"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХІV сессиясының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі N 458 шешімі. Қарағанды облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 13 шілдеде N 1832 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ :
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1822 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 16 желтоқсандағы N 239-240 (20167) санында, 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 241 (20168) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 19 желтоқсандағы N 151 (20390) санында жарияланған), оларға Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы ХХV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 395 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік Тіркеу тізіміне - N 1826 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 2-3 (20178) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 2 (20397) санында жарияланған) және Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 29 наурыздағы ХХVІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы ХХІV сессиясының "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 403 шешімімен (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік Тіркеу тізіміне - N 1828 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 54-55 (20 229) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 42 (20 438) санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) мемлекеттік тілдегі барлық мәтін бойынша "процент" деген сөз "пайыз" деген сөзге ауыстырылсын;
2) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"59768278" деген сандар "63206931" деген сандарға ауыстырылсын;
"18776573" деген сандар "20486382" деген сандарға ауыстырылсын;
"269159" деген сандар "297998" деген сандарға ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение XXIX сессии Карагандинского областного маслихата от 5 июля 2007 года N 458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 июля 2007 года N 1832
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1822, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 16 декабря 2006 года N 239-240 (20167), от 19 декабря 2006 года N 241 (20168), "Индустриальная Караганда" от 19 декабря 2006 года N 151 (20390)), в которое внесены изменения и дополнения решением XXV сессии Карагандинского областного маслихата от 28 декабря 2006 года N 395 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1826, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 6 января 2007 года N 2-3 (20178), "Индустриальная Караганда" от 6 января 2007 года N 2 (20397)) и решением XXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 марта 2007 года N 403 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2006 года N 364 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1828, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 12 апреля 2007 года N 54-55 (20 229), "Индустриальная Караганда" от 10 апреля 2007 года N 42 (20 438), следующие изменения и дополнения:
1) по всему тексту на государственном языке слова "процент" заменить словами "пайыз";
2) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "59768278" заменить цифрами "63206931";
цифры "18776573" заменить цифрами "20486382";
цифры "269159" заменить цифрами "297998";

"40722546" деген сандар "42422551" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"60745015" сандары "64224168" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"976737" сандары "1017237" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "850533" сандары "960533" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "1651014" сандары "1761014" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"195000" сандары "264500" сандарына ауыстырылсын;
3) 2 тармақтағы:
бірінші абзацтағы "20460465" сандары "22160470" сандарына ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "755874" сандары "1227923" сандарына ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "609897" сандары "1176518" сандарына ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "559154" сандары "680622" сандарына ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "430000" сандары "869000" сандарына ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы:
"808272" сандары "831093" сандарына ауыстырылсын;
"айлық есептік көрсеткіштің" сөзінен кейін "және жергілікті бюджетке түсетін ойын бизнесі акцизін жоюға" деген сөздермен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"білім беру саласының мемлекеттік жүйесіне жаңа технологияларды енгізуге 83 031 мың теңге.";
отызыншы абзацтағы:
"5742" сандары "757" сандарына ауыстырылсын;
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
4) 2-1 тармағындағы "кірістерінің" деген сөз "түсімдер" деген сөзге ауыстырылсын;
5) 2-2 тармағындағы:
"кірістерінің" деген сөз "түсімдер" деген сөзге ауыстырылсын;
"1605860" сандары "1623781" сандарына ауыстырылсын;
6) 3 тармақтағы:
1) тармақшада:
екінші абзацтағы "Теміртау" деген сөз алынып тасталсын;
"75 процент" сөзінен кейін ", Теміртау қаласы - 90 пайыз" сөзімен толықтырылсын;
2) тармақшада:
үшінші абзацтағы "22 процент" деген сөз "21 процент" деген сөзге ауыстырылсын;
7) 9-10 тармақтағы:
"337612" сандары "334728" сандарына ауыстырылсын;
8) 9-11 тармақтағы:
"5742" сандары "757" сандарына ауыстырылсын;
9) 9-13 тармақтағы:
"62400" сандары "52381" сандарына ауыстырылсын;
10) 9-14 тармақтағы:
"1397019" сандары "1387100" сандарына ауыстырылсын;
11) 9-15 тармақтағы:
"978900" сандары "1110778" сандарына ауыстырылсын;
12) 9-18, 9-19 тармақтармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"9-18. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бюджет түсімдерінің шығындарын қалпына келтіруге 22 821 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Қарағанды қаласына - 19 409 мың теңге;
Балқаш қаласына - 1 245 мың теңге;
Жезқазған қаласына - 2 167 мың теңге.
9-19. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласының мемлекеттік жүйесіне жаңа технологиялар енгізуге 72 958 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

