Қарасу ауданының Герцена ауылын Айдарлы ауылдық округіне әкімшілік бағынысқа беру туралы
Қостанай облысы мәслихаты мен Қостанай облысы әкімдігінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы 34/5 бр бірлескен шешімі мен қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 қаңтарда N 3582 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосын", "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылын", "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, Қарасу ауданының өкілетті және атқарушы органдарының пікірін есепке ала отырып Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Герцено ауылы оның жер пайдалану шекарасы шегіндегі аумағымен Айдарлы ауылдық округіне әкімшілік бағынысқа берілсін.
2. Осы бірлескен шешім мен қаулы, оның бірінші ресми жариялаған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Кезекті, екінші сессияның төрағасы
Қостанай облысының әкімі
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы
Әкімдік мүшелері

О передаче в административное подчинение Айдарлинскому сельскому округу села Герцена Карасуского района
Совместное решение маслихата Костанайской области и постановление акимата Костанайской области от 12 декабря 2007 года N 34/5 св. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 3 января 2008 года N 3582
Сноска. В заголовке и по всему тексту на государственном языке слова "селосын", "селолық", "селосы", заменены соответственно словами "ауылын", "ауылдық", "ауылы", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения представительных и исполнительных органов Карасуского района Костанайский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Передать в административное подчинение Айдарлинскому сельскому округу село Герцено с территорией в пределах его землепользования.
2. Настоящее совместное решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной, второй сессии
Аким Костанайской области
Секретарь Костанайского областного маслихата
Члены акимата