"Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2007 жылғы 18 қаңтардағы N 329 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 23 қаңтарда N 9-1-63 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық Мәслихаты  ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 320 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-61, 2007 жылғы 9 қаңтардағы N№2 "Қостанай" газеті) өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2007 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 10198043 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салық түсімдері 7283970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 35122 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1107192 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 1771759 мың теңге.
2) шығыстар 11133262 мың теңге;
3) операциялық сальдо 935219 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу 5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу 5544 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 1000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 18 января 2007 года N 329. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 23 января 2007 года N 9-1-63
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской Маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение Маслихата от 12 декабря 2006 года N 320 "О бюджете города Костаная на 2007 год" (номер государственной регистрации 9-1-61, газета "Костанай" от 9 января 2007 года N 2):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 10198043 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 7283970 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 35122 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 1107192 тысяч тенге;
поступления трансфертов 1771759 тысяч тенге;
2) затраты 11133262 тысяч тенге;
3) операционное сальдо 935219 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование 5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов 5544 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами 1000 тысяч тенге;

6) тапшылық - 930675 мың теңге;
7) тапшылықты қаржыландыру 930675 мың теңге".
Аталған шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қостанай қаласы әкімдігінің 2007 жылға арналған резерві 84568 мың теңге көлемінде белгіленсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві 84568 мың теңге көлемінде".
2. Аталған шешімге 2-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріліп отыр).

6) дефицит -930675 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита 930675 тысяч тенге".
Пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв акимата города Костаная на 2007 год в сумме 84568 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты в размере 84568 тысяч тенге".
2. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).