цифры "40722546" заменить цифрами "42422551";
в подпункте 2):
цифры "60745015" заменить цифрами "64224168";
в подпункте 3):
цифры "976737" заменить цифрами "1017237";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "850533" заменить цифрами "960533";
в абзаце втором цифры "1651014" заменить цифрами "1761014";
в подпункте 5):
цифры "195000" заменить цифрами "264500";
3) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "20460465" заменить цифрами "22160470";
в абзаце седьмом цифры "755874" заменить цифрами "1227923";
в абзаце восьмом цифры "609897" заменить цифрами "1176518";
в абзаце десятом цифры "559154" заменить цифрами "680622";
в абзаце шестнадцатом цифры "430000" заменить цифрами "869000";
в абзаце семнадцатом:
цифры "808272" заменить цифрами "831093";
после слов "месячного расчетного показателя" дополнить словами "и отмены акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет";
дополнить абзацем следующего содержания:
"83 031 тысяч тенге на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования.";
в абзаце тридцатом:
цифры "5742" заменить цифрами "757";
знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
4) в пункте 2-1 слово "доходов" заменить словом "поступлений";
5) в пункте 2-2:
слово "доходов" заменить словом "поступлений";
цифры "1605860" заменить цифрами "1623781";
6) в пункте 3:
в подпункте 1):
в абзаце втором слово "Темиртау" исключить;
после слов "75 процентов" дополнить словами ", города Темиртау - 90 процентов";
в подпункте 2):
в абзаце третьем слова "22 процента" заменить словами "21 процент";
7) в пункте 9-10:
цифры "337612" заменить цифрами "334728";
8) в пункте 9-11:
цифры "5742" заменить цифрами "757";
9) в пункте 9-13:
цифры "62400" заменить цифрами "52381";
10) в пункте 9-14:
цифры "1397019" заменить цифрами "1387100";
11) в пункте 9-15:
цифры "978900" заменить цифрами "1110778";
12) дополнить пунктами 9-18, 9-19 следующего содержания:
"9-18. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 22 821 тысяча тенге на возмещение потерь поступлений в бюджет, в том числе:
городу Караганды - 19 409 тысяч тенге;
городу Балхаш - 1 245 тысяч тенге;
городу Жезказган - 2 167 тысяч тенге.
9-19. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 72 958 тысяч тенге на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования, в том числе:

444618
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
27274
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65676
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94332
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуду ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5322
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14268
025
Мемлекеттік жүйенің білім алу төңірегінде жаңа технологияларды енгізу
10073
026
Мемлекеттік жүйенің білім алу төңірегінде жаңа технологияларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттерді енгізу
72958
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1283915
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1283915
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
1283915
4
Орта кәсіби бiлiм беру
1379677
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
97869
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
97869
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1281808
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
1281808
5
Қосымша кәсіби білім беру
175322
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
37105
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37105
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
48221
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
48221
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
89996
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
89996
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3242514
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1520610
001
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
49957
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22227
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткiншектердi оңалту және әлеуметтік бейімдеу

444618
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
27274
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
65676
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94332
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5322
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
14268
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
10073
026
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
72958
3
Начальное профессиональное образование
1283915
261
Департамент (Управление) образования области
1283915
008
Начальное профессиональное образование
1283915
4
Среднее профессиональное образование
1379677
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
97869
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
97869
261
Департамент (Управление) образования области
1281808
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
1281808
5
Дополнительное профессиональное образование
175322
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
37105
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
37105
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
48221
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
48221
261
Департамент (Управление) образования области
89996
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
89996
9
Прочие услуги в области образования
3242514
261
Департамент (Управление) образования области
1520610
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования
49957
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22227
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии