"Маңғыстау облысының жасыл желекті екпелерін күтіп ұстау және қорғау Ережелері туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 14 қазандағы N 17/313 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 мамырдағы N 23/396 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 28 маусымда N 1971 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 39/453 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011.12.06  № 39/453 шешімімен.
" Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы " және " Нормативтік құқықтық актілер туралы " Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Маңғыстау облысының жасыл желекті екпелерін қүтіп ұстау және қорғау Ережелері туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 14 қазандағы N 17/313  шешіміне (облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 17 қарашада N 1958 болып тіркелген, "Маңғыстау" және "Огни Мангистау" газеттерінде 2006 жылғы 2 желтоқсандағы N 195-196 жарияланған) мына өзгеріс енгізілсін:
3 бөлімнің 2 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

О внесении изменения в решение областного маслихата от 14 октября 2006 года N 17/313 "О Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в Мангистауской области"
Решение маслихата Мангистауской области от 30 мая 2007 года N 23/396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 июня 2007 года N 1971. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 06 декабря 2011 года № 39/453
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 06.12.2011  № 39/453.
В соответствии c законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан " и " О нормативных правовых актах " областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение областного маслихата от 14 октября 2006 года N 17/313 "О Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в Мангистауской области" (зарегистрировано в департаменте юстиции 17 ноября 2006 года N 1958, опубликовано в газетах "Мангистау" и "Огни Мангистау" от 2 декабря 2006 года N 165-169) следующее изменение:
пункт 2 главы 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в департаменте юстиции.
Председатель сессии
Секретарь областного
маслихата