82
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10.04.2019 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О приватизации" от 23 декабря 1995 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации согласно приложения.
2. Поручить государственному учреждению "Департамент финансов акимата Жамбылской области" в соответствии с Законом Республики Казахстан "О приватизации" от 23 декабря 1995 года организовать продажу объектов, утвержденных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Данное постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 27 сентября 2007 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Иманалиева Б.З.
Аким области Жексембин Б.
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 28 декабря 2007 года № 321
N
Наименование объекта
Балансодержатель
Основание
Примечание
1
Автомашина ВАЗ-21099, 2001 года выпуска, государственный номер Н 141 АV
Государственное учреждение "Аппарат маслихата Байзакского района"
Письмо акима Байзакского района № 04-863 от 20.08.2007 г.
Состояние удовлетворительное
2
Автомашина ГАЗ-САZ-3507-02, 1993 года выпуска, государственный номер Н 881 СА
Государственное учреждение "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
Письмо государственного учреждения "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" № 1-09/895 от 26.07.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
3
Автомашина ВАЗ-21099, 2001 года выпуска, государственный номер Н 055 АV
Государственное учреждение "Аппарат акима района им. Т. Рыскулова"
Письмо государственного учреждения "Финансовый отдел акимата Т. Рыскуловского района" № 127 от 03.07.2007 г.
Состояние удовлетворительное
4
Складские помещения и навес
Государственное учреждение "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"

"Жамбыл облысы әкімиятының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу департаменті" мемлекеттік мекемесінің 26.07.2007 ж. № 1-09/895 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
5
1999 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 376 КР ВАЗ-2121 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесінің (әрі қарай - Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты) 12.09.2007 ж. N 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
6
1996 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 380 КР ВАЗ-2105 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
7
1993 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 564 АВ УАЗ-31512 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
8
1992 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 335 КР, ВАЗ-2105 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
9
1996 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 319 КР, ВАЗ-21053 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
10
1993 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 321 КР, ВАЗ-21053 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
11
1996 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 313 КР, ВАЗ-2106 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
12
1996 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 314 КР, УАЗ-315126 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
13

Письмо государственного учреждения "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" № 1-09/895 от 26.07.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
5
Автомашина ВАЗ-2121, 1999 года выпуска, государственный номер Н 376 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо государственного учреждения "Министерство внутренних дел департамент внутренних дел Жамбылской области" (Далее по тексту письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.) № 11/694 от 12.09. 2007 г.
Состояние неудовлетворительное
6
Автомашина ВАЗ-2105, 1996 года выпуска, государственный номер Н 380 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
7
Автомашина УАЗ-31512, 1993 года выпуска, государственный номер Н 564 АВ
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
8
Автомашина ВАЗ-2105, 1992 года выпуска, государственный номер Н 335 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
9
Автомашина ВАЗ-21053, 1996 года выпуска, государственный номер Н 319 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
10
Автомашина ВАЗ-21053, 1993 года выпуска, государственный номер Н 321 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
11
Автомашина ВАЗ-2106, 1996 года выпуска, государственный номер Н 313 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
12
Автомашина УАЗ-315126, 1996 года выпуска, государственный номер Н 314 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
13

1996 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 138 КР, УАЗ-315126 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
32
1995 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 131 КР, УАЗ-315126 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
33
1999 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 118 КР, ГАЗ-270524 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
34
2000 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 158 КР, ГАЗ-2705 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
35
1996 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 065 КР, ВАЗ-2109 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
36
2000 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 054 КР, ВАЗ-2105 автокөлігі
"Ішкі Істер министрлігі Жамбыл облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысының ішкі істер департаментінің 12.09.2007 ж. № 11/694 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
37
1997 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі Н 360 АО, "Нексия" автокөлігі
"Қордай ауданы әкімиятының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Қордай ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 18.09.2007 ж. № 274 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
38
Бұрынғы тұрғын үй ғимараты
"Талас ауданы әкімияты" мемлекеттік мекемесі
Талас ауданы әкімінің 04.10.2007 ж. № 01-1418 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
39
Бұрынғы тұрғын үй ғимараты
"Талас ауданы әкімияты" мемлекеттік мекемесі
Талас ауданы әкімінің 04.10.2007 ж. № 01-1418 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
40
Бұрынғы тұрғын үй ғимараты
"Сарысу ауданы әкімияты" мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы әкімінің 04.10.2007 ж. № 01-985 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
41
Бұрынғы тұрғын үй ғимараты
"Сарысу ауданы әкімияты" мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы әкімінің 04.10.2007 ж. № 01-985 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
42
Бұрынғы тұрғын үй ғимараты
"Сарысу ауданы әкімияты" мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы әкімінің 04.10.2007 ж. № 01-985 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
43
Бұрынғы тұрғын үй ғимараты
"Сарысу ауданы әкімияты" мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы әкімінің 04.10.2007 ж. № 01-985 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
44
Бұрынғы тұрғын үй ғимараты
"Сарысу ауданы әкімияты" мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы әкімінің 04.10.2007 ж. № 01-985 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
45
Бұрынғы қазандық ғимараты
"Жамбыл ауданы әкімиятының білім бөлімінің Аманкелді атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі

