Павлодар облысы Ертіс ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы.
Павлодар облыстық мәслихаты мен Павлодар облысы әкімиятының (III сайланған XXIV сессия) 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 29/24 шешімі мен қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 30 сәуірде N 3086 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 6-бабы 1-тармағының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы 11-бабының 2, 3) тармақшаларына, Ертiс ауданының мәслихаты мен әкiмдiгiнiң (III сайланған ХХХIV сессиясы) 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 162-34-3/18, 161-34-3-19 бiрлескен шешiмдерiне, Қызылқақ ауылдық округiнiң және Сiлетi ауылдық округiнiң Сладководск ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi  ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Ертiс ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Ертiс ауданының Қызылқақ ауылдық округi кейiннен есептiк деректерден шығарылып, таратылсын және оның аумағы Ертiс ауданының Қызылқақ ауылдық округiнiң құрамына қосылсын.
Ертiс ауданының Сiлетi ауылдық округiнiң Сладководск ауылы Сiлетi ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету және ақпараттық саясат мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм ресми жарияланғаннан соң он күн өткен мерзiмде күшiне енедi.
Сессия төрағасы Л. Белогривый
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Иртышского района Павлодарской области.
Решение и постановление Маслихата и Акимата Павлодарской области от 13 апреля 2007 года N 29/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 апреля 2007 года N 3086
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 2, 3) статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", совместными решениями Иртышского района маслихата и акимата Иртышского района (ХХХIV сессия, III созыв) от 13 декабря 2006 года N 162 - 34 - 3/18 N 161 - 34 - 3/19, с учетом мнения населения Кызылкакского сельского округа и села Сладководск Селетинского сельского округа, областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство Иртышского района следующие изменения:
об упразднении Кызылкакского сельского округа Иртышского района с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Кызылкак Иртышского района;
о переименовании села Сладководск Селетинского сельского округа Иртышского района в село Селеты Селетинского сельского округа Иртышского района.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии Л. Белогривый
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров