Ақсу қаласы Қазалы ауылын және Қазалы селолық округін қайта атау туралы
Павлодар облысының әкімдігі мен мәслихатының 2008 жылғы 14 қаңтардағы біріккен N 3, 52/3 қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 24 қаңтарда N 3100 тіркелген.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6- бабы 1- тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11- бабының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасы үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң Тәртiбiн бекiту туралы" N 281 қаулысына, Ақсу қалалық мәслихатының және Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 5 ақпандағы N 229/32 бiрлескен шешiмiне, облыстық ономастика комиссиясының 2007 жылғы 12 наурыздағы қорытындысына, облыс әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 2 қарашадағы "Ақсу қаласының Қазалы ауылын және Қазалы селолық округін қайта атау туралы" N 261/8 қаулысына сәйкес, қазалы ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ  және облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ақсу қаласының Қазалы ауылы мен Қазалы селолық округi Мәмәйiт Омаров атындағы селолық округi мен Мәмәйіт Омаров ауылы етiп қайта аталсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету және ақпараттық саясат мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Облыс әкiмі

О переименовании села Казалы и Казалыского сельского округа города Аксу
Совместное постановление и решение акимата, маслихата Павлодарской области от 14 декабря 2007 года N 3, 52/3. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2008 года за N 3100.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" и подпунктом 4) статьи 11  Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", совестным решением маслихата и акимата города Аксу от 5 февраля 2007 года N 229/32, заключением областной ономастической комиссии от 12 марта 2007 года, постановлением акимата области N 261/8 от 2 ноября 2007 года "О переименовании села Казалы и Казалыского сельского округа города Аксу", с учетом мнения жителей села Казалы, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно - территориальное устройство города Аксу следующие изменения:
переименовать село Казалы и Казалыский сельский округ города Аксу в село и сельский округ имени Мамаита Омарова города Аксу.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии  Р. Гафуров
Аким области   К. Нурпеисов