Автомашина УАЗ-315126, 1996 года выпуска, государственный номер Н 138 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
32
Автомашина УАЗ-315126, 1995 года выпуска, государственный номер Н 131 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09. 2007 г.
Состояние неудовлетворительное
33
Автомашина ГАЗ-270524, 1999 года выпуска, государственный номер Н 118 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
34
Автомашина ГАЗ-2705, 2000 года выпуска, государственный номер Н 158 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
35
Автомашина ВАЗ-2109, 1996 года выпуска, государственный номер Н 065 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
36
Автомашина ВАЗ-2105, 2000 года выпуска, государственный номер Н 054 КР
Государственное учреждение "Министерство внутренних дел Департамент внутренних дел Жамбылской области"
Письмо Департамента внутренних дел Жамбылской области № 11/694 от 12.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
37
Автомашина "Нексия", 1997 года выпуска, государственный номер Н 360 АО
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 274 от 18.09.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
38
Здание бывшего жилого дома
Государственное учреждение "Акимат Таласского района"
Письмо акима Таласского района, № 01-1418 от 04.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
39
Здание бывшего жилого дома
Государственное учреждение "Акимат Таласского района"
Письмо акима Таласского района, № 01-1418 от 04.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
40
Здание бывшего жилого дома
Государственное учреждение "Акимат Сарысуского района"
Письмо акима Сарысуского района, № 01-985 от 04.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
41
Здание бывшего жилого дома
Государственное учреждение "Акимат Сарысуского района"
Письмо акима Сарысуского района, № 01-985 от 04.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
42
Здание бывшего жилого дома
Государственное учреждение "Акимат Сарысуского района"
Письмо акима Сарысуского района, № 01-985 от 04.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
43
Здание бывшего жилого дома
Государственное учреждение "Акимат Сарысуского района"
Письмо акима Сарысуского района, № 01-985 от 04.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
44
Здание бывшего жилого дома
Государственное учреждение "Акимат Сарысуского района"
Письмо акима Сарысуского района, № 01-985 от 04.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
45
Здание бывшей котельной
Государственное учреждение "Средняя школа имени Амангельды отдела образования акимата Жамбылского района"

"Жамбыл ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 12.04.2007 ж. № 83 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
46
1985 жылы шығарылған мемлекеттік нөмірі 39-69 ДЖП ГАЗ-53 автокөлігі
"Жамбыл ауданы әкімиятының білім бөлімінің "Сәуле" бала бақшасы" мемлекеттік мекемесі
"Жамбыл ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 12.04.2007 ж. № 83 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
47
Бұрынғы қазандық ғимараты
"Қордай ауданы әкімиятының білім бөлімінің Қызылсай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
"Қордай ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 15.10.2007 ж. № 310 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
48
1993 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 149 АR, ГАЗ-3307 автокөлігі
"Жамбыл облысы әкімиятының "Жамбыл-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Жамбыл облысы әкімиятының "Жамбыл-Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның 29.10.2007 ж. № 582/01 хаты
Қанағаттанарлықсызжағдайда

Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Жамбылского района" № 83 от 12.04.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
46
Газ-53, 1985 года выпуска, государственный номер 39-69 ДЖП
Государственное учреждение "Детский сад "Сауле" отдела образования акимата Жамбылского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Жамбылского района" № 83 от 12.04.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
47
Здание бывшей котельной
Государственное учреждение "Кызылсайская средняя школа отдела образования акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 310 от 15.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное
48
Автомашина ГАЗ-3307, 1993 года выпуска, государственный номер Н 149 АR
Государственное коммунальное предприятие "Жамбыл-жылу" акимата Жамбылской области"
Письмо государственного коммунального предприятия "Жамбыл-жылу" акимата Жамбылской области № 582/01 от 29.10.2007 г.
Состояние неудовлетворительное